Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

A gdybyś mógł przypuszczać kiedy zostanie wydana.. ? Wiem, że nie masz obowiązku mi odpowiadać, ale lubię Waszą muzykę i po zakupie EP-ki mam też zamiar kupić debiutancką płytę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nagrania skończymy jakoś w czerwcu albo w lipcu. Może w sierpniu dostaniemy zmiksowany materiał i wrzucimy parę kawałków do sieci. Nie mam pojęcia, kiedy album będzie do kupienia, bo zależy to od bardzo wielu czynników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło Ci się chyba z God of War - bo tej serii fanem jestem. A Gears of War jest akurat świetną grą, więc jeśli masz Risena zaliczonego, to możesz pomyśleć o wymianie. Tyle że Gears of War jest starą grą, którą na pewno da się kupić za grosze, więc nie wiem, czy Ci się taka wymiana opłaca.

A może Mass Effect 2 za Risena ? Bo sporo słyszałem i głośno o tym było przecież ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie wiem. Wybierz to, w co bardziej chcesz zagrać, bo i Gears of War, i Mass Effect 2 to w swoich gatunkach gry wybitne. Tyle że warto przed rozpoczęciem ME2 skończyć pierwszą część, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będę grał. A nowy silnik fizyczny ocenię, kiedy będę miał okazję sprawdzić jak działa.

Swoją drogą dziwi mnie, że twórcy FIFY, którzy dawno zostawili PES-a w tyle, potrafią porwać się na tak znaczącą zmianę jak nowa fizyka, a Shingo Takatsuka ciągle stawia z PES-em małe kroczki, choć powinien stanąć na głowię, żeby gonić "Elektroników". Wielka szkoda, że Konami nie próbuje podjąć walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem. Nie podoba mi się ten numer - ani riffy, ani wokale, ani solówki, ani praca bębnów, ani ogólny klimat kompozycji. :/ Cóż, jeśli okaże się, że płyta mi nie podejdzie, to wciąż mam "Ember to Inferno", "Ascendancy" i "Shoguna"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tobie, ale mi brakowało przede wszystkim gitarowej wirtuozerii Matta i Coreya. Co do wokali, dobrze, że na płycie będą też utwory wyłącznie screamowane, bo w tej jest, jak na mój gust, zbyt dużo czystego wokalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądając strare CDA natrafiłem na Twoją wypowiedź przy GM do Manhunta 2:

"Z całym swoim dystansem do gier stwierdzam, że żadna z części Manhunta nie powinna trafić do sprzedaży."

Czy są jeszcze jakieś inne gry o których masz takie zdanie?

Edytowano przez Kaktus.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe wystąpienie InDespair na Woodstocku, czy nie wasze klimaty, lub brak możliwości?

Nie podejmowaliśmy żadnych działań w tym kierunku.

Ostatnio przeglądając strare CDA natrafiłem na Twoją wypowiedź przy GM do Manhunta 2:

"Z całym swoim dystansem do gier stwierdzam, że żadna z części Manhunta nie powinna trafić do sprzedaży."

Czy są jeszcze jakieś inne gry o których masz takie zdanie?

Nie nasuwa mi się nic kalibru Manhunta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki sobie teraz, CormaCu, kupiłeś telefon?

Co teraz czytasz?

Masz jakieś obawy przed sobotnim meczem, czy jesteś spokojny o MU? Obawiasz się kolejnego 2:0?

Uważasz, że sędziowie działali na korzyść Barcelony w tej edycji LM?

Edytowano przez korred02
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki sobie teraz, CormaCu, kupiłeś telefon?

LG GT540

Co teraz czytasz?

Przez jakiś czas nie miałem czasu na książki. Pewnie kupię sobie na dniach "Czarną bezgwiezdną noc" Kinga.

Masz jakieś obawy przed sobotnim meczem, czy jesteś spokojny o MU? Obawiasz się kolejnego 2:0?

Wiesz co, ja nie kibicuję MU aż tak, żeby się bardzo przejmować wynikiem.

Uważasz, że sędziowie działali na korzyść Barcelony w tej edycji LM?

Nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytujesz/przeglądasz jakieś komiksy internetowe?

Już nie. Kiedyś regularnie czytałem "Garfielda" i "Penny Arcade", ale przejadły mi się.

Kupujesz regularnie jakieś czasopismo (o dowolnej tematyce)?

Nie.

Śledzisz polską scenę metalową czy raczej nie interesujesz się polskimi zespołami?

Interesuję się, ale nie wiem, czy "śledzę" to nie za dużo powiedziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...