Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Dwa pytania o inDespair - może już były (a może nie :rolleyes: )

1. Czemu akurat kawałek "No Escape" został udostępniony za darmoszkę (widziałem na Laście, jakby co)?

2. W zespole pełnisz rolę tylko gitarzysty? Chodzi mi o to czy np. piszesz teksty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż sądzisz Waść o pierwszej i już na zawsze ostatniej płycie zespołu Heaven and Hell (czytaj: Black Sabbath z Dio), The Devil You Know? Osobiście uważam, że może nie wszystkie utwory są idealne, jednak

czy Eating the Cannibals urywają łeb. Edytowano przez Pinkel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mapofmetal.com/#/home

Widziałeś to? Fajna rzecz.

Tak, znam tę stronę. Nie przypominam sobie, żebym znalazł tam dla siebie coś ciekawego, ale wykonanie jest pomysłowe.

Jakim szefem jest smuggler? :happy:

Eeeee, kiepska prowokacja. :)

Czego sie spodziewasz po DNF?

Zupełnie niczego. Zagram, jeśli wpadnie mi do rąk egzemplarz na PS3, ale ciśnienie mam zerowe.

1. Czemu akurat kawałek "No Escape" został udostępniony za darmoszkę (widziałem na Laście, jakby co)?

Nie wiem, dlaczego wybraliśmy akurat ten numer. Gdybym miał teraz wybierać, postawiłbym na "Głową w dół".

2. W zespole pełnisz rolę tylko gitarzysty? Chodzi mi o to czy np. piszesz teksty.

Skomponowałem dużą część naszego materiału i przy współudziale naszego wokalisty napisałem teksty.

Cóż sądzisz Waść o pierwszej i już na zawsze ostatniej płycie zespołu Heaven and Hell (czytaj: Black Sabbath z Dio), The Devil You Know?

Nic. Nie słyszałem jej, bo nie obchodzą mnie ani Black Sabbath, ani żadne jego odpryski. Posłuchałem fragmentów tych dwóch numerów - nie ruszają mnie w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukarka nic takiego mi nie pokazała zatem zaryzykuję a pytania dotyczą nadchodzącego, będącego już u bram, E3 ;)

- z jaką konferencją, o ile w ogóle, wiążesz największe nadzieje na zapowiedzi hitów/niespodzianek itd?

- top 3 gier jakie oczekujesz...?

Tak naprawdę to na nic nie czekam w związku z E3 z zapartym tchem. Oczywiście bardzo ucieszę się z informacji o GTA V i/lub God of War IV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oczekujesz Uncharted 3? Czy nie uważasz, że ND postawiło sobie tak wysoko poprzeczkę, że teraz każda średnia ocen poniżej 90% dla U3, będzie uznawana za klęskę?

Czy chciałbyś łatkę do God of War 3, która wprowadzi tryb 3D? Interesuje Cię coś takiego?

Edytowano przez Graczdari91
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o serii Mass Effect?

Obie części są znakomite.

Oglądałeś mecz Polska-Argentyna? Jak wrażenia?

Oglądałem. Trudno było nazwać go wielkim widowiskiem. Fajnie, że wygraliśmy, szkoda tylko, że z taką "Argentyną". Nie mam oczywiście na myśli tego, że byli to piłkarze słabsi niż nasi (bo nie byli), ale że była to przypadkowa zbieranina, która wcześniej razem nie grała i której najwyraźniej na niczym nie zależało.

Uważasz, że mamy jakieś szanse z Francją?

Szanse zawsze jakieś są.

Co ci się najbardziej podoba, a co nie we Wrocławiu?

Najbardziej - Rynek i okolice jako klimatyczne centrum skupiające życie nocne. Najmniej - komunikacja (stan dróg, ciągłe remonty, korki, problemy z parkowaniem w centrum, dojazd do pracy z przesiadką).

CormaC co sądzisz o nowej produkcji Ubisoftu Assassin's Creed Revelations?

Chodzi mi raczej o to że te tytuły poboczne bez 3 mogą być już męczące i mogą nudzić.

Wiesz, kiedy wyszedł AC Brotherhood, stwierdziłem, że odpuszczam tę grę, bo ile można? Niedawno jednak kupiłem ją (na PS3) i bardzo się z tego cieszę - tak powinna wyglądać dobrze zrobiona gra z otwartym światem. Jest znakomita, a stosunek ceny (zapłaciłem za nówkę z przesyłką nieco poniżej 100 złotych) do zawartości jest fantastyczny. Oczywiście po ACB mogę już mieć dosyć Ezio i Włoch, ale myślę, że tak nie będzie.

Czy oczekujesz Uncharted 3?

Oczywiście, że tak.

Czy nie uważasz, że ND postawiło sobie tak wysoko poprzeczkę, że teraz każda średnia ocen poniżej 90% dla U3, będzie uznawana za klęskę?

Taka jest cena sukcesu. Robisz genialną grę, więc każdy oczekuje, że kolejna będzie co najmniej tak samo dobra. W każdej dziedzinie twórczości jest zresztą tak samo (muzyka, filmy itp.).

Czy chciałbyś łatkę do God of War 3, która wprowadzi tryb 3D? Interesuje Cię coś takiego?

Nie interesuje mnie to. Uważam, że technologia 3D w obecnej postaci jest śmiechu warta. Poszedłem ostatnio na nowych "Piratów z Karaibów" w 3D (bo dopiero na miejscu dowiedziałem się, że takie bilety zarezerwowała moja dziewczyna) i żałowałem, że nie oglądam normalnej wersji z normalnymi kolorami, a nie "wypranej" przez okulary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chciałbyś łatkę do God of War 3, która wprowadzi tryb 3D? Interesuje Cię coś takiego?

Nie interesuje mnie to. Uważam, że technologia 3D w obecnej postaci jest śmiechu warta. Poszedłem ostatnio na nowych "Piratów z Karaibów" w 3D (bo dopiero na miejscu dowiedziałem się, że takie bilety zarezerwowała moja dziewczyna) i żałowałem, że nie oglądam normalnej wersji z normalnymi kolorami, a nie "wypranej" przez okulary.

A jak Ci się w ogóle nowi Piraci podobali? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o grze Fifa 11? Na jakiej kamerze grasz/grałeś zwykłe mecze?

Chyba na domyślnej, ale teraz nie pamiętam, czy nie zmieniałem kąta lub oddalenia.

Gdy kupujesz gry na PS3 to jak? Przez sieć czy w sklepie? Używane czy nówki?

Gier na PS3 prawie nie kupuję. Kupiłem dotąd 4 - wszystkie nówki (AC: Brotherhood, Batman: Arkham Asylum, God of War Collection z Allegro, Race Driver: GRID z empiku), żadna nie była droższa niż 100 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania te to kopia pytań pewnego użytkownika z tematu Qn'ika, jednak zastanawia mnie jak Ty zapatrujesz się na te kwestie:

- Czy uważasz że słusznym jest dzielenie gier na lepsze i gorsze poprzez przydzielanie im dla recenzji określonej liczby stron [kto o tym decyduje wg jakiego klucza?] - przecież dzisiaj liczba stron poświęconych grze a nie jej ocena bardzo często popycha nas do sklepów [ "nie ważne jak o tobie piszą ważne by nie przekręcili nazwiska"]

- Czy nie uważasz iż coraz częściej recenzje są subiektywne nie dlatego że do końca nie da się tego uniknąć ale dlatego że redaktorzy celowo wybierają taki emocjonalny sposób pisania - pojawia się obecnie tendencja że dziennikarze i krytycy w swoich tekstach piszą więcej o sobie niż na temat do którego są zobligowani. Ta metoda robi z nich celebrytów lecz jest sprzeczna

z zasadami dziennikarstwa i na dłuższą metę nudzi i irytuje czytelników.

- Czy uważasz iż dopuszczalnym jest promowanie niektórych gier przez poświęcanie im w piśmie i na stronie internetowej nieproporcjonalnie dużo miejsca nawet jeśli jest to robione bezinteresownielub w imię przyjaźni.

- Czy uważasz że o tzw. hitach konsolowych czy PC-towych należy pisać na okrągło niezależnie od tego czy gra ta została wydana dwa lata temu czy będzie wydana za dwa lata

Brak należytego miejsca na łamach prasy dla gier mniejszych wydawców i twórców niezależnych przyczynił się do tego iż rynek gier obecnie wygląda na zabetonowany - zaczynają się skarżyć na to także twórcy.

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uważasz że słusznym jest dzielenie gier na lepsze i gorsze poprzez przydzielanie im dla recenzji określonej liczby stron [kto o tym decyduje wg jakiego klucza?]

Głupie pytanie. A w zasadzie głupie pytania. Oczywiście, że to normalne, że grom głośniejszym (to jest właśnie klucz) poświęcamy więcej miejsca - bo ludzie chcą o nich czytać. Idiotyczna byłaby sytuacja, gdybyśmy Garshaspowi, L.A. Noire i jakiemuś drobiazgowi z XBLA poświęcili tyle samo miejsca (np. po 2 strony).

przecież dzisiaj liczba stron poświęconych grze a nie jej ocena bardzo często popycha nas do sklepów

Nie wiem kim są ci "my", ale moimi decyzjami kieruje rozsądek, a nie liczba stron przeznaczonych na recenzję.

Czy nie uważasz iż coraz częściej recenzje są subiektywne nie dlatego że do końca nie da się tego uniknąć ale dlatego że redaktorzy celowo wybierają taki emocjonalny sposób pisania - pojawia się obecnie tendencja że dziennikarze i krytycy w swoich tekstach piszą więcej o sobie niż na temat do którego są zobligowani. Ta metoda robi z nich celebrytów lecz jest sprzeczna z zasadami dziennikarstwa i na dłuższą metę nudzi i irytuje czytelników.

Nie zauważyłem takiej tendencji.

- Czy uważasz iż dopuszczalnym jest promowanie niektórych gier przez poświęcanie im w piśmie i na stronie internetowej nieproporcjonalnie dużo miejsca nawet jeśli jest to robione bezinteresownielub w imię przyjaźni.

Jeśli mówimy o celowym promowaniu jakiejś gry przez redakcję pisma/portalu, to jest to oczywiście śliska sprawa. Tylko zastanawiam się, co miałaby taka redakcja zyskać, promując coś "bezinteresownie". Inna sprawa, że to redakcja decyduje, ile pisze i o czym pisze, więc jeśli np. redaktorzy portalu są zakochani w jakiejś grze i w związku z tym poświęca jej sporo miejsca i uwagi, to przecież wolno im to robić. Kwestia jest zbyt skomplikowana, żeby odpowiedzieć na pytanie "tak" lub "nie".

- Czy uważasz że o tzw. hitach konsolowych czy PC-towych należy pisać na okrągło niezależnie od tego czy gra ta została wydana dwa lata temu czy będzie wydana za dwa lata

Jeżeli ludzie chcą czytać o jakiejś grze, to trzeba im to umożliwić - jeśli nie znajdą u nas np. tekstu o Modern Warfare 3 w momencie, gdy o grze jest głośno, to kupią inne pismo, w którym taki artykuł znajdą. Ale wszystko w granicach rozsądku, bo Modern Warfare 3 czytelnicy też mogą mieć dosyć, a pisanie ciągle o tym samym nie jest w interesie pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na tej płycie parę fajnie zrobionych numerów, ale wolę jednak Iced Earth w ich własnych utworach (bo siła tego zespołu leży w dużej mierze w riffach Schaffera). A raczej wolałem, bo od czasu pierwszego odejścia Barlowa nie wydali płyty, którą miałbym chęć teraz włączyć. jestem bardzo ciekaw, co nagrają z nowym wokalistą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...