Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czyli współpraca z perkusją

To raczej perkusista wspolpracuje z gitarzystami, bo dopasowuje bicie do riffow.

Kumpel z zespołu chciałyby kupić nowy piecyk no i znaleźliśmy na Allegro piecyk gitarowy firmy Voice Kraft o mocy 26 Watt za 140zł, i się zastanawiamy czy to dobra firma i warto zaryzykować kupując ten produkt. Czy miałeś kiedykolwiek styczność z Voice Kraft ? Jeżeli tak to co o niej sądzisz?

1) Pierwszy raz slysze te nazwe. 2) Wzmacniacz za 140 zlotych po prostu nie moze byc dobry.

pewnie to pytanie było, ale takie rzeczy się zmieniają, więc liczę na aktualną odpowiedź- domyślam się że używasz jakiegoś efektu gitarowego, można wiedzieć jakiego i jak go oceniasz? pytam bo sam w tym roku zamierzam kupić. Dodam, że preferuję głównie Grunge więc nie obraże się, jeśli mi go odradzisz :)

Ale o jakiego typu efekt Ci chodzi? O distortion/overdrive? Brzmienie uzyskuje ze wzmacniacza (Peavey Triple XXX), nie potrzebuje zadnych przesterow w kostkach. Na solowkach uzywam delayu Bossa i equalizera MXR KFK-1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Witaj na początku przepraszam za moje błędy w pytaniach poprawie się obiecuje mam 2 pytania uznasz je za głupie ale odpowiedz

1 Jakiś forumowicz cię wyzywa od K.H byś umiał namierzyć jego kompa i podał go do sadu o zniesławienie.

2 Twój sąsiad jest piratem na wielką skale przypadkiem sie dowiedziałeś co robisz próbujesz z nim gadać wzywasz policję czy całkiem to olewasz .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Jakiś forumowicz cię wyzywa od K.H byś umiał namierzyć jego kompa i podał go do sadu o zniesławienie.

Tak, jestem w stanie namierzyc komputer. Przy kazdym poscie widze IP, dzieki czemu wiem np., ze podales w swoim profilu prawdziwa nazwe miasta. :) Znam tez nazwe firmy, ktora dostarcza Ci internet i mam namiary na czlowieka, z ktorym mam sie kontaktowac w razie jakichs problemow. Uzyskanie takich informacji nie jest wielkim problemem.

2 Twój sąsiad jest piratem na wielką skale przypadkiem sie dowiedziałeś co robisz próbujesz z nim gadać wzywasz policję czy całkiem to olewasz .

No to jest pytanie z gatunku trudnych zagadnien moralnych, raczej nie rozpatrywania o poranku. :) Ale nigdy nie bylem kapusiem, wiec raczej odrzucam donoszenie policji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś polecał bardziej na szkołę ponadgimnazjalną liceum czy technikum?

Specjalista od edukacji to ja nie jestem, ale wiem tyle, ze wybor pomiedzy liceum a technikum zalezy od tego, co chcesz robic w przyszlosci. Chcesz studiowac? Jesli tak, to co? Jaka prace chcesz podjac? Musisz sobie odpowiedziec na takie pytania i zdecydowac, czy bardziej odpowiednie bedzie wyksztalcenie ogolne w liceum, czy odpowiednio ukierunkowane w technikum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest wg Ciebie racjonalne stwierdzenie, że od któregoś momentu na naukę gry na gitarze może być za późno?

Zalezy, po co ktos chce sie uczyc grac na gitarze. Jezeli ktos w wieku 40 lat nagle wpada na pomysl, ze chce wymiatac jak Malmsteen i zostac gwiazda rocka, to zycze mu powodzenia. :)

Czytalem juz wypowiedzi tego goscia wczesniej. To sa oczywiscie bardzo ciekawe rzeczy, ale zalatuja poki co "Faktem".

gdybyś miał wybór: EMPIRE TOTAL WAR vs MEDIEVAL II TOTAL WAR + Kingdoms co byś wybrał?Którą oceniasz lepiej?

Nie grywam w strategie.

Co myślisz o dwóch pierwszych płytach Bodomów? Jakie są twoje ulubione kawałki z tych płyt?

Pierwszej nie lubie. Na "Hatebreederze" nie mam wlasciwie faworytow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przed pisaniem dla cd-action, pisałeś też do innych serwisów (internetowych, gazet)? Jaki jest twój staż jeśli chodzi o "pisarza"?

Przez 2,5 roku bylem czlonkiem ekipy innego wroclawskiego magazynu o grach - I/O. Moj laczny staz to 10 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może polecisz mi zespoły z fajnymi solówkami gitarowymi???

Cala masa jest takich kapel. Obadaj np. plyte "Rust in Peace" zespolu Megadeth. Albo "Ascendancy" Trivium. Albo jakikolwiek album Black Label Society.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...