Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Hej, hej CormaC ;)

Znalazłem ostatnio na pewnej stronie, a mianowicie: http://legalez.nuta.pl/z.html?ID=6347, dwa wasze kawałki do ściągnięcia. Już, już chciałem pobrać, ale coś mnie tknęło... Czy to legalne?

Tak. Sam stworzylem profil na Nuta.pl. Ale jeden utwor juz skasowalem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten jeden sobie pobiorę, bo nieźle gracie :) A szkoda, bo akurat tamten kawałek lepiej mi się widzi, no ale ;)

1. Kto w waszej ekipie (ndspr) pisze teksty i "linię melodyczną"?

2. Kto zajmuję się wysyłką płyt zamówionych na allegro?

Kretyńskie pytanie (no co? Nie byłbym sobą gdybym takiego nie zadał): Czy zostawiłbyś pracę w CDA dla kariery muzycznej?

PS Kawałek Nie widział nikt jest boski, cudowny, świetny i jeszcze kilka innych synonimów... Wskoczył do mojego TOP3 i coś czuję, że długo stąd nie wyskoczy ;)

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kto w waszej ekipie (ndspr) pisze teksty i "linię melodyczną"?

Wiec tak - dwa utwory po polsku sa w calosci moje (wlacznie z tekstami i liniami melodycznymi), tekstami i wokalami w pozostalych zajal sie wokalista.

2. Kto zajmuję się wysyłką płyt zamówionych na allegro?

Obecnie nasz gitarzysta.

Kretyńskie pytanie (no co? Nie byłbym sobą gdybym takiego nie zadał): Czy zostawiłbyś pracę w CDA dla kariery muycznej?

Mowiac o karierze muzycznej masz na mysli duze koncerty na calym swiecie i powazne pieniadze? Coz, z praca na etat nie da sie tego polaczyc...

PS Kawałek Nie widział nikt jest boski, cudowny, świetny i jeszcze kilka innych synonimów... Wskoczył do mojego TOP3 i coś czuję, że długo stąd nie wyskoczy ;)

Dzieki, bardzo mile slyszec cos takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Kto zajmuję się wysyłką płyt zamówionych na allegro?

Obecnie nasz gitarzysta.

A czy mógłbym liczyć (a raczej bardzo ładnie poprosić - chcę kupić waszą płytę) na egzemplarz z waszymi autografami (nawet jeżeli miałoby to znacznie opóźnić wysyłkę)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbym liczyć (a raczej bardzo ładnie poprosić - chcę kupić waszą płytę) na egzemplarz z waszymi autografami (nawet jeżeli miałoby to znacznie opóźnić wysyłkę)?

Mozesz.

Wielkie dzięki :)

Zamówię po Nowym Roku i dam znać na maila podanego na Allegro i Tobie tu na PW, który to ja :)

Wystarczy jak wspomnisz o tym osobie, ktora wystawia aukcje - CormaC

Ok :)

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłuchałem u kolegi "EP-kę" InDespair i jestem naprawdę bardzo mile zaskoczony. Słucha się tego z przyjemnością a takie utwory jak: "No Escape", "Głową w dół" zapisały się u mnie w pamięci na długo po odsłuchaniu. Czy macie w planach zagranie koncertu w Toruniu np. w klubie "Od Nowa" ?

P.S. Na screenie na str. 59 dostrzegłem ikonkę Netscape Navigatora :) Czy ta przeglądarka jest dalej rozwijana tj. bezpieczna w użytkowaniu?

P.S2 Również chciałbym zakupić Waszą płytę z autografami członków zespołu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC'u, dwa pytania dotyczące muzyki:

Co myślisz o utworze Master of Puppets (by Metallica oczywiście) z punktu widzenia słuchania jak i technicznego (czyt. grania tegoż utworu na gitarze :))?

Czy znasz taki zespół jak Demon Hunter, jeśli tak co o nim sądzisz?

A teraz z innej beczki:

W jakim wieku zainteresowałeś się gitarą (gram od kilku miesięcy na akustyku i elektryku, zacząłem w marcu 2008, jako że dostałem gitarę na 14 urodziny)?

PS. Czy InDespair będzie udostępniało jakieś tabulatury/zapisy nutowe utworów?

Edytowano przez Artezy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi CormaC'u czy pozostali członkowie kapeli, w której grasz kupują CDA, bądź mają konto na forum?

2 x nie.

Wysłuchałem u kolegi "EP-kę" InDespair i jestem naprawdę bardzo mile zaskoczony. Słucha się tego z przyjemnością a takie utwory jak: "No Escape", "Głową w dół" zapisały się u mnie w pamięci na długo po odsłuchaniu.

Bardzo dziekuje za mile slowa.

Czy macie w planach zagranie koncertu w Toruniu np. w klubie "Od Nowa" ?

W tej chwili nie mamy Torunia na rozpisce. Ale jesli bedzie okazja tam zagrac, to na pewno to zrobimy.

P.S. Na screenie na str. 59 dostrzegłem ikonkę Netscape Navigatora :) Czy ta przeglądarka jest dalej rozwijana tj. bezpieczna w użytkowaniu?

Nie, Netscape zostal porzucony kilka miesiecy temu.

P.S2 Również chciałbym zakupić Waszą płytę z autografami członków zespołu :)

To zakup. :)

CormaC'u, dwa pytania dotyczące muzyki:

Co myślisz o utworze Master of Puppets (by Metallica oczywiście) z punktu widzenia słuchania jak i technicznego (czyt. grania tegoż utworu na gitarze :))?

Numer jest doskonaly (choc akurat wole go w wykonaniu Trivium - dla mnie ma ono nieco wiekszego pazura). A granie Mastera na gitarze... wlasciwie nie wiem o co pytasz? No jestem w stanie go zagrac z pominieciem solowki Hammeta (nigdy sie do niej wlasciwie nie zabieralem). O to pytales?

Czy znasz taki zespół jak Demon Hunter, jeśli tak co o nim sądzisz?

Kojarze tylko z nazwy.

W jakim wieku zainteresowałeś się gitarą (gram od kilku miesięcy na akustyku i elektryku, zacząłem w marcu 2008, jako że dostałem gitarę na 14 urodziny)?

Mialem 15 lat bodajze (moze 16), kiedy zaczalem plumkac na akustyku.

PS. Czy InDespair będzie udostępniało jakieś tabulatury/zapisy nutowe utworów?

Nie planujemy tego robic.

Co sądzisz o tym: http://www.radioniepokalanow.pl/?t=wiadomo...d=1&id=1021 Czy ksiądz piszący to lekko nie przesadził? Czy nie wydaje ci się, że o grach nie ma żadnego pojęcia mimo to wypowiada się w tej kwestii?

Szczerze mowiac mam klechę gdzies. Przyzwyczailem sie do tego, ze niektorzy ludzie wypowiadaja sie w sprawach, o ktorych nie maja zielonego pojecia. Nie ma sensu sie nimi przejmowac. Tak na marginesie - ten czlowiek najwyrazniej nie ma pojecia o zawartosci biblii satanistycznej LaVeya i satanistach jako takich (nie mylic z gowniarzami-metalowcami z pentagramami na koszulkach). Zabral glos naraz w dwoch sprawach, w ktorych sie nie orientuje - well done. :)

czy lubisz walijski zespol Bullet for My Valentine?

Slyszalem jakas ich plyte i zupelnie juz jej nie pamietam. Czyli - nie, nie lubie.

Czy można usłyszeć gdzieś starsze wresje waszych kwałków (te z dema)?

Nie, nie udostepnialismy ich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oceniasz kawalki swojego zespolu? czyli czy sa twoim zdaniem bardzo dobre, dobre, zle etc.

Uwazam, ze sa zle, naprawde kiepskie. Poniewaz wszyscy tak uwazamy, nagralismy je, wrzucilismy do netu, a plyty wyslalismy do recenzji.

No litosci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodziło, wielu moich kolegów także gra na gitarze, czasem nawet po dwa, trzy lata i mówią że najprawdopodobniej im Master nie wyjdzie więc zostawią w spokoju. Ja już próbowałem, jednak nie jestem tak szybki żeby grać tak jak w oryginale :)

Żeby nie było że posty nabijam:

Z jakiego powodu zainteresowałeś się gitarą? (mi brat mówi że gram bo dziewczyny lubią gitarzystów ;))

Lubisz Nirvanę? (jaka to była radocha jak pierwszy raz Lake of Fire się zagrać udało)

Edytowano przez Artezy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodziło, wielu moich kolegów także gra na gitarze, czasem nawet po dwa, trzy lata i mówią że najprawdopodobniej im Master nie wyjdzie więc zostawią w spokoju. Ja już próbowałem, jednak nie jestem tak szybki żeby grać tak jak w oryginale :)

Z kostkowaniem od gory, a nie naprzemiennie? Kwestia wprawy. Widzisz, ja jak zaczynalem grac na elektryku, kostkowalem tylko z gory, naprzemiennie "douczylem sie pozniej". Do tej pory jesli tylko da sie cos grac kostkujac tylko z gory, kostkuje w ten wlasnie sposob. IMO brzmi to lepiej niz wtedy, kiedy kostkuje sie naprzemiennie.

Z jakiego powodu zainteresowałeś się gitarą? (mi brat mówi że gram bo dziewczyny lubią gitarzystów ;))

Z takiego, ze chcialem grac na gitarze. :) Pod wplywem Iron Maiden zreszta.

Lubisz Nirvanę? (jaka to była radocha jak pierwszy raz Lake of Fire się zagrać udało)

Nie trawie. I przy okazji uwazam, ze najlepsza rzecz, jaka Cobain zrobil w zyciu, miala miejsce na poczatku kwietnia 1994 roku. Fanow Nirvany od razu posylam na drzewo - nie obchodzi mnie, co o mnie myslicie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zainteresowałem Nirvaną miesiąc po tym jak dostałem gitarę akustyczną, szukałem czegoś do ćwiczeń chwytów barrowych i padło na Lake of Fire, spodobały mi się trzy kawałki Nirvany, reszty nie ruszam. Wolę coś mocniejszego.

Z kostkowaniem jest tak że dla jednego z góry brzmi lepiej niż naprzemiennie a dla drugiego na odwrót, więc tutaj raczej nie należy wywiązywać dyskusji, kwestia gustu.

Ja kupiłem gitarę elektryczną (niedawno) pod wpływem Breaking Benjamin, bardzo mi się podoba ich muzyka i chciałbym móc zagrać coś chociaż podobnego (nie ma to jak zabawa wzmacniaczem dla uzyskania podobnego brzmienia).

Mam jeszcze tylko jedno pytanie, według mnie grają całkiem nieźle ale w sumie to kwestia gustu, (trzeba znać gust redaktora swego ulubionego ;) ) może znasz takie zespoły jak Three Days Grace lub Breaking Benjamin (alternative metal z Kanady i USA)?

Na tym prawdopodobnie kończę swój festiwal pytań (możliwe że jeszcze tu wrócę ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...