Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Mam pytanie, co prawda głupie bo głupie ale musiałem się spytać :P Czy Gothic(seria) to nadal twoja pozycja nr.1 wśród gier, czy często powracasz do Gothica (1,2,NK,3)?

Gothic nigdy nie byl u mnie numerem 1. To miejsce jest zarezerwowane dla Football Managera.

O, i zapomniałabym.

A rzęsy? Czym je Pan pielęgnuje? Jakaś odżywka z jakiegoś drzewa?

Z lipy tanzańskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o zespole Deep Purple?

Generalnie nie slucham starego hard rocka. Maja kilka doskonalych numerow, ale nie pamietam, ile lat minelo odkad wlaczylem jakas ich plyte.

Moim zdaniem np. Iron Maiden wyraźnie się na nich wzoruje

Niespecjalnie widze podobienstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie chodzi mi o wokal. Jak ostatnio usłyszałem Aces High to od razu chciałem sobie włączyć Purpli...

Ciekawe skojarzenie, bo IMO Dickinson wciaga Purpli bez popity (z wyjatkiem Coverdale'a). :) Zaden wokalista DP nie spiewal w takim stylu jak Dickinson.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy InDespair będzie miało jakąś "bardziej normalną" stronę? (w sensie jakieś informacje, najbliższe koncerty itp. A przynajmniej coś, co nie jest zbiorem linków do profili zespołu na rozmaitych portalach)

Jak trafi sie osoba, ktora przygotuje strone (glownie chodzi o oprawe graficzna), to tak. Swoja droga profil na MySpace daje rade - zawsze jest tam info o nadchodzacych koncertach). Ale oczywiscie chcemy miec normalna strone - tyle ze ktos musi ja zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO Deep Purple miało jednego wokalistę- Iana Gillaina. On był z pewnością porównywalny do Dickinsona a według mnie nawet lepszy.

Reszta to jakieś marne popłuczyny:)

No akurat wedlug mnie Gillan to slabizna przy Coverdale'u (abstrahuje tu od dzialalnosci Coverdale'a w Purplach, bo wlasciwie jej nie znam), ale gust kazdy ma swoj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trafi sie osoba, ktora przygotuje strone (glownie chodzi o oprawe graficzna), to tak. Swoja droga profil na MySpace daje rade - zawsze jest tam info o nadchodzacych koncertach). Ale oczywiscie chcemy miec normalna strone - tyle ze ktos musi ja zrobic.

Myslales o zastosowaniu jakiegos CMSa wraz z forum? Takie rozwiazanie nie nastreczyloby wielu problemow, a umozliwiloby w prosty sposob zbudowanie eleganckiej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslales o zastosowaniu jakiegos CMSa wraz z forum? Takie rozwiazanie nie nastreczyloby wielu problemow, a umozliwiloby w prosty sposob zbudowanie eleganckiej strony.

Wiekszym problemem niz zrobobienie silnika strony jest przygotowanie dla niej oprawy graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mógłbym poszukać w necie wrażeń, ale mimo wszystko odczucia redaktora najlepszego czasopisma nieco bardziej mnie przekonuje ^^ A dokładniej chodzi o to, że jak wygląda to chłodzenie twojego ulubionego pada Chillstreama? Słyszałem że działa to na zasadzie wydmuchiwania zimnego powietrza, i czy bardzo czuć właśnie te chłodzenie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mógłbym poszukać w necie wrażeń, ale mimo wszystko odczucia redaktora najlepszego czasopisma nieco bardziej mnie przekonuje ^^ A dokładniej chodzi o to, że jak wygląda to chłodzenie twojego ulubionego pada Chillstreama? Słyszałem że działa to na zasadzie wydmuchiwania zimnego powietrza, i czy bardzo czuć właśnie te chłodzenie? :)

Tak, wydmuchiwane jest zimne powietrze i czuc je (mozna regulowac sile nawiewu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę ze znajomym reaktywować zaspół DJ Palant ewentualnie z nową nazwą 500 kartek xD i nagrać z wami płytę ja na śrubce tarce kuchennej ewentualne rękoma bo blacie( lub głową (to rzadziej xD)) lub użyczyć gembofonu a znajomy będzie grać na gitarze :D i np. taki rimejk piosenki "dramat w paszteciku" albo "dzony pytango". można by nagrać płytę to już w tedy będzie nasza trzecia xD po "borsuk leci nad elektrownią" xD. To nie są żadne żarty my naprawdę tak graliśmy, nawet strona była z łbem dzika i się klikało na ucho oko gębę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisałeś że lubisz Football Managera, a co sądzisz o Championship Manager 03/04?

Co roku instaluje nowa wersje gry, wiec juz naprawde niezbyt dokladnie pamietam te sprzed kilku lat. Poza Championship Managerem 93/94, bo od niego zaczynalem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAcie zamiar ? Moze bym zobaczyl :)

Mamy zamiar grac wszedzie, gdzie bedzie okazja zagrac. Ale akurat z Koszalinem moze byc ciezko - musielibysmy dostac naprawde dobra oferte, zeby nam sie chcialo i oplacalo jechac w sumie 850 kilometrow. Raczej watpliwe jest, zebysmy tam zagrali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...