Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Denerwuje Cie, gdy grasz mecz w Fife online i nagle przecwinik (gdy ty wygrywasz) wychodzi z gry?

Ja miałem sytuację, że podcas ry pad mi się rozładował i w momencie kiedy poszedłem szukać baterię to straciłem gola.

@CormaC

Ile czasu zajęło Tobie przyzwyczajenie się do gry w fps-y na konsoli?

Co sądzisz o dodatku "Powrót do Karkand"? Jest tam tylko tryb multi, czy można sobie pograć w single player tak jak w bf2 (na mapce z botami)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu zajęło Tobie przyzwyczajenie się do gry w fps-y na konsoli?

Przestawiłem się bardzo szybko.

Co sądzisz o dodatku "Powrót do Karkand"? Jest tam tylko tryb multi, czy można sobie pograć w single player tak jak w bf2 (na mapce z botami)?

Battlefield 3 mnie kompletnie nie interesuje, więc ani nic nie sądzę o dodatku do niego, ani nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego PS3, a nie X360? Pierwszy post na forum :)

Ponieważ szerzej już o tym pisałem, to tym razem w skrócie: 1) większą sympatię czuję do marki Playstation niż Xbox, 2) PS3 ma darmowe multi (dużo gram w Fifę przez sieć), 3) seria God of War, 4) Playstation uważałem (i nadal uważam) za bardziej przyszłościowe.

Kiedy kupiłeś PS3 i co cie do tego nakłoniło ?

Kupiłem konsolęna początku marca zeszłego roku, kiedy wprowadzałem się do swojego mieszkania, w ramach jego urządzania. A zrobiłem to po to, żeby móc grać w gry, których na PC nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy interesujesz się grami : Ghost Recon Future Soldier ,Dawn of War III ?

Ani trochę.

Czy na PlayStation Vita można zagrać w np. God of War: Ghost of Sparta ?

O ile wiem, Vita jest kompatybilna z grami na PSP, ale trzeba je kupić przez PS Store (bo Vita nie ma napędu UMD jak PSP).

Jak myślisz czy wyjdzie jeszcze kolejna część GoW'a na ów konsole ?

Nie "ów", tylko "ową" - ten zaimek normalnie się odmienia. A czy będzie God of War na Vitę? Nie wiem, ale to bardzo mocna seria Sony i podejrzewam, że coś wyczarują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przesłuchałem Wasz nowy utwór na YT.

Choć partie wokalne (trawię tylko refren) nie są raczej w moim guście, muzycznie jest naprawdę bardzo fajnie. Tak trzymać! :smile:

A pytania:

Ulubiona (bez rankingów, czytam FAQ :tongue: ) płyta BLS?

Jakie utwory Megadeth są Twoim zdaniem najtrudniejsze/najłatwiejsze do zagrania?

Interesują mnie partie rytmiczne. Pytam, gdyż nie bardzo wiem od czego zacząć "ogrywanie" dyskografii tegoż zespołu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiona (bez rankingów, czytam FAQ :tongue: ) płyta BLS?

"The Blessed Hellride" i "Order of the Black".

Jakie utwory Megadeth są Twoim zdaniem najtrudniejsze/najłatwiejsze do zagrania?

Interesują mnie partie rytmiczne. Pytam, gdyż nie bardzo wiem od czego zacząć "ogrywanie" dyskografii tegoż zespołu.

Wydaje mi się, że najtrudniejsza jest płyta "Rust in Peace" - to jest w ogóle biblia metalowego gitarowego grania. Jak chcesz czegoś prostszego, ale ciągle z okresu największej świetności Megadeth, to "Countdown to Extinction" będzie chyba odpowiedni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, chyba zacznę od "Symphony of Destruction". Wydaje się, że tylko "Psychotron" jest łatwiejszy. :tongue:

A co sądzisz o bonusach na płytach Megadeth, tj. "Crown of Worms" czy choćby "Black Swan" z UA? Moim zdaniem "Crown of Worms" spokojnie mógł zastąpić "Foreclosure of A Dream", jakoś słuchać tego mi się odechciewa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony drugim singlem. Bardzo przyjemne riffy, chwytliwy refren i fajna solówka. Widać też spore możliwości wokalisty. O ile w Time to Wake Up czegoś mi brakowało, tak A Ripper, A Butcher, A Demon słucham na okrągło. :)

Nowe logo wygląda naprawdę świetnie, a samą okładką jestem głownie przerażony, ponieważ bardzo podobny pomysł na okładkę płyty tkwi od jakiegoś czasu pod mą mózgokryjką. o_O Nawet kolorystyka podobna! :D

Czekam z niecierpliwością na następny singiel. A płytę kupię i tak dla idei, choćby zawierała wyłącznie muzykę biesiadną. :)

Z innej beczki - możliwe było by wrzucenie starego demka do Internetu, choćby bez rozwieszania linka wszędzie? Bardzo ciekawi mnie, jak brzmiało Seduction Way po polsku jako Kamień, z poprzednim wokalistą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - możliwe było by wrzucenie starego demka do Internetu, choćby bez rozwieszania linka wszędzie? Bardzo ciekawi mnie, jak brzmiało Seduction Way po polsku jako Kamień, z poprzednim wokalistą.

Nie ma takiej możliwości. :) Zagrzebaliśmy te nagrania głęboko na dyskach twardych i udajemy, że nic się nie stało. ;) Gdybyśmy chcieli je upubliczniać, to już byśmy to dawno zrobili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...