Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Jasne, że znam. Za Rammsteinem nie przepadam. Sabatona słyszałem na 2-3 płytach i widziałem na żywo 2 razy (z czego raz wtedy, gdy mój zespół grał z nimi w Poznaniu). Dla mnie to jest takie granie na jedno kopyto - jeśli słyszałeś jeden album, to tak, jakbyś słyszał wszystkie. No i nie trawię takiego nadęcia i patosu, jaki cechuje ich muzykę. Ale dają niezłe koncerty - to muszę przyznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś wystręp Bruce'a na Canterbury Rocks at Christmas w grudniu 2011?

Nie uważasz, że Bruce śpiewa sporo lepiej i swobodniej niż na ostatnich dokonaniach Ironów? Moim zdaniem śpiewa kapitalnie, wcale nie gorzej niż w 98 roku, kiedy wyszła Chemical Wedding, z której pochodzi ten kawałek.

Ja obwiniam za to Kevina Shirley'a, wg. mnie wokal (zresztą całe ostatnie płyty) są położone produkcyjnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piszesz tam również, że czasem hard rock...więc czy lubisz Guns N' Roses?

Jak gdzieś leci, to mi nie przeszkadza. Znam ich kilkanaście najpopularniejszych numerów, ale nie jest to kapela, którą sobie włączam w domu albo nosze na odtwarzaczu mp3.

Oglądałeś wystręp Bruce'a na Canterbury Rocks at Christmas w grudniu 2011?

Widziałem jakieś fragmenty. Nie chciało mi się oglądać wszystkiego.

Nie uważasz, że Bruce śpiewa sporo lepiej i swobodniej niż na ostatnich dokonaniach Ironów? Moim zdaniem śpiewa kapitalnie, wcale nie gorzej niż w 98 roku, kiedy wyszła Chemical Wedding, z której pochodzi ten kawałek.

Ja obwiniam za to Kevina Shirley'a, wg. mnie wokal (zresztą całe ostatnie płyty) są położone produkcyjnie.

A mnie to mało obchodzi, bo te ostatnie płyty Maidenów ogólnie nie leżą mi muzycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz na temat satanizmu w muzyce? Uważasz, że istnieje?

Nie bardzo wiem, o co pytasz. O to, czy wśród metalowych muzyków są sataniści? Pewnie są. Ale zdecydowana większość tych, którzy kreują się na satanistów to debile szukający poklasku dzieciaków, które jara takie "zło".

1. Słyszałeś o zespole Little Breaver?

Nigdy wcześniej nie słyszałem tej nazwy. Sprawdziłem w Google'u i już wiem, dlaczego jej nie słyszałem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o nich wcześniej. Teraz już niezbyt kręci mnie już takie granie (m.in. stąd wziął się większy ciężar w nowym materiale InDespair), ale obiektywnie rzecz biorąc chłopaki są na poziomie. Wokal momentami brzmi fajnie, a w pozostałych fragmentach nie przeszkadza - a to bardzo dobrze jak na młodą kapelę. :) Tyle że w takiej muzyce potrzebne są bardziej chwytliwe linie melodyczne, a po przesłuchaniu kilku numerów nie zostało mi w głowie nic. Ale lepsze linie melodyczne mogą przyjść z czasem, bo w komponowaniu też trzeba mieć doświadczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli "ciężar" waszej muzy zależy od tego, czego słuchasz?

Po części tak, bo mam duży udział w komponowaniu naszego materiału. Siłą rzeczy tworzę taką muzykę, jakiej sam lubię słuchać. Zresztą przesunięcie naszego stylu w kierunku grania cięższego niż na EP-ce wynikło z kilku czynników, m.i.n z tego, że nasz wokalista sprawdza się lepiej w cięższych klimatach.

Jak się podoba Saints Row 3?

Póki co tylko zainstalowałem grę. Nie wiem, dlaczego pojawiła mi się na karcie z trofeami, bo żadnego jeszcze nie zdobyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądasz jakieś seriale ostatnio?

Ciągle oglądam jakieś seriale. Ostatnio na przykład "Rzym".

Jakie odczucia po 15. sezonie South Parku?

"South Park" to "South Park" - nawet słabszy odcinek wciąż jest niezły.

Oglądałeś kiedyś The Simpsons?

Pewnie. Widziałem kilka sezonów, ale jeśli chodzi o dysfunkcyjne rodziny, to zdecydowanie wolę "Family Guya". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, podejrzewam że, nie znasz kapeli młodych metalcorowców z śląska ;)o nazwie Call Me Ishmael. Jest to kapela od znajomych więc chciałbym cię spytać o zdanie, gdyż z tego co wyczytałem masz jako takei szersze pojęcie nt. muzyki metalowej. Tu podrzucam link do przykładowego utworu:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o nich wcześniej. Teraz już niezbyt kręci mnie już takie granie (m.in. stąd wziął się większy ciężar w nowym materiale InDespair), ale obiektywnie rzecz biorąc chłopaki są na poziomie. Wokal momentami brzmi fajnie, a w pozostałych fragmentach nie przeszkadza - a to bardzo dobrze jak na młodą kapelę. smile_prosty.gif Tyle że w takiej muzyce potrzebne są bardziej chwytliwe linie melodyczne, a po przesłuchaniu kilku numerów nie zostało mi w głowie nic. Ale lepsze linie melodyczne mogą przyjść z czasem, bo w komponowaniu też trzeba mieć doświadczenie.

Młodej pod względem długości grania (wydali pierwsze demo w zeszłym roku), bo członkowie to w większości tak jak w InDespair ludzie po studiach, z pracą i poukładanym życiem. :) Poza tym mam bardzo podobne wrażenia.

Tak poza tym, lubisz Monstrum? Ja jestem nieco rozczarowany płytą Imperium Zapomnienia - nie jest zła, ale VIII Dniowi Tygodnia według mnie nie dorównuje. Ciekawe, co chłopcy zaprezentują na nowym albumie, bo ostatnie demo jest dużo bardziej heavy, niż ich starsza, nieco powerowa twórczość, silnie inspirowana Hammerfallem (jeśli

nie był zainspirowany
, to... :P). Edytowano przez Pinkel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, podejrzewam że, nie znasz kapeli młodych metalcorowców z śląska ;)o nazwie Call Me Ishmael

Nie. Tak w ogóle to ja nie słucham metalcore'u. Dlatego też nie będę wypowiadał się o kawałku, do którego linkowałeś, bo mi się takie granie w ogóle nie podoba.

Tak poza tym, lubisz Monstrum?

Monstrum nie leżało mi zbytnio nawet wtedy, kiedy jeszcze słuchałem takiej muzyki, jaką grają. Czegoś mi w ich twórczości zawsze brakowało.

Czytasz czasem/lubisz czytać książki po angielsku?

Tak.

A jaką postać z FG lubisz?

Wszystkie. Kogo tam można nie lubić? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac,dlaczego na yt zniknęła reklama nowego numeru?:) Kiedy bedziez znowu?:0

A tak wogóle od kiedy bedzie nadawana w tv i na jakich kanałach?:)

Ta reklama to nie moja broszka, więc na żadne z tych pytań nie jestem w stanie odpowiedzieć.

Jaki typ gier lubisz najbardziej ?

Szeroko pojęte gry akcji. I Fifę. :) Gdyby nie istniały żadne inne gry, FIFA w zupełności by mi wystarczyła.

Co sądzisz o Minecrafcie ?

Ciekawa rzecz, która dla mnie mogłaby nie istnieć. :)

Co sądzisz o Cs 1.6 ?

Nic. W CS-a grałem ostatnio niedługo po premierze, na fali radości z wystartowania sieci osiedlowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...