Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Ktos ci kaze tu zagladac?

Nie, ale wchodząc tu skąd miałem wiedzieć, że zobaczę tyle bezsensownej agresji?

Agresja? Ty widziales kiedys agresje? Jesli tylko taka, to ci szczerze zazdroszcze, bo zyjesz w innym, pieknym swiecie.

W każdym razie widzę jakim szacunkiem darzysz ludzi.

Niektorych darze szacunkiem, innych nie - jak kazdy. I nie uzalezniam tego od przynaleznosci danego osobnika do jakiejkolwiek grupy, bo niemal w kazdej sa i ci godni szacunku, i ci, ktorzy na niego nie zasluguja. A jesli juz kogos szacunkiem nie darze, to sie z tym nie kryje, bo po co? Bo ktos o innych pogladach (np. ty) zle o mnie pomysli? Tez mi problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o tym: http://www.radioniepokalanow.pl/?t=wiadomo...d=1&id=1021 Czy ksiądz piszący to lekko nie przesadził? Czy nie wydaje ci się, że o grach nie ma żadnego pojęcia mimo to wypowiada się w tej kwestii?

Pozdrawiam!

A na której to jest stronie (strony)? Bo 10 przejżałem i nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a myślałem, że fani Nirvany już dawno przestali istnieć;) A co do Twojej agresji CormaC, to może ten twój avatar tak ludzi nakręca;)

A tak a propos Roadrunner United : to pojawił się koncert na DVD z tymi artystami, którzy wzięli udział w nagrywaniu płytki (choć nie wszyscy). Widziałem urywki na stronie RR i fajnie to wygląda:) Także trzeba będzie się w to zaopatrzyć

P.S. Można się zapytać na jaki temat pisałeś pracę magisterską? Bo też studiuję na AE ( właściwie już UE) na Wydziale GRiT w Jeleniej Górze i czeka mnie pisanie zaraz:P

Edytowano przez Magg0t
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o tym: http://www.radioniepokalanow.pl/?t=wiadomo...d=1&id=1021 Czy ksiądz piszący to lekko nie przesadził? Czy nie wydaje ci się, że o grach nie ma żadnego pojęcia mimo to wypowiada się w tej kwestii?

Pozdrawiam!

A na której to jest stronie (strony)? Bo 10 przejżałem i nie znalazłem.

Hehe, najwyrazniej sciagneli ten artykul. Bo link prowadzil do konkretnego artykulu, a skoro teraz porowadzi do strony glownej, to znaczy, ze podstrona wyparowala. :)

A tak a propos Roadrunner United : to pojawił się koncert na DVD z tymi artystami, którzy wzięli udział w nagrywaniu płytki (choć nie wszyscy). Widziałem urywki na stronie RR i fajnie to wygląda:) Także trzeba będzie się w to zaopatrzyć

Mnie z calego RR interesuja tak naprawde tylko utwory z udzialem muzykow Trivium, cala reszta niezbyt lub wcale.

P.S. Można się zapytać na jaki temat pisałeś pracę magisterską? Bo też studiuję na AE ( właściwie już UE) na Wydziale GRiT w Jeleniej Górze i czeka mnie pisanie zaraz:P

"Bezposrednie inwestycje zagraniczne w Polsce w XXI wieku" (albo cos bardzo podobnego - okresu nie jestem pewny). Ale to raczej nie tematyka na wydzial Gospodarki Regionalnej i Turystyki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to z udziałem Trivium jest : "The End", "Pull Harder..." ( z udziałem Rob Flynna z Machine Head) i cover "Davidian" Machine Head. Ja sobie jutro to kupię, w sumie dla Slipknota i Trivium.

Fakt faktem temat pracy nie do końca na mój wydział aczkolwiek jakby się uprzeć:)

Ja chyba wezmę sobie " Strategia rozwoju Jeleniej Góry. Ocena realizacji założeń strategii". No ale zobaczymy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F/Maggoci najwięcej wiedzą o agresji, w końcu SLIPKNOT i 666! trv metal!

@Cormac, musisz przyznać, że mam prawo uważać takie gadanie za agresję. Agresja przecież ma stopnie, nie musi od razu znaczyć lania ludzi po mordach. Dobra, dorośli my ludzie i koniec tematu, nie warto tracić czasu na takie pierdoły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F/Maggoci najwięcej wiedzą o agresji, w końcu SLIPKNOT i 666! trv metal!

Prosze Cie, nie wal takich skwarow... Na moj gust szukasz zaczepki.

@Cormac, musisz przyznać, że mam prawo uważać takie gadanie za agresję.

Oczywiscie - mozesz uwazac, co Ci sie podoba i nikt Ci tego nie zabroni.

Agresja przecież ma stopnie, nie musi od razu znaczyć lania ludzi po mordach.

Pewnie, ale przed agresja tez sa rozne inne rzeczy. Chocby niechec.

Dobra, dorośli my ludzie i koniec tematu, nie warto tracić czasu na takie pierdoły.

Jasne, ze nie warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujesz z zespołem nagrać jeszcze kilka polskich kawałków? Pytam, bo "Nie Widział Nikt", było genialne, majstersztyk po prostu (i nie, nie podlizuję się, naprawdę tak uważam), a reszta utworów już mniej mi się podobała (choć też była dobra, ale "No Escape", to, moim zdaniem wasz najsłabszy utwór, z tych, udostępnionych na MySpace, co nie znaczy, że jest zły. Za to "Virus" wymiata, ale "Nie Widział nikt" i tak jest lepsze. Kurde, zapętliłem się trochę, ale mam nadzieję, że zrozumiesz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę gdzieś kupić płytę In Despair, lub legalnie ściągnąć? Słuchanie waszych utworów na myspace już mi się znudziło ;x.

Na Myspace jest link do aukcji na Allegro, na ktorej mozna kupic plyte.

Czy planujesz z zespołem nagrać jeszcze kilka polskich kawałków? Pytam, bo "Nie Widział Nikt", było genialne, majstersztyk po prostu (i nie, nie podlizuję się, naprawdę tak uważam), a reszta utworów już mniej mi się podobała (choć też była dobra, ale "No Escape", to, moim zdaniem wasz najsłabszy utwór, z tych, udostępnionych na MySpace, co nie znaczy, że jest zły. Za to "Virus" wymiata, ale "Nie Widział nikt" i tak jest lepsze. Kurde, zapętliłem się trochę, ale mam nadzieję, że zrozumiesz)

Wiec tak - pod koniec tego roku bedziemy nagrywac nowa plyte, prawdopodobnie dla amerykanskiego wydawcy, w zwiazku z czym bedzie ona po angielsku. Planujemy jednak nagrac jak najwiecej bonusow po polsku. Akurat "Nie widzial nikt" nie zostanie - w przeciwienstwie do wszystkich pozostalych lub wiekszosci kawalkow z EP-ki - nagrane na nowo na potrzeby debiutu. Po prostu ten utwor juz za bardzo odstaje od naszego stylu. To jest stary utwor (ma juz z 5-6 lat).

Kupiłem niedawno waszą płytkę.Przesłuchałem i naprawdę spodobała mi się.Najlepsze są jak dla mnie oba polskojęzyczne utwory zaś z tych anglojęzycznych najlepsze jest tytułowe "No Escapa".

I akurat "No Escape" jest ze wszystkich kawalkow z EP-ki najblizsze stylowi, w ktorym idziemy. Dziwnym nie jest, skoro ze wszystkich nagranych na plytke utworow ten byl najswiezszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o tym: http://www.radioniepokalanow.pl/?t=wiadomo...d=1&id=1021 Czy ksiądz piszący to lekko nie przesadził? Czy nie wydaje ci się, że o grach nie ma żadnego pojęcia mimo to wypowiada się w tej kwestii?

Pozdrawiam!

A na której to jest stronie (strony)? Bo 10 przejżałem i nie znalazłem.

Oto link o który prosiłeś:

http://209.85.129.132/search?q=cache:Bfvkp...;cd=1&gl=pl

Jest to oczywiście kopia wykonana przez Google :)

P.S.

Również ciekawe rzeczy o grach komputerowych znajdziecie pod tym adresem:

http://209.85.129.132/search?q=cache:w2Pq-...;cd=1&gl=pl

Kiedy to czytam to nachodzą mnie wątpliwości czy aby autorzy nie pisali tych artykułów na "dopalaczach" ... :)

Edytowano przez Converse
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się zdaje raczej, że Sz. P. Smuggler nie bardzo by się zgodził na takie rozwiązanie. No, chyba, że w jakimś wydaniu świątecznym bądź jubileuszowym :P

ok - ja mam teraz pytanie. i to pytam się serio - obracasz się w kręgach muzycznym, tego się nie ukryje. nie wiesz może, kto ma do sprzedania leworęczny bas??

no, i to na tyle z mojej strony :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej napewno :D

Ej a właśnie panie CormaC czy niełaby pan ochoty odpisywać na Listy w AR razem z Szanownym Panem Smugglerem ?

AR to dzialka Smugglera i nie zamierzam mu sie tam wpraszac.

ok - ja mam teraz pytanie. i to pytam się serio - obracasz się w kręgach muzycznym, tego się nie ukryje. nie wiesz może, kto ma do sprzedania leworęczny bas??

Nie. I z tym obracaniem sie w kregach muzycznych to tez przesada.

Słuchasz Comy?

Nie, nie podoba mi sie taka muzyka. Nie ma w niej nic, co by mnie pociagalo.

To może ja też spytam o jeden zespół...

Co sądzisz o Carrion z naszego rodzimego podwórka?

Nie bardzo trafia w moj gust, choc obiektywnie jest to fajne granie. :)

No to ja zadam pytanie od wioślarza do wioślarza :)

Czego granie sprawia Ci większą frajdę, solówek, czy może riffów, przy których można się wyżyć (i nawet poskakać jak kto lubi)?

Ja generalnie nie jestem gitarzysta solowym, nawet jesli jakos tak wyszlo, ze na naszej EP-ce nagralem o jedna solowke wiecej, niz nasz gitarzysta solowy. :) Solowki gram wtedy, kiedy mam jakis wyrazisty pomysl, bo improwizowanie mi nie idzie. Zawsze chyba bardziej cenilem genialnych gitarzystow rytmicznych (Jon Schaffer, Dave Mustaine) niz wymiataczy pokroju Malmsteena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy, według ciebie, nauka grania na gitarze tak, aby się tego dało słuchać z przyjemnością, jest trudna? Bo chciałem się nauczyć gry na jakims instrumencie, a gitara mnie zawsze jakoś odstraszała koniecznością posiadania durzego refleksu. Czy naprawdę taka konieczność istnieje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy, według ciebie, nauka grania na gitarze tak, aby się tego dało słuchać z przyjemnością, jest trudna?

Na kazdym instrumencie trudno jest nauczyc sie tak, zeby "dalo sie tego sluchac z przyjemnoscia". Tyle ze to okreslenie jest wzgledne. Dla niektorych pod taka "definicje" lapie sie brzdakanie przy ognisku harcerskich piosenek na trzech akordach. Wiec jesli o to chodzi, to nie jest trudno sie tego nauczyc.

Bo chciałem się nauczyć gry na jakims instrumencie, a gitara mnie zawsze jakoś odstraszała koniecznością posiadania durzego refleksu. Czy naprawdę taka konieczność istnieje?

Refleksu? Chyba koordynacji. Zaden instrument nie gra sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co myslisz o zespole Offspring?

Nie slucham takiej muzyki.

2. Dlaczego uwazasz, ze najlepsze to co w swym zyciu zrobil Kurt Cobain to to, ze sie zastrzelil?

Grunge cofnal wedlug mnie muzyke rockowa. Uwazam, ze Cobain nie byl zbyt utalentowany, mial tylko spora charyzme i byc moze gdyby nadal zyl, moda na scene seattle'owska nadal by trwala. Poza tym uwazam, ze Cobain byl slabeuszem, ktory nie umial sobie poradzic sam ze soba. Troche to nedzne jak na ikone popkultury i "glos pokolenia".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie wolisz pick upy aktywne czy pasywne?

Wole te, ktorych brzmienie mi sie podoba. Nie robi mi roznicy, czy pickupy sa aktywne, czy pasywne, nie skreslam ani takich, ani takich. Wczesniej gralem na pasywnej przystawce Bill Lawrence L-500XL i bylem z niej zadowolony (wloze ja pewnie do drugiego wiosla, bo przymierzam sie do jakiejs niedrogiej gitary zapasowej). W ramach eksperymentow przerzucilem sie na aktywny set Seymour Duncan LiveWire Dave Mustaine i brzmi fantastycznie. Mysle, ze juz przy nim zostane, chyba ze znowu poczuje potrzebe eksperymentowania.

2. Z jakiego wzmacniacza korzystasz do ćwiczeń?

W domu wpinam sie przez kostke MT-2 do malego (10W) tranzystorowego Squiera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...