Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exkudlaty

Two Worlds

Polecane posty

Jeżeli chodzi o ekwipunek to proponuje kupować u handlarzy z Gildii kupców (tacy kolesie którzy często mają płaszcz z kapturem). Ciężej u nich dostać to co chcemy ale ceny są gdzieś o połowę niższe niż u handlarzy z Bractwa (wojsko) lub Zgromadzenia (czarodzieje). Za przedmioty które chcecie sprzedać U kupców z Gildii dostaniecie więcej kasy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o zestaw płytowy pięćset-ileś. Obecnie najlepszą zbroję jaką mógłbym nosić (62 lvl) to zestaw 555 swoją drogą też chyba czarny.

Btw czy jest w grze limit obrażeń jakie można zadać stworom? Dajmy na to takiego golema z ciała normalnie tłukę za

33 000 - 35 000 a cios krytyczny zadaje 64 000. Biorąc pod uwagę że cios krytyczny powinien zadawać 500% obrażeń to jeżeli nie ma takowego limitu gra musi korzystać z jakichś obliczeń matematyki wyższej bo jak dla mnie 34 000*500% nijak nie daje 64 000 tylko 170 000...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miecze Valermos/Avaquar obydwa 50-ta klasa. Obrażenia fizyczne (razem z bonusami od siły i silnej dłoni) zadają takie same - coś ponad 20 000 + ponad 15 000 obrażeń od wody na Avaquarze i ponad 14 000 obrażeń od ognia na Valermosie.

Edit: Obecnie po paru miksturkach obrażenia fizyczne na bonusach wynoszą prawie 30 000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U handlarzy zaczynają być dostępne gdzieś od 48 poziomu a później chyba powyżej 55 już ich nie ma. Na mapie tylko raz udało mi się Valermosa w jakiejś skrzyni drapnąć. Swoją drogą te miecze są diablo drogie. U handlarzy bractwa nawet 11000 sztuk złota i więcej także kasę naprawdę radze zbierać dużo. No i jak już pisałem tutaj warto patrzeć jakie są obrażenia magiczne na mieczu. Aha warto też je później podrasować odpowiednimi kamykami. Zbierając je od początku gry podniosłem obrażenia magiczne o 3 000 na obydwu mieczach na 20-tej klasie.

Edit: Psia krew nie wiem co robię źle ale link do posta nie chce zaskoczyć. Chodzi o posta 467 na 24 stronie :|

Zrobiłem. Trzeba podawać faktyczny numer postu, a nie numer w temacie. Jest on widoczny w pełnym linku do posty, który znajduje się właśnie pod numerem postu: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...st&p=800315 - 800315 to właśnie numer postu.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ciężka sprawa z tymi mieczami. Ja jak tylko miałem ekwipunek pełny to robiłem se objazdówkę po wszystkich odkrytych miastach i wioskach w których handlarze byli. W każdym miejscu zagadywałem każdego kupca. Na jeden oblot po zachodniej stronie rzeki udawało mi się kupić max 5 mieczy a średnio trafiały się z 2-3. Ustukanie 50-tej klasy zajęło mi bite dwa dni grania z ostrożnym expieniem i głównie łażeniem po miastach, ale nie powiem - warto było. A w okolicach Twojego poziomu nie ma żadnej ciekawej broni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki mały problemik. Otóż na początku gry muszę iść do wioski. Wchodzę, patrzę-kilku wieśniaków. Jako wielki zwolennik patrzenia "a co się stanie jeśli..." uderzyłem jednego z nich mieczem. I teraz mam problem, ponieważ ilekroć wchodzę do wioski atakują mnie. Co mogę zrobić oprócz rozpoczęcia nowej gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam raczej nie widzę innego rozwiązania. Biorąc pod uwagę że to początek gry chyba nie będzie z tym problemu. A na przyszłość przed wykonywaniem tego typu eksperymentów zalecam "quik save" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zaatakował to z nikim nie porozmawia bo wszyscy się na niego rzucają ja tak miałem na 30 poziomie to wybiłem całą wioskę ale przedtem ile razy tam wchodziłem wszyscy się na mnie rzucali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...