Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Słyszałem ten album, ale z tego, co pamiętam, niespecjalnie mnie ruszył. Ja nie przepadam za takimi płytami gitarowych wirtuozów. U Friedmana urzekła mnie orientalna melodyka, natomiast tergo typu popisy w klasycznych zachodnich skalach raczej mnie nudzą. Stąd nie trawię np. Satrianiego (prawie zasnąłem na stojąco podczas jego koncertu na wrocławskim Rynku; poważnie, ocknąłem się gwałtownie z półsnu, kiedy ugięły się pode mną nogi) i Vaia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem "Lśnienie" (świetny film, choć uważam, że się zestarzał), "Mechaniczną pomarańczę" (stracone 2 godziny) i "2001: Odyseję kosmiczną" (z tego to nic nie pamiętam). Nie będę go oceniał jako reżysera, bo nie uważam się za znawcę kina. A jako scenarzystę nie mam go na jakiej podstawie ocenić, bo scenariusz do żadnego z trzech wymienionych wcześniej filmów nie jest jego dziełem od podstaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz, tak swoją droga, o Batmanach Burtona (a w szczególności o pierwszym)?

Pierwsza część bardzo fajna (zresztą mam do niej sentyment, bo byłem na nim w kinie z ojcem, kiedy byłem jeszcze mały), druga mniej mi się już podoba. Zdecydowanie wolę nowe Batmany Nolana od poprzednich.

Oglądałem "Lśnienie" (świetny film, choć uważam, że się zestarzał)

Myślisz, że dalej warto obejrzeć? Książka podobała mi się tak średnio na jeża, ale film wydaje się ciekawy.

Skoro książka niezbyt Ci się podobała, to nie wiem, dlaczego film miałby podobać się bardziej. Nie oczekuj hollywoodzkiego efekciarstwa. :)

Jako że z pewnością grałeś w ostatnie Guitar Hero (choćby przy okazji recenzowania) moje pytanie brzmi: Co sądzisz o kawałku Sudden Death, który m.in. znajdzie się na najnowszym krążku MegaDave'a?

Bardzo fajny numer. Mam nadzieję, że cały album będzie nie gorszy.

Czemu stracone 2 godziny (pomarańcza)? Za nudny?

Nuda i kicz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę pracy . :) A na jaki zawód się kierowałeś.

Na żaden. Skończyłem studia ekonomiczne, ale poszedłem na nie z rozsądku, na wypadek, gdyby nie wypaliło to, co chciałem robić.

Witam, możesz powiedzieć ile mniej więcej będzie kosztowała płyta InDespair?

Nie ustalaliśmy jeszcze ceny, bo nie znamy sumarycznego kosztu wytworzenia gotowego produktu. Tym niemniej chcemy, żeby cena była przystępna. Obstawiam okolice 30 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam! Nadchodzę z serią pytań:

1. Jak szła Ci nauka gry na gitarze? Ciężko, łatwo?

2. Korzystałeś z jakiś szkółek itp.?

3. Myślałeś kiedyś, aby rzucić gitarę w cholerę?

4. Miałeś kiedyś jakieś kryzysy podczas nauki? Czytaj. nic Ci nie wychodziło.

5. Co tam u Ciebie ciekawego słychać? :cat2:

To chyba byłoby wszystko. Pa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak szła Ci nauka gry na gitarze? Ciężko, łatwo?

Nie mam pojęcie. :) Nie mam żadnego punktu odniesienia.

2. Korzystałeś z jakiś szkółek itp.?

Oczywiście.

3. Myślałeś kiedyś, aby rzucić gitarę w cholerę?

Nie przypominam sobie.

4. Miałeś kiedyś jakieś kryzysy podczas nauki? Czytaj. nic Ci nie wychodziło.

Jeśli coś było nie do przejścia, to po prostu przerzucałem się na patenty, które były w moim zasięgu, a do trudniejszym wracałem po jakimś czasie. Kiedyś nie do ruszenia było dla mnie np. "Holy Wars" Megadeth, kiedy po latach do niego wróciłem, okazało się, że gram go bez problemu.

5. Co tam u Ciebie ciekawego słychać? :cat2:

Najważniejsze jest to, że lada dzień odbędzie się w necie premiera naszego singla i zaczniemy dostawać jakieś opinie od ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...