Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Zofia.

Tym mnie rozbiłeś xD.

Co sądzisz o zespole Black&White, którego kawałki zamieściliście niedawno na płycie?

Swoją drogą, zauważyłem, że na http://www.myspace.com/bawwarsaw chłopaki was troszkę przecenili, bo Fuela daliście tylko demo :)

Edytowano przez Lewis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam następne pytanie. Czy nie denerwują cię te wszystkie pytania o ocenę jakiegoś tam zespołu, wskazanie ulubionej płyty i głupie pytania o znajomość najbardziej znanych utworów danej kapeli?

A jak myslisz? :)

Co sądzisz o zespole Black&White, którego kawałki zamieściliście niedawno na płycie?

Nic. W sumie fajne granie, ale posluchalem raz ze 3 kawalkow i potem juz nie czulem potrzeby wracania do nich.

Czy znasz takie zespoły jak ,,Thousand Foot Krutch" i ,,No Use For A Name"?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem Washburna X12 + osprzętowanie (ale bez pieca, chcę podłączać na razie gitarę do kompa z powodu braku funduszy). Jakie utwory polecasz do nauki na sam początek?

może Deep Purple - Smoke on the water - klasyk

Metallica - Enter Sandman - klasyk

Anthrax - Be All, End All - fajny utwór z prostym main riffem :

a poza tym jak napisał 'adresat' pytania, wybierz prostsze kawałki z tej muzyki co słuchasz i graj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem Washburna X12 + osprzętowanie (ale bez pieca, chcę podłączać na razie gitarę do kompa z powodu braku funduszy). Jakie utwory polecasz do nauki na sam początek?

Wybaczcie, że wtrącę się z odpowiedzią, ale myślę, że lepiej będzie jeśli zaczniesz od podstaw. http://szkola.mayones.pl/ wybierz interesujący cię kierunek i jedziesz. Już najlepiej będzie jeśli weźmiesz kurs u rzoofa (rzoof.4me.pl) imho 3x warto. Za cenę trzech dyszek dostajesz właściwie wszystko - teorię, praktykę, ćwiczenia itd.

Edytowano przez aer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wciągnęły mnie klimaty Vadera itp. :). Pomyślałem, że warto posłuchać klasyki-jaką płytę Metalliki (przepraszam jeśli źle napisałem) poleciłbyś na początek? Słuchać chronologicznie, czy niektóre opuszczać? Znasz takie płyty dobre na "obeznanie"?

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...