Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Kto Twoim zdaniem jest najlepszym polskim piłkarzem (chodzi mi o reprezentację)?

Bo ja wiem... Jest kilku lepszych zawodników (Szczęsny, Błaszczykowski, Lewandowski, Obraniak), ale nie potrafię wskazać jakiegoś wyraźnie wyróżniającego się.

Jak oceniasz szanse w meczu z Meksykiem i Niemcami?

Odpowiednio: mizernie i bardzo mizernie.

Podoba Ci się PGE Arena?

Nie widziałem go.

Widziałeś przyszły stadion Śląska we Wrocku? Ten, co na EURO będzie.

Tylko na zdjęciach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem to pytanie Smugglerowi ale może tym mi odpowiesz w przeciwieństwie do niego :P

Czy wiadomo coś nt. wydania PEsa 2012 w Polsce? Na kliku stronach o grach w zapowiedziach nowej części CDP widnieje jako wydawca PL natomiast na samym gram.pl nie ma ich jako dystrybutora wpisanego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem, to Konami nie ma w tej chwili dystrybutora w Polsce. A PES-em konkretnie się już nie interesuję.

Dzięki za odpowiedź. Cóż zostają wersje brytyjskie chyba na Ultimie widziałem lub Fifa 12 :P

Edytowano przez matlam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o tym?
(niekoniecznie pod względem muzycznym i nie pytam o poglądy religijne tylko moralność i przyzwoitość)

Niech sobie śpiewają, o czym chcą - nie mam z tym problemu. No i o czyją moralność i przyzwoitość dokładnie pytasz? ;)

Heloł, udostępnicie w tym miesiącu jeszcze jakiś singiel?

Możliwe, że tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie śpiewają, o czym chcą - nie mam z tym problemu.

Hmmm... ciekawe jak szybko owo dzieło zniknęłoby z YT, gdyby zaczęli śpiewać o dzieciach zgwałconych przez rabinów, o wielomiliardowych oszustwach podatkowych zaradnych wyznawców religii mojżeszowej w USA, czy o spuszczaniu na przedszkola białego fosforu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzisz i piosence "Chainsaw Charlie" zespolu W.A.S.P?

Bardzo fajny kawałek.

Jaki jest Twoj ulubiony utwor lub plyta tej grupy?

Jeśli chodzi o album, to chyba "Dying for the World". Przy okazji - bardzo podobają mi się solówki na tej płycie i uważam, że Darrel Roberts był najlepszym wioślarzem w W.A.S.P. Ulubionego utworu nie mam w przypadku żadnego z zespołów, których słucham.

Hmmm... ciekawe jak szybko owo dzieło zniknęłoby z YT, gdyby zaczęli śpiewać o dzieciach zgwałconych przez rabinów, o wielomiliardowych oszustwach podatkowych zaradnych wyznawców religii mojżeszowej w USA, czy o spuszczaniu na przedszkola białego fosforu.

Nie wiem i zupełnie mnie to nie obchodzi. Jak już wspomniałem - niech sobie śpiewają o czym chcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z Tipsomaniaków (numer 08 bodajże) pisałeś o gamingu i rożnych wynikających z tego korzyściach i wadach. Jedną z nich było stwierdzenie, że gry psują wzrok, czego, jeśli dobrze pamiętam, napisałeś, że jesteś najlepszym dowodem. I teraz moje pytanie: czy twój wzrok został mocno osłabiony przez komputer? Ile (średnio) dziennie grałeś, że skutki były takie a nie inne? Pytam, ponieważ chcę w razie czego zabezpieczyć się przed czymś podobnym i ewentualnie ograniczyć dzienny czas gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem (i nadal siedzę - tyle że w pracy) przed ekranem bardzo dużo. Nie wiem, ile średnio, bo nie włączałem stopera, kiedy siadałem do kompa. Naprawdę polecam robić przerwy, żeby popatrzeć przez kilka minut za okno i pozwolić oku się rozluźnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o dzisiejszej grze Polaków? Mówiłeś, że szanse mizerne, tymczasem grali naprawdę ładnie (choć końcówkę spieprzyli, to fakt).

Wciąż uważam, że szanse z podstawowym składem Niemców w meczu o stawkę byłyby bliskie zeru. Mecz oglądało się przyjemnie, były pozytywne emocje, co nieczęsto zdarza się w meczach Polaków, ale wnioski według mnie są niewesołe. My mieliśmy Szczęsnego i Lewandowskiego, ale oni mieli Peszkę, Głowackiego i Wawrzyniaka. :) Fajnie, że Lewandowski w Borussii nauczył się rozgrywać w ataku, ale okazało się, że w reprezentacji nie ma komu podawać, a sam nie może jednocześnie rozgrywać i wykańczać akcji. Co z tego, że Peszko jest szybki i dobrze wybiega do podań, skoro nie potrafi potem strzelić na bramkę? Od dawna wiadomo, że Szczęsny jest świetnym bramkarzem (a będzie pewnie jeszcze dużo lepszym), ale on sam meczów wygrywać nie będzie, zwłaszcza z takimi parodiami obrońców przed sobą. Głowacki to była tragedia - najpierw elegancko wystawił piłkę Niemcowi ze 2 metry od bramki i tylko Szczęsny uratował sytuację, potem zafundował karnego, a potem dostał drugą żółta. Smuda pozbył się z reprezentacji Żewłakowa i to Głowacki ma być nowym liderem obrony? To podchodzi pd czarny humor. A gamoniostwo Wawrzyniaka kilka sekund przed końcem meczu kosztowało nas utratę ciężko wyszarpanego zwycięstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli szanse naszej reprezentacji w nadchodzącym Euro oceniasz nisko?

Bardzo nisko. Według mnie sukcesem będzie wyjście z grupy, i to pomimo tego, że jako organizator losowani będziemy z pierwszego koszyka. Te wczorajsze zmarnowane sytuacje wyglądałyby tak samo z Mołdawią czy San Marino - przecież to nie bramkarz zatrzymywał Peszkę.

gdyby nieco zmienić obronę (szczególnie Głowackiego) to mielibyśmy szanse zajść znacznie dalej niż w ostatnim Euro.

Zmienić na co lub na kogo? :) Znasz jakichś świetnych stoperów, którzy nie dostali jeszcze szansy w kadrze? Jeśli jeszcze okaże się, że z różnych powodów będą mogli zagrać Boenisch i Piszczek, to będzie ubaw po pachy. Dobrze przynajmniej, że mamy znowu solidnego Wasilewskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...