Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Cóż Cormac, wiadomo, że nikt nie lubi jak się ich okrada, a wy jako stosunkowo mały zespół możecie jeszcze nad tym zapanować (chyba)... o co mi chodzi? o to, że chce cię poinformować, że z tej strony http://www.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx można pobrać utwory z waszej Epki, a wy raczej na pewno nie życzycie sobie tego, skoro można je uczciwie kupić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś już ponownie nagrane Dante's Inferno w wykonaniu Iced Earth ze Stu Blockiem? Utwór można pobrać stąd.

Co sądzisz o nowym wokaliście zespołu na podstawie tego kawałka?

Rozważasz wybranie się na koncert IE w Warszawie?

Znasz niemiecki zespół Rage? Co o nim sądzisz?

Edytowano przez captainkorhil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Cormac, wiadomo, że nikt nie lubi jak się ich okrada, a wy jako stosunkowo mały zespół możecie jeszcze nad tym zapanować (chyba)... o co mi chodzi? o to, że chce cię poinformować, że z tej strony xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx można pobrać utwory z waszej Epki, a wy raczej na pewno nie życzycie sobie tego, skoro można je uczciwie kupić ;)

Dzięki za info.

Z tego co zauważyłem, jest tam dostępny jedynie "No Escape", który jest chyba dostępny za darmo na last.fm?

Nie jest już dostępny za darmo. Poza tym to, że my udostępniliśmy jakiś utwór za darmo, nie znaczy, że każdy cwaniaczek może go sobie wziąć i zamieścić na swojej stronie.

Słyszałeś już ponownie nagrane Dante's Inferno w wykonaniu Iced Earth ze Stu Blockiem? Co sądzisz o nowym wokaliście zespołu na podstawie tego kawałka?

Tak, słyszałem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. W zasadzie postawiłem już na IE krzyżyk po ponownym odejściu Barlowa, ale odzyskałem teraz nadzieję. Tyle że "Dante's Inferno" to stary numer, który narzucił wokaliście i linię melodyczną, i sposób wykonania jej - zobaczymy, jak będą wyglądały wokale w nowym materiale.

Rozważasz wybranie się na koncert IE w Warszawie?

Tak. Ale dzień wcześniej w Krakowie gra Amon Amarth i nie wiem, czy nie jestem już za stary na trasę Wrocław-Kraków-Warszawa-Wrocław w 2 dni. :) Zwłaszcza że połączenia z tzw. stolicy do Wrocławia są tragiczne i jeśli koncert się przeciągnie, trzeba albo jechać w nocy z kilkoma przesiadkami (co trwa z 9 godzin), albo czekać do 5 rano, co pod koniec listopada będzie bardzo nieprzyjemne.

Znasz niemiecki zespół Rage? Co o nim sądzisz?

Znam. Nic do mnie w ich muzyce nie przemawia. Prawie przysnąłem u kumpla, kiedy włączył ich DVD. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, słuchałem. Dosyć nijaki numer, takie tam melodyjne, raczej mdłe granie. Mam nadzieję, że wybrali takiego singla ze względu na radio i nie jest on reprezentatywny dla płyty. BTW - początek kojarzy mi się z ostatnimi dokonaniami Maidenów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pierwsza gra komputerowa/konsolowa/na automatach w jaką grałeś?

Nie pamiętam. Mógł to być Sokoban czy jakiś jego klon, ale nie mam pewności.

2.Recenzja z której jesteś najbardziej dumny ?

Nie jestem w stanie wyróżnić jednego spośród masy tekstów, które napisałem.

3. Co sądzisz o muzyce Michała Jelonka?

Nie znam jej i absolutnie nie czuję potrzeby poznania.

Ogladasz jutro Adamka?

Mam taki plan, ale nie wiem, czy do niej wytrwam. Zależy, jak szybko będą szły wcześniejsze walki, bo jeśli wszystkie będą trwały zakontraktowane 8-10 rund, to kiepsko to widzę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze co do trzynastej płyty Megadeth: jak się na nią zapatrujesz, skoro będą na niej stare jak świat numery (Sudden Death, Millenium of the Blind, New World Order i Black Swan)? W sumie to można można już przesłuchać prawie połowę utworów - singiel i te starocia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...