Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja mam takie pytanie, jak można kupić bilety na PGA przez SMSy? Tzn. jak to się domyślam, tylko chodzi mi o jakieś szczegóły, na ich stronie żadnej informacji nie znalazłem, ale w nowym numerze CDA Hut pisze, że jest taka możliwość.

Pytanie drugie, wybiera się na targi ktoś z okolic Opola? Jeśli tak możemy ruszyć większą grupą. Jakby co - pisać na priwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak radze kupić już bilet. Nie uśmiecha mi się znowu stanie w tłumie gdzie było tylko:

tłum - W LEWO! W PRAWO!

ochrona - NIE PCHAĆ SIĘ K****!!!

PGA 09 zapowiada się bardzo ciekawie. Jeszcze jedna sprawa, jeśli ktoś z FA sie wybiera, piszcie do mnie lub do melona. Mamy ważną sprawę odnośnie imprezy :)

Ogólnie co do imprezy, mam nadzieje że będzie trochę większa kultura graczy niż na PGA 08 :) I troche cieplej, stanie w krótkim rękawku w kolejce do Maca w temperaturze -2 przez pół godziny to niezapomnienie przeżycie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać, jadę pierwszy raz, na calutką sobotę (chyba że na miot zabiorę, ale wątpie żeby było gdzie go rozbić, a na hotel mnie nie stać). Więc jeśli zobaczycie rozbity namiot przed halą, albo frajera w krawaciku który wydurnia się w głupich konkursach, to pewnie będę ja ^^ Marzy mi się koszulka z logo CD-Action i mam pytanie czy taką będzie można gdzież kupić albo dostać na PGA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba także się wybieram na tegoroczne PGA zobaczymy czy rodzice dadzą wsparcie finansowe :tongue:. I może też kupię bilet elektronicznie i nie będzie problemów ze staniem w kolejkach a pro po info to bardzo ciekawych i fajnych informacji można się dowiedzieć kto jedzie niech pisze do Jamesa i melona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie tam jakaś mapa czy coś :smile: . A tak na serio to chyba ta hala nie jest aż taka ogromna ja tam w sumie nigdy nie byłem ale jakoś się nie boje. Najbardziej mam jednak stracha przed tą gigantyczną kolejką tu nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie z tym związane czy wie ktoś jak to będzie z tymi biletami? Jak ktoś np. kupi przez internet to wchodzi bez kolejki jest tam jakieś oddzielne wejście co by się można było wbić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a mój kochany PKS którym będę jechał ma przystanek na jakiś Ratajach czy coś, zamiast na dworcu PKS skąd wiem jak dość. Sprawdzałem na mapie może jakoś dojdę. Wyruszam o 3:55 więc przed rozpoczęciem imprezy bedę miał jeszcze trochę czasu, Poznań chyba nie jest aż taki wielki xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mniej więcej wie ile może trwać takie oczekiwanie bo nie ukrywam, że zależy mi na czasie bo chce trochę na tej hali posiedzieć. No ale w sumie jak się zbierzemy wszyscy z FA w kupę to wejdziemy szybciej, bo kupy nikt nie ruszy :laugh:. W każdym razie mam nadzieję, że czas oczekiwania się zmniejszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...