Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

A ja sobie gram w to drugie HOTS i jest bardzo przyjemnie, nie sądziłem ze jakieś MOBA będzie się tak dobrze grało. Jest szybko, ładnie i całkiem roznorodnie.

Yup. Tak na prawdę jedyne co mi w tym przeszkadza to ten miks uniwersów i... wierzchowce (nie, serio, Kerrigan jeżdżąca na koniu to wyższy poziom abstrakcji. Wolałbym aby wszystko działo się w bardziej spójnym i choć troszkę poważniej wyglądającym świecie. No, ale rozumiem decyzję, bo jeśli wybierać spośród tych trzech (Warcrafta, Starcrafta i Diablo) byłoby nadzwyczaj ciężko. Niemniej jednak terranie, protosi i zergi łojące się w tak cukierkowatym świecie fantasy to nie jest dokładnie to co lubię. Sam gameplay jest jednak tak szalenie przyjemny, że jestem w stanie to przeboleć. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co możecie mi powiedzieć o czymś takim jak Star Conflict?

Pograłem, pośmiałem sie i zapomniałem. Jeśli liczysz, na jakąkolwiek współpracę z teamem to zapomnij. Każdy dba o siebie i leci na łeb na szyję, aby tylko upolować fraga. Najczęściej między 3 wrogów z wyższego tieru. Sporo ilość rosjan też nie ułatwia zabawy, ci potrafią pisać cyrylicą, nawet jeśli jest jedynym rosjaninem w teamie. Na plus należy zaliczyć grafikę

Jeśli grając w jakiekolwiek multi w drużynie randomów liczysz na współpracę to mi cię szkoda. Pamiętaj, że w takich wypadkach przeciwko tobie jest nie tylko wróg, ale i twoja drużyna. :P Cyrylicę umiem czytać, więc i to bym przebolał. Ogólnie to chyba podkreślałem już kiedyś kilkukrotnie, że mnie zawsze interesuje gameplay, a nie to kogo mam w teamie. Weź mi ktoś powiedz czy się w toto fajnie gra i tyle. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz pecha, 90% czasu w SK gram z randomami i są to ludzie naprawdę spoko. Bez żadnych słownych przepychanek, bez umyślnego psucia zabawy innym, bez chamskiego wywalania z drużyny po czyimś zgonie (kolejnym z rzędu). Podobnie miałem w Terze (od jakiegoś czasu nie gram) i Lost sadze (ale w to też już nie gram bo zamykają niedługo i nie ma sensu)

Nie mówię, że często gram z takimi ludźmi. W większości jest tak jak piszesz. Ale wciąż nie umiem tych ludzi traktować inaczej niż tła dla mojej gry. No, ale ty dajesz tu zdaje się przykłady z gier mmorpg, a ja myślę bardziej o fpsach, gdzie reszta teamu to dla ciebie raczej takie mięso armatnie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem znajomych czy warto kupować Prototype. Jeden oponował, drugi milczał. Gdy teraz narzekam na grę, ten drugi pisze, że nie powinienem był kupować, bo to stoletz.

Gdyby od razu wyraził swoją opinię, kupiłbym Spider-Mana i zaoszczędził kilka godzin życia na tej qpie.

Teraz planuję go potajemnie zniszczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...