Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dobra...to ja zaczne :).

W tym roku w dniach 21-24 sierpień odbędzie się Games Convention.

W tym roku wreszcie udało mi się zdobyć odpowiednią liczbę środków ($:P) i zdecydowałem,że w tym roku odwiedzę Lipsk.

To jest mój pierwszy wyjazd do Lipska, więc miałbym do tych, którzy już byli na GC parę pytań:

Standardowo: Czy jest organizowana jakaś grupa ludzi, która razem jedzie do Lipska.

Na jakiej ulicy jest organizowana ulica (toć sam przyjazd do Lipska to dopiero 1/2 sukcesu :P).

Przeczytałem, że na hale wpuszczają od 21 do 24 sierpnia. Czy to są dni , w których każdy może wejść, czy np. 21 sierpnia jest zarezerwowany tylko dla dziennikarzy.

Gdybym chciał tam zostać 2 dni (22-23 sierpnia) to jak wygląda sytuacja z noclegiem? Są organizowane jakieś specjalne schroniska dla ludzi zwiedzających GC, czy też trzeba szukać schronienia na właśną rękę.

I już ostatnie pytanie: Na stronie GC znalazłem informację, że bilety kosztują dla dorosłych 12 "ojro" a dla niepelnoletnich 8.5 "orjo". Czy te ceny mogą jeszcze jakoś spać/urosnąć ? Czy takie ceny będą już bankowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...to ja zaczne :).

W tym roku w dniach 21-24 sierpień odbędzie się Games Convention.

W tym roku wreszcie udało mi się zdobyć odpowiednią liczbę środków ($:P) i zdecydowałem,że w tym roku odwiedzę Lipsk.

To jest mój pierwszy wyjazd do Lipska,

I najprawdopodobniej ostatni, bo od przyszłego roku targi Games Convention mają być przeniesione do Kolonii.

więc miałbym do tych, którzy już byli na GC parę pytań:

Standardowo: Czy jest organizowana jakaś grupa ludzi, która razem jedzie do Lipska.

Co roku niektóre z portali organizują konkursy, których nagrodą jest wyjazd do Lipska. Więc warto się rozglądać.

Na jakiej ulicy jest organizowana ulica (toć sam przyjazd do Lipska to dopiero 1/2 sukcesu :P).

Ulica zwykle jest organizowana w terenie zabudowanym ;)

O co tak naprawdę pytasz?

Przeczytałem, że na hale wpuszczają od 21 do 24 sierpnia. Czy to są dni , w których każdy może wejść, czy np. 21 sierpnia jest zarezerwowany tylko dla dziennikarzy.

20 sierpnia jest dla dziennikarzy. 21-24 to są dni gdy targi są ogólnodostępne.

Gdybym chciał tam zostać 2 dni (22-23 sierpnia) to jak wygląda sytuacja z noclegiem? Są organizowane jakieś specjalne schroniska dla ludzi zwiedzających GC, czy też trzeba szukać schronienia na właśną rękę.

Na własną rękę musisz kombinować. Chyba, że się w jakąś grupę zbierzecie. W razie co, dla grupy, mogę podać namiary na dwie firmy, które zajmują się organizacjami przejazdów i noclegów.

I już ostatnie pytanie: Na stronie GC znalazłem informację, że bilety kosztują dla dorosłych 12 "ojro" a dla niepelnoletnich 8.5 "orjo". Czy te ceny mogą jeszcze jakoś spać/urosnąć ? Czy takie ceny będą już bankowo.

Nie. Nie zmienią się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki za odpowiedź.

Co do tej ulicy- CHodzi mi o to, że jak już WYjdę z dworca centralnego w Lipsku, to chciałbym się udać w kierunku hal.

Ale nigdzie nie znalazlem informcaji na jakiej to jest ulicy. Np. Ul. Czajkowskiego.

Ewentualnie mógłbym jakiegoś Niemca zapytać czy wie, gdzie jest GC, ale lepiej bym wiedział na jakiej ulicy jest organizowana impreza.

Czyli najprościej mówiąc- Jak się nazywa ulica, przy której są hale GC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki za odpowiedź.

Co do tej ulicy- CHodzi mi o to, że jak już WYjdę z dworca centralnego w Lipsku, to chciałbym się udać w kierunku hal.

Ale nigdzie nie znalazlem informcaji na jakiej to jest ulicy. Np. Ul. Czajkowskiego.

Ewentualnie mógłbym jakiegoś Niemca zapytać czy wie, gdzie jest GC, ale lepiej bym wiedział na jakiej ulicy jest organizowana impreza.

Czyli najprościej mówiąc- Jak się nazywa ulica, przy której są hale GC.

Jak wyjdziesz z dworca to wsiadasz do tramwaju nr 16 w kierunku "Messegelände" i jedziesz nim do samego końca. On pętle ma przy samych targach. Tramwaj 16 jeździ co 10 minut.

Na tej stronce znajdziesz więcej informacji:

http://service.leipziger-messe.de/service-travel.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19-20 lipca na Malcie w Poznaniu odbędzie się turniej w Battlefielda. Z tego co wiem, będzie to turniej drużynowy (min. 4 graczy w drużynie). Zawody mają obejmować wszystkie gry z serii BF. Po zawodach oczywiście impreza....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę na odwiedzenie targów Games Convention 2008 to polskie przedstawicielstwo targów przygotowało kilka ułatwień.

Po pierwsze - bilety można nabyć w salonach Empik (za złotówki oczywiście) lub elektronicznie na stronie targów.

Adresy salonów Empik gdzie można nabyć bilety na GC2008

Strona z cenami biletów i możliwością zakupu on-line

Oprócz tego można wykupić sobie wyjazd na jeden dzień targów połączony z noclegiem, śniadaniem i biletami targowymi. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 21 lipca.

Tutaj są szczegóły tej oferty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGA (Poznań Game Arena) to moim zdaniem najpopularniejsza w Polsce impreza growa, skupiająca wokół siebie najliczniejszą grupę. Coraz bardziej na znaczeniu przybierają G3. W tym roku odbyły się również po raz pierwszy targi LEVEL_01, także zainteresowanie polskich graczy stale rośnie i może niedługo zdołamy dorównać poziomem do takich przedsięwzięć jak Games Convention, czy E3 - które moim zdaniem drastycznie straciło na wartości, dlatego też, może właśnie z tego powodu tak mało działo się w tym roku, a wystawcy szykują się na ofensywę na Lipsk. Pozostaje mieć nadzieję :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczace poznan game arena. wstep jest wolny czy trzeba zaplacic?

Oczywiście, że trzeba płacić. Rok temu bilet jednodniowy kosztował kilkanaście złotych (chyba, w każdym bądź razie nie było drogo), ale nie pomnę dokładnie ile.

Na PGA byłem raz w życiu (w zeszłym roku właśnie) i odczucia z imprezy mam mieszane. Z jednej strony jesteś wśród swoich, masz sporo wszelakich stoisk do obejrzenia, możesz pograć w najnowsze produkcje (z czym rok temu był problem, ale o tym później), ale z drugiej tak naprawdę wiele do roboty tam nie ma. :P Praktycznie podobały mi się dwie rzeczy:

- kolejka przed wejściem... Czułem się jak na jakimś koncercie z ostrzejszą muzyką, serio. Pod okienkami z biletami było dosłownie jak pod sceną - jest co wspominać. ;]

- możliwość pojedynkowania się z fatality. Oczywiście nie dopchałem się do niego, bo było 4 miliardy chętnych, więc nie miałem zbytnio ochoty czekać dwustu lat na przegraną z tym człowiekiem. :P Ale popatrzeć na bezowocne wysiłki innych też fajnie. :)

Było natomiast wiele rzeczy, które mnie rozczarowały. Po pierwsze, kiedy wchodziło się na teren targów w ogóle nie było widać, że ma miejsce jakiś event. Ot, kilka plakacików i innych pierdół i to wszystko. W środku było już oczywiście lepiej, ale pierwsze wrażenie było raczej letnie. Po drugie, wyczekiwany przez wszystkich pokaz Crysisa. Obraz z rzutnika był nimożliwie wręcz rozmazany, a ponad to zamiast właściwej gry pokazano multi. Dzięki. Po trzecie, możliwość dostania się do stanowiska z grami. Gracz miał nieograniczony czas na spędzenie przed kompem, co owocowało tym, że co poniektórzy siedzieli kilka godzin przed Wiedźminem, mając w dupie innych. Jak w tym roku znowu ludzie tak będą robić, to nie ręczę za siebie... Po czwarte, stoiska były raczje ubogie - niczego specjalnego nie zauważyłem. No, może poza pokazem chłodzenia za pomocą ciekłego azotu - ot, taka ciekawostka, choć w sumie mało pasjonująca. :P

Dobra, mógłbym tak jeszcze długo pisać, dlatego też streszczę się i powiem najogólniej jak się da: spodziewałem się czegoś większego, lepiej zorganizowanego, nie mogłem odpędzić się od uczucia, że czegoś tej imprezie brakuje. To jest oczywiście moja subiektywna opinia, ale ci co tam byli, poniekąd pewnie się ze mną zgodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oprocz tych stoisk z grami to sa jakies z zarciem? wiem, glupie pytanie ale wole byc przygotowany :)

wiesz co t otakie głupie pytanie czy na stadionie MU będą szatnie i toalety???

jak nie zaczaisz to oczywiście że będą !!! - przecież kasa dla organizatorów leci w ten sposób!!

ps sa jakieś targi na wschodzie polski albo za wschodnią granicą(tylko nie w chinach bo już takich komentów sie nasłuchałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa organizowane jakies wieksze imprezy na poludniu??? Bo chetnie bym sie udal :)

A swoja droga jutro ide (przyjechalem do Anglii...) na pokaz samolotow z drugiej wojny... ale nie dla samolotow:P Maja byc stanowiska roznych producentow gier, m.in. Nintendo, EA Games i kilka innych, mam nadzieje, ze cos ciekawego:)

Jak bede mogl (prawdopodobnie w poniedzialek) to opisze wrazenia:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...