Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Jaka gra najbardziej zawiodła cie w 2010 roku?

Mógłbym wymienić kilka gier, które powinny być lepsze niż są, ale do żadnej z nich nie podchodziłem na tyle emocjonalnie, żeby z rozpaczy wyrywać sobie włosy z głowy.

Zadaję to pytanie tobie, ponieważ mam nadzieję, że nie wypowiesz się jako fanboy którejkolwiek strony. Radzisz kupić mi wzmacniacz do gitary(gitarę mam :smile: )30W, czy dozbierać i w okolicach wakacji( jeśli uda się ubłagać rodziców)kupić Ps3??

Sam zdecyduj, czego bardziej chcesz. Skąd niby ja mam to wiedzieć?

Czy na waszym long playu nie mogła by sie pojawic "Nie widzial nikt" przetlumaczona na angielski ?

Nie. Nawet jeśli zdecydowalibyśmy się nagrać ponownie któryś ze starych numerów, to na pewno nie ten. Nie wydaje mi się, żeby dobrze wpasował się w nowy materiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nawet jeśli zdecydowalibyśmy się nagrać ponownie któryś ze starych numerów, to na pewno nie ten. Nie wydaje mi się, żeby dobrze wpasował się w nowy materiał.

Czyli ogólnie całość będzie trochę mniej melodyczna i cięższa niż wyżej wspomniany utwór?

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. "The Wicker Man" Maidenów nie jest raczej cięższy i mniej melodyczny niż np. "Sanctuary", a trudno mi wyobrazić je sobie na jednym albumie. "Nie widział nikt" to bardzo stary utwór, mój pierwszy. Powstał 10 lat temu. Choćby z tego względu nie ma sensu go odgrzewać. Poza tym stylistycznie bliżej mu do hard rocka niż tego, co gramy obecnie. W porównaniu z nowymi kawałkami jest prymitywny (co nie znaczy oczywiście, że go już nie lubię).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedyś kupisz, lub może już kupiłeś, edycję kolekcjonerską jakieś gry?

Grałeś w InFamous ? Jeżeli tak to jakie wrażenia i czy czekasz na 2 ??

Możesz sprawdzić gry w jakie grał klikając na obrazek w sygnaturce Cormaca :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedyś kupisz, lub może już kupiłeś, edycję kolekcjonerską jakieś gry?

Mam kilka (Wiedźmin, Mass Effect, World in Conflict, Stalker, Jade Empire, Medieval: Total War, Gothic 3 i może coś jeszcze), ale żadnej z nich nie kupiłem.

Możesz sprawdzić gry w jakie grał klikając na obrazek w sygnaturce Cormaca :).

No tak, ale ta sygnaturka podpięta jest do mojego prywatnego konta na PSN-ie, więc nie uwzględnia tego, w co gram na redakcyjnej konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie , czy istnieje możliwość , że grałbyś z jednym z userów z CDA w gry online na PS3 ? Nurtuje mnie to pytanie , bo domyślam się że raczej nie , ze względu na to iż ktoś taki woli mieć spokój , chociaż może jakbyś z jednym userem zagrał pare razy to byś się przyzwyczaił .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie , czy istnieje możliwość , że grałbyś z jednym z userów z CDA w gry online na PS3 ?

Odpowiedziałem Ci na to pytanie przed chwilą na PSN-ie, ale napiszę też tutaj, bo może inni też są ciekawi. Przez sieć gram tylko w FIFĘ 11. Nie dodaję też do listy znajomych żadnych obcych ludzi.

Nurtuje mnie to pytanie , bo domyślam się że raczej nie , ze względu na to iż ktoś taki woli mieć spokój , chociaż może jakbyś z jednym userem zagrał pare razy to byś się przyzwyczaił .

Ale po co miałbym się przyzwyczajać? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Weeze @ wtorek, 04 styczeń 2011 - 21:44)

Mam takie pytanie , czy istnieje możliwość , że grałbyś z jednym z userów z CDA w gry online na PS3 ?

Odpowiedziałem Ci na to pytanie przed chwilą na PSN-ie, ale napiszę też tutaj, bo może inni też są ciekawi. Przez sieć gram tylko w FIFĘ 11. Nie dodaję też do listy znajomych żadnych obcych ludzi.

Sorry za to , ale znalazłem twój nick po napisanie posta -.-" , sorrki ;) . A co dodawania ludzi na PSN'a to dobrze wiedzieć , żebym się nie łudził ;D .

CYTAT

Nurtuje mnie to pytanie , bo domyślam się że raczej nie , ze względu na to iż ktoś taki woli mieć spokój , chociaż może jakbyś z jednym userem zagrał pare razy to byś się przyzwyczaił .

Ale po co miałbym się przyzwyczajać?

No bo ciężko by się grało z kimś który by ciągle o coś pytał ;D chociaż raczej zdarzają się ludzie którzy są wyrozumiali ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skoro Kinect Cię nie kręci, to może bawiłeś się Move'em? Co sądzisz o tym kontrolerze?

Nie interesuje mnie tak samo jak Kinect, bo niby w co miałbym nim grać? W zasadzie Move interesuje mnie jeszcze mniej niż Kinect, bo urządzenie Microsoftu to przynajmniej ciekawa technologia, która może kiedyś zaowocować czymś naprawdę fajnym. A Move to skrzyżowanie lizaczka z PlayStation Eye.

2. Sprawdzałeś swoje umiejętności na innym instrumencie niż gitara?

Myślę, że bez problemu poradziłbym sobie z basem, ale nigdy na poważnie na nim nie grałem. Parę razy na nim plumkałem jakieś rzeczy, które siedziały mi w pamięci, np. intro do "Killers" Maidenów.

3. Gdyby nie dziennikarstwo, to w jakim zawodzie próbowałbyś swych sił?

Nie mam pojęcia. Będę się nad tym zastanawiał, jeśli kiedyś będę musiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie trzeba spełnić wymogi by zdobyć pracę u was w reakcji?

W reakcji na co? :) A tak poważnie - można przyjąć, że pracy u nas nie da się dostać, bo nie mamy żadnych wolnych etatów, nie zanosi się na to, żeby się pojawiły, a jeśli się pojawią, to czekają już na nie zasłużeni współpracownicy. Jeśli natomiast chodzi o współpracę, to tutaj znajdziesz info: http://forum.cdaction.pl/Wspolpracownik-CDA-t14735.html

Bedziesz chciał zrecenzowac Killzone 3?

Bardzo chciałem, ale złożyło się tak, ostatecznie do tego nie doszło. Cóż, zaleta jest taka, że będę mógł cieszyć się tą grą na spokojnie, w domu, na swojej konsoli.

Co sądzisz o zdaniu, iż basistami zostają niespełnieni gitarzysci lub osoby nie mające cierpliwości do gitary?

Nie wiem, nie pytam basistów, czy są niespełnionymi gitarzystami. :)

Wasz basista zaczynał od razu od basu?

Tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...