Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

No to i ja zadam to totalnie głupie, ograne i nudne pytanie z cyklu "co sądzisz o?".

Tematem pytania będzie....Slayer. Dziwne, przejrzałem cały temat i nie przypominam sobie bym widział pytanie o ten zespół. Mam nadzieje, że mnie nie zatłuczesz za to pytanie ;).

A tu sekond kłeszczyn, może troche chamskie, ale... Lepiej ci było w I/O czy w CDA?? AAA nie bij, nie bij....

A na jedno z pytań o twój idealny skład odpowiedziałeś, że na basie obsadziłbyś Harrisa albo DiGiorgio. Pytanie o tego drugiego. Lubisz zespoły w jakich grał (pewnie nie :)), czy szanujesz jego, bądź co bądź niebanalne umiejętności?

The last kłeszczyn i spokój ( naprawdę prosze cię, odłóż ten kij do baseballa, to już koniec :P)

Lubisz jakiś solowy album Dickinsona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Biedrona

CormaC

1. Jak, realnie, oceniasz szanse waszego zespołu na zaistnienie na polskiej scenie? Granie w kapeli traktujesz tylko jako hobby? CD Action czy InDespair (gdybyś musiał wybierać)?

2. Duże, huczne miasto, mała spokojna mieścinka, czy może domek w głuszy? Gdzie chciałbyś żyć?

3. II W.Ś. Przychodzą niemcy i dają Ci wybór: podpisujesz volkslistę i idziesz na front z Wehrmachtem, czy odrzucasz "propozycję" i giniesz od kuli za stodołą?

4. Co sądzisz o umieszczeniu w Polsce elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej?

5. Adopcja dzieci przez pary homoseksualne - jesteś za czy przeciw?

Miałem jeszcze spytać o Sisters of Mercy, ale jednak nie spytam. ;)

Dziękować.

Edytowano przez Biedrona
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli lubisz Street Punk Rock to sobie ich posłuchaj mają naprawdę świetne kawałki. Szczególnie polecam "Pieśń aniołów" i "Uliczni wojownicy"

Omijam punka szerokim lukiem, bo w tej muzyce nie ma niczego, co mogloby mnie zainteresowac. Jedynie Misfitsow darze pewnym sentymentem.

a więc tak, drogi Cormac'u :P zaraziłeś mnie manią na trivium. powiedz więc,jakie zespoły podobne do tego bandu polecasz xD pozdro!

W sumie to nie znam zadnej kapeli, ktora gralaby podobnie. Nie szukam takiego zespolu, bo jedno Trivium mi wystarczy. :)

No to i ja zadam to totalnie głupie, ograne i nudne pytanie z cyklu "co sądzisz o?".

Tematem pytania będzie....Slayer. Dziwne, przejrzałem cały temat i nie przypominam sobie bym widział pytanie o ten zespół. Mam nadzieje, że mnie nie zatłuczesz za to pytanie ;).

Nie lubie takiego "chamskiego" thrashu, jaki gra Slayer.

A tu sekond kłeszczyn, może troche chamskie, ale... Lepiej ci było w I/O czy w CDA?? AAA nie bij, nie bij...

Oczywiscie, ze w CDA jest lepiej. Z roznych wzgledow. Tym niemniej gdybym nie popracowal w I/O nie trafilbym do CDA.

A na jedno z pytań o twój idealny skład odpowiedziałeś, że na basie obsadziłbyś Harrisa albo DiGiorgio. Pytanie o tego drugiego. Lubisz zespoły w jakich grał (pewnie nie :)), czy szanujesz jego, bądź co bądź niebanalne umiejętności?

Lubie Iced Earth, w ktorym DiGiorgio sie przewinal.

Lubisz jakiś solowy album Dickinsona?

Oczywiscie, szczegolnie Chemical Wedding.

1. Jak, realnie, oceniasz szanse waszego zespołu na zaistnienie na polskiej scenie?

Jakies tam są.

Granie w kapeli traktujesz tylko jako hobby?

Tak.

CD Action czy InDespair (gdybyś musiał wybierać)?

W CDA mi placa, do muzyki dokladam kase. Sam sie domysl.

2. Duże, huczne miasto, mała spokojna mieścinka, czy może domek w głuszy? Gdzie chciałbyś żyć?

Duze miasto. Nie lubie siedziec na zadupiu.

3. II W.Ś. Przychodzą niemcy i dają Ci wybór: podpisujesz volkslistę i idziesz na front z Wehrmachtem, czy odrzucasz "propozycję" i giniesz od kuli za stodołą?

Puknij sie w glowe. To po pierwsze. Po drugie - nikt nie jest w stanie przewidziec swoich reakcji i wyborow w sytuacji ekstremalnej.

4. Co sądzisz o umieszczeniu w Polsce elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej?

Nie mam zdania.

5. Adopcja dzieci przez pary homoseksualne - jesteś za czy przeciw?

Nie mam zdania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam jaka bedzie odpowiedz, ale zaryzykuje.

Miales kontakt z utworami Joy Division? Albo moze ogladales 'Control'?

2 x nie. Przestaniecie w koncu pytac mnie o kapele, o ktorych wiecie, ze mnie nie interesuja, bo naleza do gatunku, ktory mnie nie obchodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mozna byc do konca pewnym, a jesli pytanie uwazasz ze wyjatkowo plytkie, to po prostu olej.

Mnie na przyklad troche dziwi zamykanie sie na 1 gatunek i alergia polaczona z drgawkami wystepujaca, gdy wspomina sie o CZYMKOLWIEK innym.

Uprzedzam riposte: alez oczywiscie, ze kazdy ma sluchac tylko tego co mu sie podoba, ale nigdy nie spotkalem osoby, ktora jest az tak "uczepiona" danego rodzaju muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mozna byc do konca pewnym, a jesli pytanie uwazasz ze wyjatkowo plytkie, to po prostu olej.

Mnie na przyklad troche dziwi zamykanie sie na 1 gatunek i alergia polaczona z drgawkami wystepujaca, gdy wspomina sie o CZYMKOLWIEK innym.

Uprzedzam riposte: alez oczywiscie, ze kazdy ma sluchac tylko tego co mu sie podoba, ale nigdy nie spotkalem osoby, ktora jest az tak "uczepiona" danego rodzaju muzyki.

Twoja sprawa. Mnie malo interesuje, kogo spotkales, a kogo nie spotkales. Odpowiedz sobie na kilkadziesiat pytan o jakies kapelki, ktore masz gdzies, to pewnie pogadamy inaczej. Naprawde robi sie to juz nudne. Gdybym byl wielkim fanem filmowych horrorow, to tez z uporem maniaka pytalibyscie mnie o komedie romantyczne i dramaty sądowe? Pewnie nie. Skad wiec ta uparta jazda z muzyka, o ktorej wiadomo, ze nie nalezy do gatunku, ktory mi pasuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ciezko to wyjasnic. Tak samo jak ciagle pytania na temat ksiazek skierowywane do EGMa.

Interesujesz sie muzyka, ludzie cie lubia/szanuja etc. Chca wiedziec co "CormaC z CDA mysli o mojej najukochanszej kapeli".

W dodatku niektorzy Forumowicze znaja tylko to jedno twoje hobby. Jakby wiedzieli, ze interesujesz sie motylami, prawdopodobnie pytaliby sie ciebie wlasnie o to.

W CDA piszesz czasem o plytach, kazdy zna zespol InDespair, wiec to jest calkiem uzasadnione :D

A sprawa interesujacą jest to, ze caly twoj zal wylewa sie na mnie ;]

Nikt nie ma obowiazku bycia milym, a ja sie nie bede kopal z koniem, ale wg mnie nic zlego ci nie zrobilem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku niektorzy Forumowicze znaja tylko to jedno twoje hobby. Jakby wiedzieli, ze interesujesz sie motylami, prawdopodobnie pytaliby sie ciebie wlasnie o to.

Nie, wiekszosc pytalaby mnie wtedy o muchy i ważki. Mechanizm jest przedziwny.

A sprawa interesujacą jest to, ze caly twoj zal wylewa sie na mnie ;]

Co jakis czas trafia mnie szlag z dokladnie tego samego powodu i obrywa sie osobie, ktora tym razem dorzucila ten puszek, ktory przewazyl szale. Zerknij sobie na wczesniejsze posty - znajdziesz tam moje wczesniejsze prosby o to, zeby dac mi spokoj z muzyka spoza gatunku, ktory lubie. Ale to jest rzucanie grochem o sciane. Za jakis czas znowu ktos zapyta mnie np. o swoj ulubiony zespol jazzowy/bluesowy/punkowy/folkowy. A potem strzeli focha i bedzie tlumaczyl, ze myslal, ze moze jednak wyjatkowo slucham tej jednej kapelki pomimo tego, ze caly gatunek mnie nie obchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. II W.Ś. Przychodzą niemcy i dają Ci wybór: podpisujesz volkslistę i idziesz na front z Wehrmachtem, czy odrzucasz "propozycję" i giniesz od kuli za stodołą?

Ja pierdziu, zaczynam się bać zaglądać to tego topicu. Pytania o takie rzeczy, o adopcję dzieci przez homosiów, niedługo padnie kłeszczyn o granicę wiekową pedofilii.

Cormac, czytając twoje odpowiedzi na pytania dotyczące zespołów można dojść do wniosku, że w ogóle nie lubisz muzyki. Nawet na grom kapel metalowych odpowiadasz "nie toleruję".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac, czytając twoje odpowiedzi na pytania dotyczące zespołów można dojść do wniosku, że w ogóle nie lubisz muzyki. Nawet na grom kapel metalowych odpowiadasz "nie toleruję".

Moja wina, ze ludzie pytaja mnie o kapele, ktorych nie lubie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim sprzęcie grasz w InDespair?

1) Gitara BC Rich Mockingbird NJ (z przystawka Bill Lawrence L500-XL przy mostku. Lada chwila bede chyba wymienial pickupy na set Seymour Duncan AHB-1 Blackouts albo Live Wire Dave Mustaine). Struny 10-52.

2) Wzmacniacz Peavey Triple XXX (head)

3) Kolumna Mesa Boogie Rectifier 2x12 (glosniki Vintage 30)

4) W pedalboardzie efekty Boss RV-3 Digital Delay/Reverb, equalizer MXR KFK-1 Kerry King, tuner Ibanez LU-20, zbiorczy zasilacz.

5) Kostki gitarowe Peavey Triple XXX Medium, kable Proel.

Chyba niczego nie pominalem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spoko, a jak oceniasz swoje wiosło?

Jakbym ocenial je zle, to zmienilbym je.

Chwalisz sobie PSP?

Wlasciwie nie uzywam juz tej konsolki. Nie mam czasu grac na PC, a co dopiero na PSP. Ale to bardzo fajny sprzecik. Jesli ktos duzo podrozuje, to polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o The System Has Failed i United Abominations?

Plyty niezle, ale daleko im do Rust in Peace. Ale albumu takiego jak Rust in Peace Megadeth juz nigdy nie nagra. Ani zreszta nikt inny. Tym niemniej i na Systemie i na Abominations jest kilka fantastycznych kawalkow.

Pisałeś, że czasem wracasz do trzech pierwszych płyt Metalliki. Które kawałki z tych płyt lubisz najbardziej?

Hit The Lights, The Four Horsemen, For Whom The Bell Tolls, Creeping Death i Master of Puppets.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu grac na PC, a co dopiero na PSP.

Rozumiem, że mówisz tu o swoim wolnym czasie? :)

A teraz pytanie główne:

Czy zauważasz u siebie syndrom "recenzenta" tzn czy zdarza Ci się podczas grania w gry w wolnym czasie myśleć np. "O te buga im nie popuszczę." albo "Już wiem jak to opiszę." czy "Od strony technicznej gra nawala, trzeba to opisać"...? No na pewno już wiesz o o mi chodzi ;)

PS Jeśli pytanie już było to mam nadzieję, że mi wybaczysz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu grac na PC, a co dopiero na PSP.

Rozumiem, że mówisz tu o swoim wolnym czasie? :)

Tak. O tym iluzorycznym wolnym czasie.

A teraz pytanie główne:

Czy zauważasz u siebie syndrom "recenzenta" tzn czy zdarza Ci się podczas grania w gry w wolnym czasie myśleć np. "O te buga im nie popuszczę." albo "Już wiem jak to opiszę." czy "Od strony technicznej gra nawala, trzeba to opisać"...? No na pewno już wiesz o o mi chodzi ;)

Jesli gram w wolnym czasie to chyba nie po to, zeby pisac recenzje... Co mam niby opisywac, skoro gram dla siebie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...