Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Aha i (chyba) ostatnie już pytanie: czy Hut, Gem i Allor żałują zakupu PS3 dla tych kilku gier?

Nie wiem. Ich musisz o to zapytać.

Bo ja również zamierzam PS3 kupić tylko dla kilku tytułów (np. RDR, seria Uncharted, seria GoW), i nie wiem czy się jednak wtedy opłaca.

Zakładam, że nie posiadasz X360 (skoro wspominasz o RDR), więc jesteś w innej sytuacji niż Hut, Gem i Allor. Nie kupujesz przecież PS3 tylko dla jej exclusive'ów, ale również dla innych gier niedostępnych na PC. Moje zdanie jest takie, że konsolę warto mieć.

Zaczynam grać na gitarze. Jakieś rady?

Chyba żadnych poza banałami, na które każdy może wpaść sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślisz kiedy ps3 stanieje do 700-800 zł

Nie wydaje mi się, żeby miało to szybko nastąpić.

Jakie gry na psp polecasz oprócz god of war ghost of sparta(przechodzę drugi raz)?

God of War: Chains of Olympus, Tekkena, GTA: Liberty City Stories i Vice City Stories. Poza tym nie mam pojęcia, bo nie gram na PSP i przestałem się interesować tym błędem Sony dawno temu.

Bo niestety nie stac mnie na ps3 szczególnie po zakupie psp i dopóki nie stanieje to sobie jej nie kupię

Według mnie ogromnym błędem było kupno PSP, jeśli rozważałeś też PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamierzasz sobie kupić PSP2 albo Move?

Sfrajerowałem się, kupując PSP w dniu europejskiej premiery - są to chyba najgorzej wydane pieniądze (1300 zł, o ile pamiętam + 300 za kartę pamięci + futerał + oczywiście gry - łącznie na pewno ponad 2 tys.) w moim życiu. Tak więc serdecznie podziękuję Sony za PSP2. Pierwszy kopnąłbym w (_!_) gościa, który odpowiada za położenie tak fajnego sprzętu jakim było PSP. A Move nie jest mi do niczego potrzebny, bo niby w co miałbym nim grać?

Dlaczego nie sprzedasz PSP skoro na nim nie grasz (albo sporadycznie)?

Może kiedyś najdzie mnie ochota pograć na PSP w gry z Atari XL/XE (na emulatorze). To w zasadzie jedyne zastosowanie PSP, jakie przychodzi mi obecnie do głowy. Skoro już mam tę konsolkę, to niech sobie leży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Pan jeden Panie CormaC. Ja co prawda kupiłem PSP nieco później, za mniej, ale i tak póki co konsola zajmuje "zaszczytne" miejsce w szafce i chyba tak pozostanie... Na emulach owszem grałem, ale to jeszcze za czasów gdy byłem piękny i młody.

Żeby nie robić offtopu. Grasz może w Battlefield'a BC 2 na necie? Lub w jakąkolwiek inną grę wojenną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już gaworzycie o handheldach... Nintendo 3DS - interesuje Cię to w ogóle, czy ani ziębi, ani grzeje? Nie jestem fanem japońszczyzny (DS oferuje bibliotekę dosyć specyficznych gier), ale 3DS wydaje się, że zaoferuje o wiele większą różnorodność i wyjdzie na niego też sporo "normalnych" (nie, żeby obrażał, po prostu nie mogę znaleźć innego słowa) czy może "bardziej zachodnich" tytułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie robić offtopu. Grasz może w Battlefield'a BC 2 na necie? Lub w jakąkolwiek inną grę wojenną?

Nie.

Witam. Nie wiem gdzie sie mam zgłosić z tym problemem. Proszę o pomoc! Kupiłem właśnie styczniową Gazetkę CD-Action z grą Kane i Lynch. Pisze ze CD-Key mozna pobrać z waszej strony więc klikam a tu- "This service is only available for Polish users. Sorry" Ratujcie

Z tym problemem musisz zwrócić się do Ghosta - on zajmuje się reklamacjami.

W jakie gry grasz na PC zamiast na konsoli (chodzi mi o gatunek)?

W żadne. Nie grywam w ogóle w strategie, MMO, przygodówki, symulatory, gry ekonomiczne. W shootery przyzwyczaiłem się grać na padzie. A w żadnego erpega nie grałem prywatnie od czasu Wiedźmina. Na PC nie grałem w ogóle od przełomu lutego i marca, kiedy kupiłem PS3.

Skoro już gaworzycie o handheldach... Nintendo 3DS - interesuje Cię to w ogóle, czy ani ziębi, ani grzeje?

W ogóle mnie nie interesuje. Poza tym nie jest mi potrzebna konsola przenośna.

3DS wydaje się, że zaoferuje o wiele większą różnorodność i wyjdzie na niego też sporo "normalnych" (nie, żeby obrażał, po prostu nie mogę znaleźć innego słowa) czy może "bardziej zachodnich" tytułów.

To się okaże. Przypuszczam, że miażdżąca większość to i tak będą śmieci typu Pokemonów i inne charakterystyczne dla japońskiego rynku.

Czy tak jak większość użytkowników nie lubisz prezesa Activision?

Niechęć tej "większości" bierze się stąd, że Kotick palnął kilka niefortunnych wypowiedzi. Tyle że ta "większość" patrzy na sprawę bardzo powierzchownie i nie ogarnia w ogóle tego, że Kotick to nie Święty Mikołaj i nie dostał swojej posady za to, że jest fanem gier, tylko dlatego, że jest skutecznym menedżerem, który - wybacz dosadność - musi trzymać za mordę wielką korporację, która ma zarabiać wielkie pieniądze. A że niekiedy cierpią na tym entuzjaści gier - cóż, biznes to biznes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam się, sam też nie podzielam zdania większości, bo nie oszukujmy się - pieniądza rządzą branżą gier. I choć większość sądzi inaczej, to EA też wcale święte nie jest (dowód choćby do niedawna seria FIFA na PC) tylko zarabia w trochę bardziej dla graczy przyjazny sposób (np. nie wydaje absurdalnie drogich DLC do Call of Duty).

A teraz sytuacja hipotetyczna. Załóżmy, że wyszły konsole nowej generacji, technika idzie do przodu i twój PC już nie ciągnie gier. Napisałeś że w ogóle już na nim nie grałeś od czasu kupna PS3, więc czy masz jeszcze na tyle duży sentyment do PC że wymieniłbyś go na lepszy? Czy zostawiłbyś go tylko do internetu a grałbyś na konsoli?

A i jeszcze jedno: w Risena nie grałeś prywatnie?

Edytowano przez kaczmwoj1994
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz sytuacja hipotetyczna. Załóżmy, że wyszły konsole nowej generacji, technika idzie do przodu i twój PC już nie ciągnie gier. Napisałeś że w ogóle już na nim nie grałeś od czasu kupna PS3, więc czy masz jeszcze na tyle duży sentyment do PC że wymieniłbyś go na lepszy?

Jeśli miałbym na nim nie grać, to po co miałbym w niego ładować kasę? Dla samego sentymentu? Bez sensu. Wolałbym wydać te pieniądze na PS4.

A i jeszcze jedno: w Risena nie grałeś prywatnie?

Risena recenzowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac-bardziej marzyłem niż rozważałem,bo na ps3 mnie nie stać i moich bliskich też (przeprowadzka i te sprawy),a na granie w domu mam na razie pc...niezbyt dobrego,ale f1 2010 działa,bfbc2 też to jakoś przeżyję

poprostu w lato trzeba będzie sobie jakąś fuchę załatwić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy partie perkusji są już nagrane tak, jak planowaliście?

Nie. Cała akcja z nagrywaniem się przesunęła z różnych względów (m.in. z powodu zmiany perkusisty). Powinniśmy wejść do studia w styczniu. Konkretny termin ustalimy z jego właścicielem w najbliższych dniach.

Jest jakaś szansa, że umieścicie na YouTube jakąś relację z nagrań w studiu?

Ja bym chciał, ale tak po prawdzie to nie bardzo mamy czym taką relację nagrywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakbyś teraz zamienił ps3 na x360 to czułbyś jakiś dyskomfort w użytkowaniu?

lepiej ci się streruje padem od x360 czy ps3?

Wiesz że smuggler kupił x360?

Dlaczego psp uważasz za zmarnowany potencjał?

Myślisz,że ps3 jest warte 1-2 miesięcy roznoszenia ulotek w wakacje?

Czy warto sprzedać ps2 żeby dołożyć do ps3?

Edytowano przez mazowszak45
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakbyś teraz zamienił ps3 na x360 to czułbyś jakiś dyskomfort w użytkowaniu?

Nie wiem. To na pewno tylko kwestia przyzwyczajenia (poza tym korzystam z X360 w pracy). Ale nie zamieniłbym PS3 na X360.

lepiej ci się streruje padem od x360 czy ps3?

Pad od X360 jest wygodniejszy, nie ma w ogóle nad czym debatować.

Wiesz że smuggler kupił x360?

Wiem.

Dlaczego psp uważasz za zmarnowany potencjał?

1) Po sześciu latach funkcjonowania konsoli na rynku gry według mnie warte uwagi mogę policzyć na palcach jednej ręki.

2) Zamiast przyjąć z otwartymi rękoma scenowych koderów, którzy robili na PSP naprawdę fajne rzeczy i podnosili atrakcyjność konsoli, Sony wydało im wojnę. Ja rozumiem, że homebrew otworzyło przy okazji drogę do piractwa, ale umówmy się - po złamaniu konsoli walka z piractwem i tak była walką z wiatrakami, a przy okazji kłody pod nogi rzucono tym, którzy np. chcieli poczytać na PSP książki w PDF-ach albo pograć na emulatorach.

Myślisz,że psp jest warte 1-2 miesięcy roznoszenia ulotek w wakacje?

Nie wiem. Zależy jaki wydatek rozważa się zamiast PSP.

Czy warto sprzedać ps2 żeby dołożyć do ps3?

Tak, o ile potem będziesz miał kasę na gry na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaję to pytanie tobie, ponieważ mam nadzieję, że nie wypowiesz się jako fanboy którejkolwiek strony. Radzisz kupić mi wzmacniacz do gitary(gitarę mam :smile: )30W, czy dozbierać i w okolicach wakacji( jeśli uda się ubłagać rodziców)kupić Ps3??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...