Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devorlast

Mass Effect PC

Polecane posty

Nie, jeżeli doliczysz przesyłkę.

ale to na jedno wychodzi ! ogolnie za gre płacisz 22 zeta wiecej i tyle :]

w empiku (w kazdym wiekszym miescie jest empik...) bylo za niecałą stowke. tak to jest jak sie jest leniem i woli w domu na przesylke czekac ;) ja sobie kupilem za te zaoszczedzone 2 dychy virtua tennis 3 :P;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz megahicior za niecałą stówkę w którego nie da się pograć oraz grę za dwie dychy w którą łupiesz z radością. :rolleyes:

Z takimi postami zapraszam do komentarzy...ewentualnie jak macie pytania do recenzentów to też istnieje stosowny temat.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz megahicior za niecałą stówkę w którego nie da się pograć oraz grę za dwie dychy w którą łupiesz z radością. :rolleyes:

cos w tym jest ;) tym bardziej te 20 zeta okazalo sie cenne :P

co do problemow z M.E:

coz, przy zawieszce teraz wduszam ctrl+alt+del do skutku, az wywali mnie na pulpit i zminimalizuje gre, potem tylko powrot do gry z paska i leci dalej..... pach - wczytane. dziwne.. niby zwiecha ale nei zwiecha, uciazliwe. acz juz nie tak drazniące jak kilkuminutowy restart gry i kompa ;)

co nie zmienia faktu ze patch by sie przydał.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na częste zwisy przy ładowaniu lokacji pomogło wyłączenie autosave w głównym menu. I teraz się tnie tylko przy pierwszym uruchomieniu i czasem przy wczytywaniu moich sejwów. Wtedy ctrl+alt+del na zmianę z esc i aż do skutku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem w jednej z początkowych misji. Miałem jakiemuś gościowi odzyskać dane z kompa żeby udowodnić korupcję na takiej lodowej planecie (nie pamiętam nazwy). W każdym razie wchodzę do jego biura, zabijam najemników, biorę dane, ale nie mogę z biura wyjść bo drzwi są zablokowane i potrzeba zezwolenie od jakiejś laski. Laski nigdzie oczywiście nie ma, nie ma jak się skontaktować więc nie miałem wyjścia i pomyślałem, że może z kodem (noclip) by dało radę, ale jak przechodzę przez drzwi to nie da się noclipa wyłączyć więc jak tylko włączam windę to wpadam pod tekstury i mam kredki. Jeżeli ktoś zna odpowiedź na mój problem to proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Wiem,jaki to problem. jak juz byles na planecie "Noverii" (to ta lodowa planeta) to na poczatku jedziesz MAKO. Nastepnie wysiadasz z niego i wchodzisz do tego "centrum" gethow. Na mapie powinno ci sie pokazac takie zejscie w dol. pokieruj sie tam i spotkasz dziewczyne Liare,ktora ci da przepustke do wszystkich drzwi. wejdziesz i wyjdziesz,gdzie chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam problem :/ Po kilku minutach gry gra mi się wiesza!! najczęściej podczas filmiku, albo podczas gadania z kimś. mam kompa

Intel Core 2 Duo 2,33GHz 2,33GHz

4gb ram

ge force 8600 GT

.... to jest wkurzające jak po 3 minutach gry gra mi się wiesza!! oryginalna gra, bez żadnego cracka gram!!

Witam, mam podobny problem do Ciebie, gra zacina mi się po kilku minutach głównie podczas filmików i rozmów.Od kilku dni prowadzę korespondencje z działem pomocy technicznej i mogę Ci podsunąć kilka pomysłów na rozwiązanie tego problemu.

1.Sterownik,sterowniki i jeszcze raz sterowniki: upewnij się,że masz najnowsze do karty graficznej(http://194.71.11.70/pub/games/PC/guru3d/nvidia/17580-xp-32-%5BGuru3D.com%5D.exe), jeśli tak przetestuj jeszcze opcje z tymi 169.19

2.Karta dźwiękowa:Zmień w ustawieniach gry dźwięk na ?software? gdyż gra nie wspiera wielu kart dźwiękowych

3.Programy antywirusowe: Jeśli używasz Kasperskiego, AVIRA'e lub NOD'a32 istnieje możliwość,że modyfikują one pliki gry.Jeśli używasz, któregoś z wymienionych możesz spróbować, odłączyć internet, odinstalować program i przeinstalować grę

4.Kodeki: Pakiety kodeków mogą podmieniać domyślne kodeki systemu Windows.Kiedy wszytkie inne opcje zawiodą z lokacji C:\Windows\system32 usuń wszystkie pliki o rozszerzeniu ".ax", a następnie zainstaluj pakiet kodeków(http://ftp.isu.edu.tw/pub/Windows/softking/soft/en/k/klcodec-380b.exe)

5.Zmień poziom przyśpieszenia sprzętowego dźwięku na minimalny (Start>>Uruchom>>DxDiag>>Dźwięk)

Panowie i Panie, otóż mam taki problem. Jak mi się przegrzeje broń to z tego przegrzania powrócić nie chce. Niby śmiesznie, ale jak walczę z Sarenem po transformacji (pieprzony SSJ) to ze snajpery go nie ściągnę. Jakiś pomysł ?

Problem z przegrzewając się bronią pojawia się głownie przy scrackowanej wersji gry, jeśli posiadasz nieoryginalną kopię bądź wgrałeś crack'a żeby móc grać bez płyty, to jest to zapewne wina tego.

Znacie moze jakies rozwiazanie dla mojego problemu? Mianowicie podczas rozmowy z nihlusem i komandorem na samym poczatku gry wszystko sie zacina, oprocz dzwieku ktory jeszcze przez chwile dziala. Mozna tylko ctraltdeletowac tego mass bug effecta.

Spróbuj zrobić to co zasugerowałem krasnalowi, gdyż wasze problemy wydają się być podobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rzecz jasna pozostaje standardowa opcja ---> kontakt z działem pomocy technicznej,opisz im swój problem, a może będą mogli pomóc.Możesz też przewertować fora Bioware i Cd-Project'u w poszukiwaniu porad, a w ostateczności pozostaje Ci to co mnie, czekać na patcha :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś ma jeszcze taki problem że po zwinięciu gry na pasek nie da się jej ponownie rozwinąć??

W zasadzie bardzo uciążliwe to nie jest bo można w MZ zamknąć proces i puścić bez problemu od nowa, ale czasem się zapominam jak chcę coś szybko sprawdzić:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie tak samo. Jedyne wyjście, to się nie zapominać;/

ha, a mnie dla odmiany to ratuje przed zwiechami na loadingach :) jak mi sie zatnie to wszelkiimi mozliwymi sposobami staram sie gre zminimalizowac, jak sie uda to bez problemu wraca do normalnego stanu po maksymalizacji.

a w trakcie gry tez normalnie przelaczam sie wielokrotnie alt+tab pomiedzy pulpitem i nie powoduje to zadnych szkód.

wiec u mnie ok. ufffff :)

PS. tego posta tez piszę mając zminimalizowanego M.E :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grę wywala w tym samym momencie i wszystkie inne filmiki działają Ci dobrze, to istnieje możliwość, że plik tego filmiku uległ w jakiś sposób uszkodzeniu, więc reinstalacja gry wydaje się być dobrym rozwiązaniem. Jednak jeżeli miałeś również kłopot z innymi filmikami, to może to być problem innego typu ale na razie spróbuj tej reinstalki i powiedz czy się udało.

Edit: Właśnie doczytałem jaki błąd Ci wyskakuje, skoro to "file not found" to albo tego pliku nie ma, albo jest uszkodzony, więc teraz mogę śmiało powiedzieć, że pozostaje reinstalka.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A odnośnie tego patch'a, czy on naprawdę nie obsługuje jeszcze polskiej wersji, czy też chodzi może o Dodatek "Bring Down the Sky" ?

Jeśli chodzi o mnie to faktycznie po zainstalowaniu patch'a po prostu gra przestaje wykrywać płytę, czy ktoś jeszcze ma ten problem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie tego patch'a, czy on naprawdę nie obsługuje jeszcze polskiej wersji, czy też chodzi może o Dodatek "Bring Down the Sky" ?

Jeśli chodzi o mnie to faktycznie po zainstalowaniu patch'a po prostu gra przestaje wykrywać płytę, czy ktoś jeszcze ma ten problem ?

Ja też mam ten problem - po prostu patch nie jest kompatybilny z wersjami gry z Europy Wschodniej (czyli oprócz nas dostało się np. Węgrom, też na to samo narzekają na forum ME Bioware'u.) Przestaje uznawać płytę i koniec...

Pozostaje czekać, czy CDP albo Bioware coś w tej sprawie zrobią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... Już wiem. Gra jest na pewno w dobra. Kolega który mi ją odsprzedał przeszedł ją 2 razy i przez ten czas nawet mu się nie ścięła! A u mnie się tnie przy co 3 ładowaniu i co 30 min gry, a mam lepszy komp od niego! Proszę o pomoc! Co zrobić aby mi też działała?

:(:(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...