Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Cormacu, jeśli nie będzie problemów technicznych to Adamek i Witali na 100% wejdą do ringu o godzinie 23.15, +/- 5 minut. Niezależnie od czasu trwania wcześniejszych walk:)

To jest bardzo dobra wiadomość - tyle wytrzymam, choć miałem dzisiaj nieplanowaną wczesną pobudkę. :)

A tak jeszcze co do trzynastej płyty Megadeth: jak się na nią zapatrujesz, skoro będą na niej stare jak świat numery (Sudden Death, Millenium of the Blind, New World Order i Black Swan)?

Jasne, że wolałbym w 100% premierowy materiał. Starocie powinny zostać dorzucone jako bonusy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Trivium bardzo mi się nie podoba - według mnie zespół stracił pazur. Brzmienie płyty jest wypieszczone, bezjajeczne i wygładzone do granic możliwości, a spora część albumu to radiowe hity. Bardzo się zawiodłem i nie czuję potrzeby słuchania tej płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy Trivium miało pazur? ^^ Lubię sporo ich kawałków, ale to raczej za warstwę instrumentalną - starający się groźnie wyglądać i brzmieć metaluch drący ryja "every time I'm left alone, my misery begins to drown me" wzbudza co najwyżej politowanie.

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyjdzie wasza nowa płyta?

Jeszcze nie wiem.

I gdzie ją będzie można kupić?

Tego też jeszcze nie wiem. Na pewno sami zadbamy o jakieś kanały dystrybucji (Allegro, koncerty, płatne mp3), ale chcielibyśmy też, żeby można było ją kupić w sklepach - zobaczymy, co da się zrobić.

I gdzie kupić waszą pierwszą płytę, a jeśli się nie da, to skąd (legalnie) pobrać kawałki z tej płyty?

Ściągnąć legalnie znikąd się nie da, kupić w tej chwili również. Może zrobimy jakiegoś bundle'a z nowym albumem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz muzyce Gosi Andrzejewicz ?

Musiałbym znać tę muzykę, żeby odpowiedzieć na pytanie.

2. Ulubiona gra komputerowa ?

Komputerowa teraz już żadna. :)

3. Co wolałbyś bardziej rozwinąć, swój styl pisania czy grze na instrumencie

To drugie.

4. Pijesz alkohol ?

Rzadko i niewiele.

5. Na jaką partię masz zamiar głosować ?

Jeśli pójdę na wybory, to zagłosuję na PO. Ale tylko dlatego, żeby oddać głos przeciwko PiS-owi.

Czytałeś jakieś książki Cejrowskiego, znaczy, te podróżnicze?

Nie. Odpycha mnie jako człowiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dla czego jesteś wrogo nastawiony przeciwko Pis owi ? Partia patriotyczna i sprawiedliwa, z pewnością o wiele lepsza od PO, która przez kłamliwe media zrobiła sobie sympatyków.

2. Czy dostajecie swoje własne numery po wydaniu nowego CD - actiona czy musicie kupować własne w kioskach ?

3. Kto według ciebie najbardziej nie zasłużył na pracę w redakcji CD ACTION ? Tzn. kto dostał się do niej przez jakiegoś farta, jest kiepski w tym co robi, no i wykorzystał znajomości aby pracować u was.

4. Czy warto marnować czas na amatorski zespół wiedząc że i tak nic z tego nie będzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolejna porcja moich pytań:

1.Czytasz książki o gwiazdach/zespołach rocka/metalu? Jeżeli tak jest jakaś którą uważasz za naprawdę dobrą?

2.Czy uważasz, że warto zainwestować w nowe Guitar Hero?

3.Żałujesz, że nie wyjdą dalsze części tej gry?

4.Wiem, że to pytanie jest trochę głupie ale wolałeś grać w Guitar Hero: Warriors of Rock czy Brütal Legend? Wiem, że to są całkiem inne gry ale nie wiem którą kupić najpierw.

5.Co myślisz o pozerach którzy w kółko podkreślają, że są "metalami", a przy okazji psują opinię ludziom którzy metalu słuchają naprawdę, swoim głupi zachowaniem?

6.Gdzie kupujesz płyty muzyczna?

7.Masz jakąś opinię na temat kolekcjonerskich wydań gier/muzyki?

8.Co myślisz o dystrybucji cyfrowej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś 'Stalkera' Tarkowskiego?

Nie.

1. Dla czego jesteś wrogo nastawiony przeciwko Pis owi ? Partia patriotyczna i sprawiedliwa

Dziękuję za żenujący patriotyzm typu "my jesteśmy tu, gdzie wtedy, oni [czyli w domyśle - wszyscy, którzy mają inne poglądy niż PiS] tam, gdzie stało ZOMO" (?Jarosław Kaczyński). Uprawiają politykę opartą na kłamstwach (bo przecież "ciemny lud i tak to kupi" ?Jacek Kurski) i prymitywnej demagogii. Poza tym czołowi ludzie PiS-u są dla mnie po prostu odpychający.

z pewnością o wiele lepsza od PO

No pewnie, bo przecież da się to zmierzyć linijką, podobnie jak i wszystkie inne kwestie światopoglądowe. :) Zresztą mniejsza z tym. Nie jestem zwolennikiem PO - jak już pisałem, zagłosuję na Puste Obietnice, bo wolę u władzy ich niż Paranoję i Szaleństwo. :)

2. Czy dostajecie swoje własne numery po wydaniu nowego CD - actiona czy musicie kupować własne w kioskach ?

Dostajemy.

3. Kto według ciebie najbardziej nie zasłużył na pracę w redakcji CD ACTION ?

Bo ja wiem... Schwarzenegger? Co to za głupie pytanie?

Tzn. kto dostał się do niej przez jakiegoś farta, jest kiepski w tym co robi, no i wykorzystał znajomości aby pracować u was.

Widać, że jesteś zwolennikiem PiS-u. Układy i "szara sieć". :)

4. Czy warto marnować czas na amatorski zespół wiedząc że i tak nic z tego nie będzie

Jeśli granie sprawia komuś przyjemność, to dlaczego ma tego nie robić? Przecież nie wszystko w życiu robi się dla kasy albo sławy.

Jaką formę przekazywania informacji stawiasz wyżej: forum, bloga czy coś jeszcze innego?

Jakich informacji? Bo na blogach to są raczej prywatne wynurzenia i tego typu smuty, a nie informacje. Fora zresztą również nie służą z założenia do przekazywania informacji. Ale cokolwiek miałeś na myśli, może to będzie odpowiedź na Twoje pytanie: żadnych blogów nie czytam.

1.Czytasz książki o gwiazdach/zespołach rocka/metalu? Jeżeli tak jest jakaś którą uważasz za naprawdę dobrą?

Czytałem tylko "Run to the Hills" o Maidenach i autobiografię Dave'a Mustaine.

2.Czy uważasz, że warto zainwestować w nowe Guitar Hero?

Jeśli masz już gitarkę, to warto kupić używany egzemplarz gry na aukcji.

3.Żałujesz, że nie wyjdą dalsze części tej gry?

Jest mi to obojętne. Nie są to gry, do których wracam, ani też nie odczuwam potrzeby grania w kolejne tego typu produkcje.

4.Wiem, że to pytanie jest trochę głupie ale wolałeś grać w Guitar Hero: Warriors of Rock czy Brütal Legend? Wiem, że to są całkiem inne gry ale nie wiem którą kupić najpierw.

GH jest dla mnie fajną, ale jałową i "zombifikującą" zabawą. Brutal Legend natomiast ma przyzwoitą fabułę i bardzo fajny klimat. Przeszedłem ją z przyjemnością, nawet jeśli pseudostrategiczne bitwy mnie irytowały.

5.Co myślisz o pozerach którzy w kółko podkreślają, że są "metalami", a przy okazji psują opinię ludziom którzy metalu słuchają naprawdę, swoim głupi zachowaniem?

Uwielbiam ich. Takiej odpowiedzi oczekiwałeś? :)

6.Gdzie kupujesz płyty muzyczna?

Tam, gdzie akurat znajdę coś fajnego w dobrej cenie. :) Nie ograniczam się ani do tradycyjnych sklepów, ani do internetowych, ani do Allegro.

7.Masz jakąś opinię na temat kolekcjonerskich wydań gier/muzyki?

Niektóre tego typu wydania są bardzo fajne.

8.Co myślisz o dystrybucji cyfrowej?

Dystrybucji cyfrowej czego? Zresztą zarówno muzykę, jak i gry wolę kupować w fizycznej postaci.

Czym zauroczyła Cię Mroczna Wieża? :wink:

Porywającym rozmachem.

Czekasz na kinowo-telewizyjną ekranizację sagi?

Mam nadzieję, że tego nie położą, ale nie czekam z zapartym tchem. Uważam tym niemniej, że "Mroczna wieża" jest znakomitym materiałem na sagę filmową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy zamierzasz kupić sobie God of War w wersji HD ????

Masz na myśli God of War Collection Vol. 2/Origins Collection? Dzisiaj już skończyłem ma PS3 Ducha Sparty.

2. Czy uważasz że Nergal jest satanistą ???

Nie wiem, ale szczerze w to wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kiedy można się spodziewać drugiego singla?

2. Przewidujecie stworzenie teledysków do utworów?

3. Zamierzacie jakoś reklamować album (prasa, telewizja, internet)?

4. Uwaga odnośnie wokalu: brzmi on sztucznie i nienaturalnie. Zwrotki przywodzą mi na myśl bardziej jakiś syntezator mowy niż ludzki głos, natomiast w refrenach Piotrek chyba za bardzo chciał i wyszło to tak, jakby się za mocno spiął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kiedy można się spodziewać drugiego singla?

Dopiero 2 tygodnie temu udostępniliśmy pierwszego. Do drugiego kawałka planujemy zmontować filmik z fragmentów koncertów i ujęć ze studia, więc potrzebujemy na to trochę czasu. No i wciąż czekamy na ostatnie niewielkie poprawki w miksie całej płyty.

2. Przewidujecie stworzenie teledysków do utworów?

Patrz wyżej. Jeśli chodzi o profesjonalny teledysk, to... cóż, nagranie i wydanie płyty każdego z nas będzie kosztować w sumie kilka tysięcy złotych. Słabo widzę wykładanie z własnej kieszeni kolejnej czterocyfrowej kwoty na zawodowy klip. Może uda się znaleźć sponsorów - wtedy szansa będzie większa.

3. Zamierzacie jakoś reklamować album (prasa, telewizja, internet)?

Tak, zamierzamy wykupić reklamy telewizyjne w TVP, Polsacie i TVN w pasmie najwyższej oglądalności. A tak poważnie, to z pewnością roześlemy album dziennikarzom w nadziei na recenzje, będziemy też "głosić słowo" w internecie.

4. Uwaga odnośnie wokalu: brzmi on sztucznie i nienaturalnie. Zwrotki przywodzą mi na myśl bardziej jakiś syntezator mowy niż ludzki głos, natomiast w refrenach Piotrek chyba za bardzo chciał i wyszło to tak, jakby się za mocno spiął.

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tą opinią. Poza tym jeżeli ten wokal brzmi dla Ciebie sztucznie i nienaturalnie, to chyba nie starcza Ci skali na różne Keshe śpiewające przez autotune. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wina moich starusieńkich głośników. Albo po prostu muszę się z tym wokalem oswoić i go zaakceptować. Zresztą przecież album nie kończy na jednym utworze. Jeżeli mogę jeszcze coś od siebie dodać, to w singlu wyczuwam połączenie IE+Megadeth z odrobiną IM (ale z wcześniejszych płyt).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, bo przecież da się to zmierzyć linijką, podobnie jak i wszystkie inne kwestie światopoglądowe. smile_prosty.gif Zresztą mniejsza z tym. Nie jestem zwolennikiem PO - jak już pisałem, zagłosuję na Puste Obietnice, bo wolę u władzy ich niż Paranoję i Szaleństwo

Nie żebym agitował, albo coś, ale jest inna opcja niż PiS, PO i reszta styropianowo-komuszego panteonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...