Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exkudlaty

Two Worlds

Polecane posty

Znaczy widzieć tekst? Musisz zaznaczyć spoiler.

No na przykład, kiedy ktoś pisze jakąś nazwę miasta to zamiast tekstu mam czarny pasek w tym miejscu... jak mam to zlikwidować?

Ok, już sorki wiem jak to zlikwidować ;) tylko czemu wprowadzili taki system cenzury ? ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już sorki wiem jak to zlikwidować ;) tylko czemu wprowadzili taki system cenzury ? ....

To nie cenzura tylko SPOILER ;) A używa się go aby nie zdradzać np. zakończenia gry :P, aby uniknąć takich sytuacji, gdy ktoś czegoś nie zna i dowie się o tym przez przypadek :)

W sumie w tym wypadku użyłem go nie potrzebnie no ale nic się chyba nie stało :P

A robi się go tak [spoiler ] tekst [/spoiler ] bez spacji w nawiasach

EDIT:

Poczytaj sobie TO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest on w wiosce

Komorin

, a właściwie za jej bramą :P No gdzieś w okolicy, na pewno tam go znajdziesz ;)

Ale momencik, ja nie pytam się o to gdzie ten rycerz się znajduje, tylko po rozmowie z nim on każe mi iść do karczmy, gdzie będzie czekał na mnie jego "szef" i właśnie pytam się, gdzie jest takowa karczma....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom dokładnie a jeśli jej nie widzisz to włącz mapę zajrzyj do podziemi!A wtedy powinno ją być na pewno widać!Jeśli nie masz kropki która to oznacza to pójdź w strona gość który prosi cię o aktywację teleportów!I od niego dalej drogą na wschód B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały problem, a dokładnie:

Już gadałem z siostrą w kolejnym węźle (nie pamiętam nazwy, jest za rzeką, obok jest obóz orków)

Wtedy nie oglądałem tej rozmowy (cherbatkę robiłem) i nie wiem gdzie iść dalej... Pomóżcie mi, bo to się robi nudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relikwie.... Tylko za chiny nie pamiętam gdzie ich szukać... Czy w notatniku będzie o nich pisać?? Bo ostatnio bawiłem się w zadania poboczne i polowałem na orki i smoki :D

A właśnie gdzie są smoki, wiem że magmowy jest pod GorGammar (da się do tego miasta wejść??)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc relikwie:

-

skarbiec klanu Karga

-

miasto wężów Ascho czy jakoś tak

-

miasto orków

-

smok na pustyni

-

grobowiec króla

Aby wejść przejdź się wokół murów, będzie tam jaskinia, przez którą możesz przejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki człowieku, miałem już dość zadań pobocznych i ubijania zwierząt i ciągłego expienia.

I mam jeszcze jedno pytanko, jakie są najmocniejsze bronie w grze?? Aktualnie korzystam z Ozdobniego toporu dwuręcznego (sieczne ok. 1500 - 3200), i Niepospolitego miecza(sieczne ok 2300 - 3100).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na początku gry i szuakam koziej groty(czy jakoś tak)

dotarłem tam gdzie jest ten punkcik ubiłem kilka srebrnych wilków ale nigdzie nie mogę znależć wejścia

krąże tylko wokół jakiejś skały którą wskazuje punkcik i znalazłem też jakiś teleport ale wejścia nie widać

mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie to jest? z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko góre od tej zbroii kosztowała mnie ona ponad 18000 sztuk złota. Kupiłem ją u handlarza tam gdzie dostajemy piewszego konia za questa.

A możesz mi powiedzieć za jakiego questa, ponieważ ja mam już 3konie

-1 znalazlem w obozie gromów

-2....nie pamietam... ;/

-3właśnie za questa, gdzie musiałem zabić bandytów...chyba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jak jesteśmy w tej pierwszej wiosce zaraz na początku gry nazwy nie pamiętam bo teraz nie gram ale nie daleko jest taka jakby stajnia i tam jest 3 kolesi jeden z nich daje questa drugi to handlarz a trzeci może nas czegoś nauczyć. No i właśnie u tego handlarza nabyłem tę zbroje, ale Ty akurat niekoniecznie na nią u niego trafisz więc szukaj u wszystkich handlarzy jakich napotkasz a w końcu kupisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...