Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Nie żebym agitował, albo coś, ale jest inna opcja niż PiS, PO i reszta styropianowo-komuszego panteonu.

Jaka? PSL? SLD? Drobnica potykająca się o próg wyborczy? Ja nie chce zaglosowac na kogokolwiek innego niz PiS, tylko na partie, ktora ma szanse z PiS-em wygrac.

Poruszony został wątek Mrocznej Wieży - jak sądzisz czy Javier Bardem spisze się w roli Rolanda (która była tworzona w oparciu na Clincie Eastwoodzie za czasów trylogii dolarowej)

Nie wiem, czy sie spisze, ale ja nie pomyslalbym o nim zapytany o potencjalnego odtworce roli Rolanda.

Obadasz w srode demo Fify 12?

Mamy juz od jakiegos czasu w redakcji pelna wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta pełna wersja Fify 12 to na jaką platformę, jeśli można wiedzieć ? Są jakieś istotne zmiany, które Cię cieszą - jeśli są to nie pytam jakie, tylko czy są :)

I jeszcze zapytam jak wypada soundtrack i komentarz polski ? - o ile macie wersję PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta pełna wersja Fify 12 to na jaką platformę, jeśli można wiedzieć ?

Na wszystkie.

Są jakieś istotne zmiany, które Cię cieszą - jeśli są to nie pytam jakie, tylko czy są :)

Istotne zmiany są, ale nie wiem, czy mnie cieszą.

I jeszcze zapytam jak wypada soundtrack i komentarz polski ? - o ile macie wersję PL

Na soundtrack w ogóle nie zwróciłem uwagi. Polski komentarz z grubsza taki jak w FIFA 11.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci sie nowego podoba w 12?

O żadnej z nowości w "dwunastce" nie mogę powiedzieć jednoznacznie, że mi się podoba.

fifa 12 - rewolucja czy ewolucja?

Bardziej rewolucja niż ewolucja - nowy silnik fizyczny i nowy system obrony (choć w opcjach można też włączyć stary).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz jakieś zespoły, których fenomenu nie jesteś w stanie pojąć?

Tak, są. Np. U2 - słabiutki wokalista, bardzo przeciętni instrumentaliści, a i hitów jak na 25 lat działalności nie mają zbyt dużo. I pisząc "hity", mam na myśli utwory powszechnie znane, a nie "ulubione kawałki fanów U2". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co teraz czytasz?

Chwilowo nic.

2. Kto u was w zespole pisze teksty?

Ja z udziałem Piotrka, który jako wokalista musi oczywiście ocenić tekst pod kątem przydatności do śpiewania (trudne zbitki wyrazów, rozłożenie akcentów itp.) i zasugerować ewentualne zmiany.

3. Na płycie są utwory w języku polskim?

Nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kogo głosujesz w wyborach (możesz uzasadnić swoją odpowiedź?)?

Pisałem o tym kilka postów temu.

I co sądzisz o Kongresie Nowej Prawicy i Januszu Korwin-Mikke (założycielu tej partii)?

Korwin-Mikke to barwna postać, ale jako polityka nie traktuję go poważnie.

Lubisz owoce morza? Jeśli tak, to jakie są twoje ulubione?

Nie lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin-Mikke to barwna postać, ale jako polityka nie traktuję go poważnie.

A socjalistycznych idiotów, którzy raczyli ustalić, że ślimak to ryba, a Polska nie ma dostępu do morza traktujesz serio? Eee...

A napisałem, że traktuję, czy tylko to zmyśliłeś, żeby się przyczepić?

JKM to właśnie jedyna alternatywa dla styropianowego oszołomstwa.

Więc go popieraj. W czym problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...