Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Napisałeś, że grałeś już w wersję przedpremierową Risen 2. Takie dwa pytania:

1. Czuć jakiś powiew świeżości czy jednak dalej jest to samo co poprzednio tylko z kilkoma bajerami?

Czuć.

2. Jak z poziomem trudności? Nadal jest trudno czy może "piranie" uprościły rozgrywkę?

Poziom trudności jest chyba zbliżony.

Czego oczekujesz po Fife 13?

Np. tego, że usprawni silnik fizyczny, który w Fifie 12 potrafi czasem świrować.

Zagrasz w UEFA EURO 2012(jak wyjdzie)?

Zagram na pewno.

Jeszcze nie miałem czasu. Cisnę póki co Rayman Origins, a w kolejce przed SR3 są jeszcze AC Revelations i Kingdoms of Amalur: Reckoning.

Będziesz grał drugi raz? To aż tak dobra gra? ;)

Już gram drugi raz w KoA:R. Mam na liczniku 5,5 godziny i bawię się tak samo dobrze, jak za pierwszym razem. Grając na otrzeby recenzji, pomijałem część questów pobocznych, bo cisnął mnie czas. Teraz mogę na spokojnie robić wszystko, co jest do zrobienia.

Jeszcze nie miałem czasu. Cisnę póki co Rayman Origins, a w kolejce przed SR3 są jeszcze AC Revelations i Kingdoms of Amalur: Reckoning.

Będziesz grał drugi raz? To aż tak dobra gra? ;)

Już gram drugi raz w KoA:R. Mam na liczniku 5,5 godziny i bawię się tak samo dobrze, jak za pierwszym razem. Grając na otrzeby recenzji, pomijałem część questów pobocznych, bo cisnął mnie czas. Teraz mogę na spokojnie robić wszystko, co jest do zrobienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o zespole Luxtorpeda ??

Nic. Niespecjalnie mnie interesują.

Co możesz powiedzieć o Rayman Origins? Trudna, długa, zwariowana gra? :)

Długa, bardzo sympatyczna, momentami trudna platformówka w starym stylu.

Jest szansa, że będzie recenzja na PC w czasopiśmie?

Nie bardzo wiem, po co miałaby być. To będzie dokładnie ta sama gra, a jakość konwersji niespecjalnie ma w tym przypadku znaczenie, bo to gra 2D, w której trudno coś zepsuć przy konwertowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o King Diamond?

Słabo znam jego twórczość, bo niespecjalnie mi leży jego sposób śpiewania. Ale swojego czasu dużo słuchałem jego płyty "House of God", bo podobała mi się muzycznie. W zasadzie to chyba ją sobie przypomnę. :)

Głos na Wasz zespół poszedł.

Dzięks.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główki są straszne, ale nawet mój Vendetta 1.0 (imo przedostatni, jeśli chodzi o najsłabsze wersje) ma bdb drewno i wykonanie. Głośno gra z dechy, za co go sobie cenie, można spokojnie po nocy rympolić. A wolisz przetworniki aktywne czy pasywne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej interesuje mnie, jak przetwornik się sprawuje niż to, w jakiej technologii jest wykonany. Gram na zestawie Seymour Duncan Livewire Dave Mustaine (aktywne) i bardzo mi on odpowiada. Ale wcześniej byłem też bardzo zadowolony z humbuckera Bill Lawrence L500XL (pasywny, ale bardzo mocny sygnał). Aktywność/pasywność nie jest dla mnie wartością samą w sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że nie stać wa teraz na profesjonalny teledysk. A co sądzisz o tak zwanych teledyskach z koncertów?

Dogadać się z dźwiękowcem aby zgrał dany utwór. Sensownej jakości kamera i może być fajny klip ukazujący potencjał koncertowy grupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że nie stać wa teraz na profesjonalny teledysk. A co sądzisz o tak zwanych teledyskach z koncertów?

Jeśli nie zrobi się ich porządnie - tzn. nie nagra materiału w odpowiednim miejscu (przyzwoita scena, światła itp.) dobrym sprzętem z wielu ujęć i nie zmontuje profesjonalnie - to wyglądają biednie. A ja osobiście wolę nie mieć teledysku, niż wrzucać do sieci jakąś amatorszczyznę.

Dogadać się z dźwiękowcem aby zgrał dany utwór.

Jeśli już, to podłożylibyśmy oryginalne nagranie studyjne.

Sensownej jakości kamera i może być fajny klip ukazujący potencjał koncertowy grupy.

Jedna kamera to za mało, bo nagranie byłoby bardzo statyczne - nie byłoby z czego montować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym CDA, jesteś za PSV, więc czy zamierzasz ją jednak kupić?

Przeczytaj moją wypowiedź w piśmie, to się dowiesz. :)

Czy grasz w piłkę nożną lub inne gry?

Nie.

1. Co sądzisz o gitarach Epiphone? Miałeś okazję na jakiejś zagrać?

Nie miałem, więc nie mogę się wypowiedzieć.

Ten Warrior jest według mnie brzydki jak nieszczęście. Natomiast decydując się na "strzałkę", musisz wziąć pod uwagę to, że niewygodnie gra się na niej na siedząco. Jeśli ma to więc być pierwsza gitara, polecam coś o kształcie, który nie będzie utrudniał ćwiczeń.

3. Jaka jest twoja wymarzona gitara bez względu na cene?

Naprawdę nie wiem. Może zamówiłbym coś z custom shopu BC Richa.

Planujesz zagrać w Alan Wake na PC? Czy też Cię nie interesuje, albo ukończyłeś ją na redakcyjnym xboksie?

Nie sądzę, żebym zagrał. Niespecjalnie kręci mnie granie na PC, ale ważniejszy powód jest taki, że mój domowy komputer już niezbyt nadaje się do gier (ze względu na kartę GF 8800GTS). Prędzej już wezmę kiedyś Xboksa do domu i od razu zaliczę też Gears of War 2 i 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...