Skocz do zawartości
Krigor

Pytania do Krigora

Polecane posty

Mam pytanie związane z AM, mianowicie - dlaczego od kilku dni nie pojawiają się nowe artykuły na stronie? Wysłałem dwa swoje teksty, zdaje się, że powinny już się tam znaleźć...

PS. Przeglądając Twój temat, zauważyłem, że słuchasz NRM - szacun! :) Możesz powiedzieć, jak ich poznałeś?

Edytowano przez jaskier95
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w związku z premierą dzisiejszego numeru CDA mam pytanie związane z testem tunerów TV. A konkretnie chodzi mi o model AverMedia AVer3D Capture HD (ten co zajął pierwsze miejsce w kategorii wewnętrznych tunerów).

1. Na pewnej stronie przeczytałem, że dołączone oprogramowanie do odbioru telewizji jest niestabilne na Windows 7 x64, czy możesz to potwierdzić? W waszym teście nie ma o tym ani słowa.

2. Karta na wejście HDMI - rozumiem, że jak podepnę do niej konsolę (HDMI<>HDMI) to będę mógł bez problemu grać na monitorze a dźwięk będzie się wydobywał z głośników podłączonych do PC?

3. Gdzie znaleźliście ten tuner w cenie 320 zł? Ja znalazłem tylko w jednym sklepie i kosztuje ponad 50 zł więcej, do tego dochodzą koszty przesyłki.

Szkoda tylko, że PC musi być włączony, bo taki tuner to świetna alternatywa dla TV (tym bardziej jeśli liczymy się z każdym groszem) i można odpalić konsolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na pewnej stronie przeczytałem, że dołączone oprogramowanie do odbioru telewizji jest niestabilne na Windows 7 x64, czy możesz to potwierdzić? W waszym teście nie ma o tym ani słowa.

2. Karta na wejście HDMI - rozumiem, że jak podepnę do niej konsolę (HDMI<>HDMI) to będę mógł bez problemu grać na monitorze a dźwięk będzie się wydobywał z głośników podłączonych do PC?

3. Gdzie znaleźliście ten tuner w cenie 320 zł? Ja znalazłem tylko w jednym sklepie i kosztuje ponad 50 zł więcej, do tego dochodzą koszty przesyłki.

1. U mnie działa poprawnie, tak w domu, jak w pracy.

2. Dokładnie, w ten sposób np. zgrywamy z konsol nasze gameplay'e i łapiemy screeny.

3. Przeczesałem net (ceneo i inne) i znalazłem kartę w jednym ze sklepów. Zresztą, miesiąc temu za mniej więcej taką kasę kupiliśmy sobie tę kartę do redakcji.

Jak Ci się owni w TF2, mój drogi? ;]

Owni? Czasem tylko pierwszy jestem ;).

Greg wspomniałeś w poście, że zaczynasz WoW'a na poważnie, więc pytanie jest takie:

1. Jaką postacią zamierzasz grać,

2. Jak myślisz, w jakim czasie dobijesz ten wymarzony 80 lvl ;)

3. Grasz na Katakliźmie ?

1. W WoW-a już nie gram. Za dużo czasu mi zajmował. Teraz czekam na Diablo.

2. Paladynem mam 85, a trzema innymi postaciami bodaj 80.

3. Tak, grałem.

Oficjalnie serdecznie gratuluje pierworodnego! Pozdrow kobiete i Grega Jr ;)

A dziękuję, Bartosz ma się dobrze i ostatnio nawet podglądał, jak grałem w Colossusa ;).

Myślisz, że Ghost Recon Online będzie dobrym tytułem? Czy raczej odcinaniem kuponów od marki?

I don't care. :)

Mam pytanie związane z AM, mianowicie - dlaczego od kilku dni nie pojawiają się nowe artykuły na stronie? Wysłałem dwa swoje teksty, zdaje się, że powinny już się tam znaleźć...

PS. Przeglądając Twój temat, zauważyłem, że słuchasz NRM - szacun! :) Możesz powiedzieć, jak ich poznałeś?

Teksty na AM czekają na swoją kolej, pewnei dziś się coś pojawi. A NRM - jak studiowałem w Rzeszowie to w pokoju obok mieszkali Białorusini i słuchali tego, spodobało się, pożyczyłem i poszło :)

Co sądzisz drogi panie Gregoriusie o książce oraz filmie "Droga" ? Dla mnie to po prostu czysty klimat.Jaką muzykę lubisz najbardziej ?

Nie czytałem, jest na mojej liście życzeń.

A co do myzyki - cięższe brzmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio rozważyłem czy nie popisać trochę do Action Maga, i mam małe pytanie co do owego. Czytając Action Magi z coverów, tytuły tam recenzowane są raczej głośne, bądź klasyczne. A ja czerpię bardzo dużo radości z grania w kaszanki typu większość gier rodem z City Interactive. I tutaj jest moje pytanie: Czy jeśli zrecenzuję kaszankę/budżetówkę, mam szansę przebić się na powierzchnię? Czy to co będzie w AM zależy tylko od tego czy będzie dobrze napisane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio rozważyłem czy nie popisać trochę do Action Maga, i mam małe pytanie co do owego. Czytając Action Magi z coverów, tytuły tam recenzowane są raczej głośne, bądź klasyczne. A ja czerpię bardzo dużo radości z grania w kaszanki typu większość gier rodem z City Interactive. I tutaj jest moje pytanie: Czy jeśli zrecenzuję kaszankę/budżetówkę, mam szansę przebić się na powierzchnię? Czy to co będzie w AM zależy tylko od tego czy będzie dobrze napisane?

Od tego, jak jest napisane. Ale przede wszystkim liczy się oryginalność. Z taką tematyką miejsce w AM masz niemal gwarantowane :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W recenzji DragonBalla napisałeś że obejrzałeś go całego(ja osobiście go nie trawię). I teraz mam do ciebie pytanie. Czy oglądałeś jakieś inne Anime? A jeśli tak, to jakie?

Swego czasu było tego naprawdę dużo. Ulubione: Cowboy Bebop, Neon Genesis Evangelion i Trigun.

I ja mam pytanie odnośnie testu tunerów, w jakim sklepie moge jeszcze dostać Leadtek WinFast PxDVR 3200h za 180? Najtaniej znajduje za ok 250zł, za 189 był w proline ale juz go nie sprzedają.

Nie pamiętam, sprawdzałem na Ceneo.

Na jaką grę czekasz najbardziej w 2012r.? I dlaczego nie jest to Risen2?

Dlaczego? Bo pewnie go będę recenzował ;).

Wcześniej powiedzałeś jestem zboczony :wacko: czy to prawda?!

Pewnie :).

Wysłałem ci zapro w BF3, przyjmiesz? Sermaciej jestem.

Przyjąłem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W recenzji DragonBalla napisałeś że obejrzałeś go całego(ja osobiście go nie trawię). I teraz mam do ciebie pytanie. Czy oglądałeś jakieś inne Anime? A jeśli tak, to jakie?

Swego czasu było tego naprawdę dużo. Ulubione: Cowboy Bebop, Neon Genesis Evangelion i Trigun.

Niestety żadnego z wymienionych nie widziałem.Z Cowboy Bebop nie zetknąłem się wcześniej, Trigun mnie ominął kiedy jeszcze był puszczany na Hyperze(kiedyś poszukam), NGE całkowicie świadomie ominąłem na rzecz RahXephon'a. Szczerze ci RahXephon polecam. Naprawdę warto.

Edit: O co chodzi w ukrytym przekazie?

Edytowano przez Mikey57
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj cynk Gregu kiedy będziesz miał chwilę aby popykać w kooperację jeżeli nadal nie masz nic przeciwko aby w nią zagrać :D

BTW. dopiero BF3 sprawił, że wyjawiłeś się przed masami forumowiczów co by mogli cię nękać we wspólnej grze czy jednak przełom nastąpił wcześniej? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek myślałeś żeby wziąć się za tworzenie gier komputerowych (wiesz nauka c++ itp.)?

Co w CD-A według ciebie jest wyjątkowego, czym różnicie się od konkurencji?

Jak wyobrażasz sobie przyszłość grania?

Kolejno:

- nie, to nie dla mnie :)

- wiele rzeczy, np. Smuggler ;)

- przyszłość? brak różnic pomiędzy graniem mobilnym i stacjonarnym - tak w skrócie

Daj cynk Gregu kiedy będziesz miał chwilę aby popykać w kooperację jeżeli nadal nie masz nic przeciwko aby w nią zagrać :D

BTW. dopiero BF3 sprawił, że wyjawiłeś się przed masami forumowiczów co by mogli cię nękać we wspólnej grze czy jednak przełom nastąpił wcześniej? ;]

Niezbyt często w co-opa grywam, gdyż jest bardziej zajmujący niż multi - a czasem muszę szybko odejść od komputera w domu. Ale jak będzie okazja - czemu nie. Nękaj mnie na Battlelogu.

Co do ksywy - pochwaliłem się nią już przy okazji Bad Company 2. :)

Siema, Gregu.

Grasz moze w CoD4?

Póki co nie, ale zamierzam wrócić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...