Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Ty taka mądra a sama pewnie w Tomb Raidera będziesz grać.

Blee, wolałabym grać cały dzień w pasjansa.

Ale idę do psiapsi. :P

Germa dzisiaj pewnie spędza cały dzień z Chodakowską.

Spędzam z nią każdy dzień <3

(na zawsze w serduszku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty taka mądra a sama pewnie w Tomb Raidera będziesz grać.

Nie, Germa dalej chełpi się swoim nowo odkrytym życiem towarzyskim i za chwilę będzie się chwalić jak to wychodzi do koleżanki i w ogóle tongue_prosty.gif

Ja dzisiaj nigdzie nie wychodzę, nikt do mnie nie przychodzi, będę mógł czytać sobie książki i grać w gierki, delektując się wspaniałością swojej samotności. I jest mi z tym tak nieopisanie błogo że aż się boję że ktoś po mnie przyjedzie i gdzieś mnie wyciągnie, jak to ostatnio co sobotę bywa confused_prosty.gif

EDIT

A NIE MÓWIŁEM XD

Edytowano przez b3rt
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie w momencie wysłania tamtego posta zadzwonił telefon i zostałem umówiony na wieczorną imprezę "bo przecież nie będziesz w ostatni w domu siedział XD", a nie miałem na tyle asertywności żeby odmówić. Plus taki że ludzie nie mają konkretnych planów a wszelkie stoliki w knajpach do których łazimy będą zajęte.

Modlę się żeby były zajęte...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zaczyna grać liga polska.

Kto się cieszy z tego powodu?

Za dwa tygodnie wielkie derby Śląska z Ruchem i otwarcie nowego stadionu ( prawie nowego i to wielu próbach itd). Na 100% pójdę na ten mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie potrzebuję szybkiej porady, a nie wiem gdzie pytać, więc zaryzykuję tu. Bo chcę koleżance kupić na urodziny koszulkę GoT, ale najlepszy (według mnie) wzór jest tylko na t-shirtach męskich. No i czy taka męska koszulka pasuje na kobiety? Mam raczej na myśli kształt, bo rozmiar jakoś dam radę dobrać. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...