Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2013

Polecane posty

Miałem nadzieję usłyszeć Smg, ale chyba będą tylko napisy. :P

Jeśli się nie mylę, nie pierwszy raz spolszczaliście (chyba tak się pisze), oby nie było błędów. Ale i tak nie zagram, lecz przygodówki w CDA - :thumbsup: No i znamy 2 pełniaki na przyszły rok. :P

IAA - ponoć kiepska, jeśli dobrze pamiętam, dostała od was 6, a do takich mnie nie ciągnie.

Oby pierwszy pełniak pozamiatał. :D

Obstawiam AC lub TES 4 Oblivion ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Sprawdzałem indeksy gier przy spisie treści od 7/12 i nie znalazłem. Poszukam jeszcze raz ale już się zdenerwowałem lekko.

@EDIT

Oooo znalazłem w 202 numerze. Strasznie wcześnie ta recenzja była. Na gry Online pisali o premierze we wrześniu 2012.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Było już mówione, że w tym numerze nie będzie gier na Steama.

Jeśli się nie mylę, nie pierwszy raz spolszczaliście (chyba tak się pisze), oby nie było błędów. Ale i tak nie zagram, lecz przygodówki w CDA - thumbsup.gif

Z tego co pamiętam to przygodówkę Ceville ze 167 numeru też spolszczyła redakcja.

I Scraplanda i jeszcze pare innych gier tez. {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przygodówka będzie, to CDA dostanie moje pieniądze. :D Proste, nie? :) A że to dosyć nowa i dosyć fajna przygodówka, to tym lepiej. Shut up and take my money.

I Am Alive grałem u brata na XBoksie 360. Wrażenia bardzo pozytywne, chętnie przejdę tę grę w całości. Czytałem recenzję tej produkcji w CDA i powiem szczerze, że Hut bardzo niską ocenę wystawił, bo mnie przyniosła ona bardzo wiele frajdy przez te dwie, trzy godziny, jakie jej poświęciłem. Ale co tam. Jakby każdy miał takie samo, jedno zdanie na temat każdej gry, to by było nudne i głupie. ;) Dlatego chętnie jeszcze raz przeczytam reckę i zapoznam się z minusami, które wyłapał Hut, ale grę i tak przejdę z przyjemnością.

Ktoś wspominał, że CDA powoli się stacza jeśli chodzi o pełniaki. Ten numer pokazuje, że są to bzdury totalne. Tak trzymać panowie (odpowiedzialni za zakup licencji na gry dodawane do czasopisma ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I am alive jak mnie to cieszy, a jednocześnie smuci, gdyż po angielsku. Tak, tak uczą w szkole angielskiego tyle lat, ale polskiego dobrze jeszcze nie umiem, a angielski mam umieć szybko ze słuchu czy napisów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najciekawsze, że frontalny pełniak przed nami, jutro na skrzydłach do domu przylecę by się dowiedzieć jaka to produkcja. Jak co miesiąc mam nadzieje na RPG. Ciekawe czy znowu się zawiode biggrin_prosty.gif

W każdym razie taki mocny zestaw "wprowadzający" raczej zmiecie frontalnego z bycia "na topie" i znowu będą narzekania na to, że finał odstaje od reszty xD

Numer chyba jeden z lepszych jeśli nie najlepszy w tym roku jeśli chodzi o pełne wersje tylko brawa bić! brawa.gif

[Edit]

Fanowskie spolszczenie: SPOLSZCZENIE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I am alive jak mnie to cieszy, a jednocześnie smuci, gdyż po angielsku. Tak, tak uczą w szkole angielskiego tyle lat, ale polskiego dobrze jeszcze nie umiem, a angielski mam umieć szybko ze słuchu czy napisów.

Jest nieoficjalne spolszczenie w necie, poszukaj, jesli po angielsku nie dajesz rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw bardzo przyzwoity, niby oceny nie zachęcają, niby pogoda nie sprzyja, ale jednak jest powiew świeżości... czegoś innego. No i przygodówka jest :) czekam z niecierpliwością na jutrzejszy przeciek, jutro F5 będzie moim ulubionym klawiszem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czekałem,czekałem i się doczekałem.Wreszcie coś godnemu uwagi.Uwielbiam I am Alive a przygodówka też niczego sobie.W sumie jeśli na trzeciego i czwartego pełniaka dają takie gry to na pewno mają jakiegoś asa w rękawię,jakąś bombę.Liczę na coś mega jeśli chodzi o piątego pełniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro główny pełniak, a już teraz pod względem pełniaków to najlepszy numer roku. I wszystko bez steama. Teraz mam pompe z ludzi, którzy twierdzą że jak gra nie jest na steama to musi być be i fe:) Macie moje pieniądze, każda z gier wyląduje u mnie na dysku.

A co jutrzejszego...Cóż, modlę się o pewne tytuły ale nie będę zdradzać jakie. Ale nawet jeśli dacie Maluch Racer i tak kupię. Cóż, może i kupuję CDA tylko dla pełniaków (przestałem kupować pisma o grach dla tekstów po upadku GameRanking; teraz teksty to dla mnie tylko miły dodatek do pełniaków) ale dobrze że i o takich ludzi jak ja dbacie bo sprawiliście mi niesamowitą radochę tymi grami:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Gra "I am alive" jest strasznie zbugowana... Niestety u wielu ludzi pojawia się problem z jakimkolwiek kontaktem - gra klawiatura/pad... Niestety nikt nie znalazł rozwiązania a twórcy olali sprawę. Sam posiadam owe "cudeńko" które tak chwalicie i nie mogę niestety nawet zacząć gry... Postać reaguje TYLKO na prawy przycisk myszki:D. Pytanie do CDACTION: "Wasza" wersja jest inna??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka pisma dotycząca dodawanych pism na cover jest mi od kilku numerow bardzo bliska, a dokładnie od momentu gdy na plytach przestaly pojawiac sie regularnie uberhity pokroju Call of Juarez WK czy Dead Island. Takie blockbustery kupi wiekszosc graczy (w tym ja również :P) zainteresowanych w dniu premiery lub w czasie jakiejs promocji, więc dodanie jej do pisma nie zawsze bedzie swietnym posunieciem od strony finansowej. Po co dawac Batmana AA skoro mozna go kupic w kundlu bundlu za dolca lub jesli ktos preferuje pudelka tak jak moja osoba to bierze 30 zl i go kupuje w PKK. Dadza tego Gacka to bedzie marudzenie ze a) byl za dolara b) ma go juz "kazdy" c) jest na Steama a ja go olewam d) nie lubie gier akcji, wolę RPGi ... ż) nie pójdzie mi itp.

Redakcja od kilku numerow dodaje gry pokroju "w zyciu nie kupie osobno i w pelnej cenie, ale z pismem juz jak najbardziej". Turning Point - niezbyt gornolotny FPS na ktorego szkoea bylo mi 15 zl za uzywke na konsole, ale we wtorek obczaje z mila checia. O istnieniu Ooziego nawet nie wiedziałem, przygodowki ogrywam jedynie z pism (z wyjatkiem L.A.Noire oraz Sherlocka Holmesa), a I Am Alive przegralo wyscig o miejsce na dysku konsoli z arcade'owym Alanem Wakem. Po za tym to digital, ktorego nie trawie, wiec kazda wersja plytowa gier z CDA ktora normalnie wystepuje tylko w wersjj cyfrowej jest przeze mnie mile widziana. Tak widze to ja :P Milego dnia wszystkim ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I am alive jak mnie to cieszy, a jednocześnie smuci, gdyż po angielsku. Tak, tak uczą w szkole angielskiego tyle lat, ale polskiego dobrze jeszcze nie umiem, a angielski mam umieć szybko ze słuchu czy napisów.

Jest nieoficjalne spolszczenie w necie, poszukaj, jesli po angielsku nie dajesz rady.

Potwierdzam, że jest spolszczenie(legalne). thumbsup.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...