Skocz do zawartości
nerf0

Cycki

Polecane posty

Taka, że te sfotografowane mają coś wspólnego z kobietą. Większość tych 'chińskich' malowanek to robota jakichś starych... hmm... nie chcę nikogo obrażać, ale ich twórczość sugeruje słowo 'zboli'. Przeraża mnie myśl, że możecie się rajcować erotyczną przerysowaną fantazją jakiegoś faceta ;D

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie myśl, że mógłbym się rajcować erotyczną przerysowaną fantazją jakiegoś faceta ;D

A wiesz, że to ciekawe? Sam jestem takim zbolem, który rysuje takie rzeczy, ale jakoś nigdy nie patrzyłem na mangowe dziewczęta przez pryzmat osoby, która je narysowała. Widzę grafikę i tylko grafikę, i nie zastanawiam się nad tym jak i dlaczego ona powstała (chyba, że akurat szukam tutoriali, bądź materiałów making off...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się unikać takich pułapek, a jest tego trochę. Push-up, "z tyłu liceum...", make-up, papierowe torby na głowie. Trzeba mieć się na baczności :P Ja po prostu lubię patrzeć głębiej. Cycki to nie tylko cycki, każde mają jakąś historię, niosą ze sobą jakieś emocje. To mnie odrzuca ;f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony fotografii tyczą się te same rzeczy, które wymieniłeś przy cyckach rysowanych. Owszem, modelka jest prawdziwa, ale sposób w jaki zostaje ukazana zależy już tylko od fotografa, a więc i tutaj patrzysz na fotkę przez filtr w postaci osoby, która ją wykonała. Łatwo wpaść w taką pułapkę uważając, że na fotografii widzimy osobę z krwi i kości i tylko ją. Ale ten zboczuch za aparatem też tam siedzi. I się głupio cieszy. :]

Edytowano przez nerv0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko wolę obejrzeć kadr wykonany przez zboczucha z aparatem, który przedstawia PRAWDZIWĄ kobietę (warto wspomnieć, że jestem wrogiem fotoszopowania damskich wdzięków, stawiam takie wymuskane pędzem panienki tylko ćwierć stopnia nad rysowankami) niż zboczoną fantazję faceta z ołówkiem, który kobietę widział tylko w innej rysowance czy na RT :P

No ale nie ma się co przekomarzać o różnice w światopoglądzie. Niech każdy cieszy się swoimi cyckami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zal odwłok ściska, że ktoś się jara kreskówkowymi cyckami.

Hmm... to też ciekawa kwestia. A co jeśli cycki nie będą kreskówkowe, ale na przykład surrealistyczne, albo w ogóle rysowane z natury w hiperrealiźmie? Co by nie mówić, to wciąż będą sztuczne cycki, choć już nie kreskówkowe. Zastanówmy się może przez chwilę nad pojęciem rzeczywistości. Czym ona tak na prawdę jest? Tym co nas otacza, czy tym co za rzeczywiste uznaje nasz mózg? A jako, że nasz mózg i tak filtruje wszystko to co nas otacza, to w takim razie, czy jako ludzie jesteśmy w stanie postrzegać rzeczywistość taką jaka ona w istocie jest?

Pewnie czytaliście Ślepowidzenie i wiecie o co mi biega? :]

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Time to derail interesting discussion...

[image]

>mfw she's 14

Er, World of God - ludzie żyjący w podziemiach i nie mający dostępu do cyklu słonecznego nieco się pogubili z tym całym liczeniem lat i rozróżnianiem dnia i nocy (noc jest wtedy jak szef wioski wyłączy światło...) ergo Yoko może mieć od 16 do 21 lat, zależy co cię przyprawia o spokój ducha ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...