Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Chciałem się zapytać czy jest możliwość zamieszczenia Twoich kawałków muzycznych na DVD CD-Action??

Np. w bonusie jakimś czy coś??? Kocham ostrzejszą muzykę choć preferuje rock (Linkin Park) ale na metal też zerkam więc bardzo bym chciał posłuchać czegoś nieamatorskiego xD Inni czytelnicy również. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za offtopic, ale do kolegi wyżej... Może więc kupisz EP'kę InDespair, a nie chcesz wszystkiego w ramach bonusów na coverze. Powinieneś zrozumieć, że po za Cormac'iem w zespole jest również kilku innych ludzi, którym nie zależy na tym by ich pracę dawać na życzenie za darmo na płytce z czasopismem.

Edytowano przez vasco666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy jest możliwość zamieszczenia Twoich kawałków muzycznych na DVD CD-Action??

Raczej watpie.

Kocham ostrzejszą muzykę choć preferuje rock (Linkin Park) ale na metal też zerkam więc bardzo bym chciał posłuchać czegoś nieamatorskiego xD Inni czytelnicy również. Pozdrawiam

Nikt nie broni Ci kupic nasza plytke. Nie widze powodu, zeby rozdawac efekt ciezkiej pracy za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W który dzień PGA będziecie grali koncert? Chętnie się wybiorę ^^

W sobote, od godz. 17.15.

Zaczynałeś grac na gitarze z myślą, że kiedyś będziesz w zespole czy grałeś dla przyjemności (albo z jeszcze innego powodu)?

Raczej dla przyjemnosci. Ale to chyba normalne, ze po jakims czasie masz ochote grac z ludzmi, a nie samemu w domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej płyty jakiego zespołu teraz słuchasz??

W tej chwili zadnej. W samochodzie mam m.in. nowe Trivium ("Shogun), Testament "The Formation of Damnation", Made of Hate, Avenged Sevenfold "City of Evil", Megadeth "United Abominations", Cage "Darker Than Black".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś może "Pamiętnik Narkomanki", "Cukiereczki" lub "Jedenaście Minut"?

Nie.

Jakiego pada używasz do PC???

Logitech Chillstream.

Czy jakaś gra rozbudziła w Tobie nowe zainteresowania? Sprawiła, że zacząłeś interesować się jakimś tematem, który wcześniej zupełnie Ciebie nie kręcił?

W tej chwili nie moge sobie takiej sytuacji przypomniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W numerze 06/2008 (153) był temat o kontrolerach. Napisałeś tam że używasz pada Logitech chillsteam. I w pozycji najtaniej w sieci napisałeś, że najtaniej można go dostać za 69 zł. Mieszkam we Wrocławiu i mam zamiar kupić tego pada. Moje pytanie jest następujące. Gdzie można kupić tak tanio tego pada? Może być odbiór osobisty we Wrocku.

Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, co sądzisz o zespołach Tool

Nie trawie.

i The Who?

Generalnie nie przepadam za ramolami. :)

Wiem, że duży rozrzut stylistyczny, ale innym zespołom, o które chciałem zapytać (Led Zeppelin, King Crimson, Rolling Stones, Pink Floyd i Black Sabbath) już się oberwało...

Pink Floydom? Ode mnie? Gdzie i kiedy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pink Floydom? Ode mnie? Gdzie i kiedy?

A fakt, zwracam honor, na Floydów nic złego nie powiedziałeś. Mimo tego dalej nie mogę przeboleć Twojej opinii na temat inych "ramolowatych" zespołów <_<.

Musza mi sie podobac tylko dlatego, ze sa uwazane za klasyke? Nie podobaja mi sie i tyle, a dodawanie do tej opinii za kazdym razem "ale szanuje ich, bo to, tamto, owamto" byloby smieszne (tudziez malo prawdziwe). Smieszni sa tez ci, ktorzy obrazaja sie na mnie, bo nudza mnie Hendrix, Led Zeppelin, The Doors czy inne staruszki i nie podniecam sie brzmieniem organow hammonda. Kazdy ma swoj gust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...