Skocz do zawartości
Krigor

Pytania do Krigora

Polecane posty

Jesteś za Call of Duty czy Medal of Honor? Które ci multi bardziej przypadło do gustu (oczywoście z najnowszych odsłon).

Battlefield: Bad Company 2 - gram namietnie, ciagle i niezmiennie - ostatnio glownie w Vietnam. Jak chcesz zagrac, dodaj mnie do znajomych: Krigore sie moj wojak zwie :).

Czytałem, że w DA2 męczyłeś się z tarantulą. Możesz napisać cosik więcej o starciu? ;) Jakie klasy postaci miałeś w teamie, czy boss używał jakichś umiejętności wyłączających z walki (jakieś powalenia, ogłuszenia), czy wysyłał jakieś "przeszkadzajki" w rodzaju podopiecznych, czy zatruwał drużynę?

Na całą walkę udało mi się wygospodarować jakieś pół godziny czasu. Duża tarantula pojawiła się po zabiciu małych na tym terenie - wygrzebała się cholera z ziemi i dawaj okładać moich. Drużynę miałem predefiniowaną: wojownik, z którego zrobiłem bieda tanka korzystając z kilku dostępnych talentów, dwóch magów - jeden lekko ukierunkowany na leczenie, jeden czysty offence. Drużynę zamykał krasnolud rogal ukierunkowany na strzelanie z kuszy, moim zdaniem dość nieszczęśliwie, ale pola do manewru dużego nie miałem. Podczas walki co chwilę pojawiały się małe pająki, duży zaś co chwila rzucał jakiś paraliż bodaj na jednego z członków drużyny. Poza tym - mocno bił. Wojownik schodził na cztery-pięć strzałów. Ostatecznie nie dałem rady pokonać cholery. Aha - to nie był finalny przeciwnik w tych podziemiach, z tego co udało mi się wypytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Gregorius. Battlefield BC 2 bardzo mnie interesuje,a zwłaszcza ten bardzo słyszalny " Model Zniszczeń". Ale narazie nie posiadam środków na kupno wersji pudełkowej wyżej wymienionej gry.

Chętnie bym z tobą pograł. Pożyjemy zobaczymy :).

Kolejne pytanie:

Czy zafascynowała cię grafika w Crysis? Czy masz inny model graficzny np. Borderlands?

Ja osobiście lubię grafikę Borderlands'a, a zwłaszcza Champions Online.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP: Myślałem, że to ja mam chaotyczne wypowiedzi :D

Gregoriusie, poniżej link do mojego sprostowania dot. najnowszego Action Maga. Chciałbym tylko abyś się z tym zapoznał. Nie piszę tego w złości, czy w ramach zadośćuczynienia. Chciałbym jednak zamieścić to info tutaj, jako moją oficjalną wypowiedź:

ACTION MAG MARZEC 2011 SPROSTOWANIE

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP: Myślałem, że to ja mam chaotyczne wypowiedzi :D

Gregoriusie, poniżej link do mojego sprostowania dot. najnowszego Action Maga. Chciałbym tylko abyś się z tym zapoznał. Nie piszę tego w złości, czy w ramach zadośćuczynienia. Chciałbym jednak zamieścić to info tutaj, jako moją oficjalną wypowiedź:

ACTION MAG MARZEC 2011 SPROSTOWANIE

Pozdrawiam,

Hej! Kurcze, nie zwróciłem uwagi, że tekst się zmienił. Cóż, mogę tylko przeprosić za zamieszanie w takiej sytuacji. :(

Kolejne pytanie:

Czy zafascynowała cię grafika w Crysis? Czy masz inny model graficzny np. Borderlands?

Ja osobiście lubię grafikę Borderlands'a, a zwłaszcza Champions Online.

Borderlands jest świetny, jeśli chodzi o grafikę. Choć Crysis też jest dobry - problem z tą grą jest taki, że tak naprawdę nie masz za dużo czasu i sposobności, by docenić tę grę. NIe wiem, przynajmniej ja tak miałem. Przeszedłem przez grę jak burza, a potem, jak drugi raz wróciłem zacząłem zauważać różne smaczki. Szkoda, że od razu tak nie miałem. A co do Borderlands - wkurzało mnie to, że jednak były czasem niewidzialne ściany i nie można było przeskoczyć przez płot...

Cześć wszystkim mam problem nie mam z kim pograć w Battlefielda bad company 2 HELP nie mogę pograć z kolegami ponieważ oni sobie piraty ściągają bo im szkoda kasy a mi nie! :sleep: :sleep: :sleep:

Ostatnio nie mam czasu grać, ale jak będę, wskakuj na ten sam serwer co ja. Ostatnio mam nowe hobby: zbieranie nieśmiertelników czytelników CDA ;).

Nie wiem czy było, masz jakąś konsole? A no i podoba Ci się mój awatar i sygna? :wub:

Twoje avatary mnie nie ruszają :).

A co do konsoli - wkrótce kupuję PS3. Telewizor sobie już sprawiłem i przetestowałem. Na weekend pożyczyłem sobie z redakcji x360 i przeszedłem Gears of War 2 - kozacka giera! :)

Na pewno słyszałeś już przynajmniej urwyki soundtracku z The Elder Scrolls V: Skyrim. Jak wrażenia?

Skyrim? Bomba! Tak muzyka, jak grafika wgniata. Jest to jedna z dwóch gier na które czekam z wypiekami na twarzy. Druga to oczywiście Battlefield 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego :)

A teraz pytanie: Lubisz klimaty Cyber-punk ?? Bo na to wskazuje Twój avatar ^^ No chyba że to jakaś postać "Wyjątkowa" ^^

Dzięki :).

Lubie, a co do avatara - to dron Borga z serialu Star Trek: The Next Generation. Serial niesamowity, jeden z moich ulubionych. Polecam!

Czy podobało ci się Left4dead? Czy miałeś kilka nie przyspanych nocy z powodu tej wspaniałej gry?

Co sądzisz o tej grze i co byś w niej zmienił?

Nie miałem przyjemności długo pograć, ot, zobaczyłem o co chodzi korzystając z konta znajomego i zgadzam sie z tym, ze ta gra jest swietna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FaKjU to może niekoniecznie, bo zawsze mam skojarzenia, no ale...No ale na początek to ja się przywitam, więc cześć Gregu. Tak jak pisałem Enkiemu, z ryjem po raz pierwszy i bez powitanka nie wypada. Do sedna jednak. To, że dobrze się Ciebie czyta, to pisać nie trzeba (IMO obecnie chyba największy "luzaK" słowa pisanego w redakszyn ;)), ale jako świeży zaciąg, powiedz, oświeć, czy Wy tam w redakcji naprawdę pożeracie TYLE pizzy? A Coli, dużo doicie?

Bo ja uwielbiam Coca-Cole, ale tylko oryginał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FaKjU to może niekoniecznie, bo zawsze mam skojarzenia, no ale...No ale na początek to ja się przywitam, więc cześć Gregu. Tak jak pisałem Enkiemu, z ryjem po raz pierwszy i bez powitanka nie wypada. Do sedna jednak. To, że dobrze się Ciebie czyta, to pisać nie trzeba (IMO obecnie chyba największy "luzaK" słowa pisanego w redakszyn ;)), ale jako świeży zaciąg, powiedz, oświeć, czy Wy tam w redakcji naprawdę pożeracie TYLE pizzy? A Coli, dużo doicie?

Bo ja uwielbiam Coca-Cole, ale tylko oryginał :D

A miło mi, miło. Co do pizzy - zdefiniuj "tyle". Jeśli masz na myśli jedną dużą pizzę na osobę podczas dedlajnu (placek na ryj - stosując jednostkę miary pretendującą do wpisania do układu SI) - to jesteś blisko prawdy. Bliżej byłbyś, gdybyś dorzucił do tego podwójne salami i podwójny ser.

Coli jakoś do pizzy nie pijemy - dbamy o linię ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Greg

Po pierwsze bardzo podobała mi się Twoja recenzja Bulletstorma, a teraz czas na pytania:

1. Ukończyłeś oba Drakensangi?

2. Bardziej podobał ci się Drakensang czy Dragon Age?

3. Kupiłeś już PS3?

4. Czekasz na zapowiedź Unreal Tournament IV? :smile:

5. Masz prawo jazdy?

6. Jakich masz sąsiadów w redakcji?(biurka obok siebie)

Z góry dzięki za odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, zaiste potraficie sobie podeżreć ;) Ale Cola dla mnie element nieodłączny. Szczególnie oryginal. Ale jak szanowne redaktory tak dbają o linię, to może chociaż Cola Light...? Fakt, smakuje jak słodzona tonami slodziku, no ale dajet, że 1 kaloria i w ogóle. W każdym razie na zdrowie :) Gregu, powiedzcies mi jeszcze, lubisz Pi*e...eee...Fife 11 ? Grywasz ? Ja uwielbiam ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie popatrzyłem na najnowszy numer cda, a dokładnie na rencenzje Bulletstorm'a twojego autorstwa (jak zawsze świetna robota). Czy trochę zawiodłeś się na PCF, czy wręcz przeciwnie - zaskoczyła cię ta gra? Jak napisałeś ta gra po długim czasie nuży, teraz znajduję się w 6 akcie i teraz ciągle to samo :(.

Dobra i ostatnie pytanie: Który z tych "Mega bossów" podobał ci się najbardziej? Mi osobiście ten wielki gad w 5 akcie.

PS Ja nie mam nic do Bulletstorm'a xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Pojawił się pierwszy gameplay z TES V: Skyrim -

Co o nim sądzisz? Zmianą, która rzuca się w oczy to o niebo lepszy widok z trzeciej osoby względem Morrowind i Obliviona.

Jak myślisz, która gra zdobędzie tytuł RPG roku? Oczywiście mam na myśli naszego Wiedźmina i Skyrima, bo chyba najnowszy Risen w tym roku nie wyjdzie.

Jak twoim zdaniem rozwiążą się losy marki Gothic? Bo prawo do wydawania gier przez JoWood wygasa i powraca znów do Piranhy Bytes. Może okaże się, że Risen i Gothic dzieją się w tym samym świecie, a następna część połączy losy bohaterów z obu serii? Byłoby to ciekawe...

Jaka gra RPG jest wg ciebie najlepsza? Jako, że erpegi dzielą się na dwa "podgatunki": klasyczne, opierające się na papierowym systemie RPG (Baldur's Gate, Drakensang) i erpegi z elementami akcji (Gothic, Wiedźmin), to która gra z danego podgatunku twoim zdaniem jest najlepsza? I dlaczego?

Przeglądając starsze numery natrafiłem na recenzję gema gry Divinity II: Ego Draconis. Naprawdę nie da się w tą grę grać? I skąd ta różnica zdań? Od innych ta gra otrzymywała w większości ósemki nawet od Gry-Online. Może gem źle rozwinął postać?

Aaa... byłbym zapomniał. Co sądzisz o Dragon Age 2? Bo twoja zapowiedź była entuzjastyczna, a później recenzję robił gem, więc twojej opinii nie znam.

Edytowano przez sebogothic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Greg

Po pierwsze bardzo podobała mi się Twoja recenzja Bulletstorma, a teraz czas na pytania:

1. Ukończyłeś oba Drakensangi?

2. Bardziej podobał ci się Drakensang czy Dragon Age?

3. Kupiłeś już PS3?

4. Czekasz na zapowiedź Unreal Tournament IV? :smile:

5. Masz prawo jazdy?

6. Jakich masz sąsiadów w redakcji?(biurka obok siebie)

Z góry dzięki za odpowiedzi

Ufff... Trochę mnie tu nie było. No nic, lecimy :)

1. Pierwszy chyba tak, dwója - jeszcze nie, sejwy mi się grzeją na dysku.

2. Drakensang - lubię jednak klasyczne klimaty.

3. Tak, kupiłem - moja ksywka na PSN: krigore

4. No ba!

5. Jeszcze nie, ale zaczynam walkę o nie powoli ;)

6. Po lewej Qnia, po prawej - stanowisko konsolowe.

Wow, zaiste potraficie sobie podeżreć ;) Ale Cola dla mnie element nieodłączny. Szczególnie oryginal. Ale jak szanowne redaktory tak dbają o linię, to może chociaż Cola Light...? Fakt, smakuje jak słodzona tonami slodziku, no ale dajet, że 1 kaloria i w ogóle. W każdym razie na zdrowie :) Gregu, powiedzcies mi jeszcze, lubisz Pi*e...eee...Fife 11 ? Grywasz ? Ja uwielbiam ^_^

Nie lubię gier sportowych :).

1.Czytasz "Zwiadowców" Johna Flanagana?Jeśli tak, to jaką postać lubisz najbardziej?

2.Grasz w Mount&Blade?Bo mi się zdarza grać 10 h dziennie!

3.Co wolisz?AC2,M&B, czy Gothica1?

1. Nie czytam, a warto?

2. Grywam czasem, ale przyznaję, że dłużej niż na czystym M&B siedziałem na modzie Star Wars :)

3. M&B.

Sobie popatrzyłem na najnowszy numer cda, a dokładnie na rencenzje Bulletstorm'a twojego autorstwa (jak zawsze świetna robota). Czy trochę zawiodłeś się na PCF, czy wręcz przeciwnie - zaskoczyła cię ta gra? Jak napisałeś ta gra po długim czasie nuży, teraz znajduję się w 6 akcie i teraz ciągle to samo :(.

Dobra i ostatnie pytanie: Który z tych "Mega bossów" podobał ci się najbardziej? Mi osobiście ten wielki gad w 5 akcie.

PS Ja nie mam nic do Bulletstorm'a xD.

Znużyła mnie trochę gdzieś w połowie, końcówka jednak jest spoko. A gadzina jest w pytę :).

Witam!!!

Pojawił się pierwszy gameplay z TES V: Skyrim -

Co o nim sądzisz? Zmianą, która rzuca się w oczy to o niebo lepszy widok z trzeciej osoby względem Morrowind i Obliviona.

Jak myślisz, która gra zdobędzie tytuł RPG roku? Oczywiście mam na myśli naszego Wiedźmina i Skyrima, bo chyba najnowszy Risen w tym roku nie wyjdzie.

Jak twoim zdaniem rozwiążą się losy marki Gothic? Bo prawo do wydawania gier przez JoWood wygasa i powraca znów do Piranhy Bytes. Może okaże się, że Risen i Gothic dzieją się w tym samym świecie, a następna część połączy losy bohaterów z obu serii? Byłoby to ciekawe...

Jaka gra RPG jest wg ciebie najlepsza? Jako, że erpegi dzielą się na dwa "podgatunki": klasyczne, opierające się na papierowym systemie RPG (Baldur's Gate, Drakensang) i erpegi z elementami akcji (Gothic, Wiedźmin), to która gra z danego podgatunku twoim zdaniem jest najlepsza? I dlaczego?

Przeglądając starsze numery natrafiłem na recenzję gema gry Divinity II: Ego Draconis. Naprawdę nie da się w tą grę grać? I skąd ta różnica zdań? Od innych ta gra otrzymywała w większości ósemki nawet od Gry-Online. Może gem źle rozwinął postać?

Aaa... byłbym zapomniał. Co sądzisz o Dragon Age 2? Bo twoja zapowiedź była entuzjastyczna, a później recenzję robił gem, więc twojej opinii nie znam.

Na Obliviona czekam chyba najbardziej ze wszystkich gier w tym roku. Ludziska coś tam narzekają na grafę itd. - ale powiem jedno: nie znają się cholery. ;)

Seria Gothic mnie jakoś szczególnie nie interesuje - pograłem trochę, ot, rolplej. Dużo bardziej cenię Drakensanga. Nowe, pirackie wcielenie może być ciekawe - obawiam się jednak, że nie wygospodaruję tyle czasu, by w to sensownie pograć. To jest nawiasem mówiąc jedna z największych bolączek tzw. dorosłości - nie masz czasu na rolpleje...

Ciężko powiedzieć, zarówno w Wiedźmina jak i w Drakensanga grało mi się świetnie. Co kto lubi - moim zdaniem zależy to przede wszystkim od gry.

Divinity II? Moim zdaniem balans położył tę grę. Zaciąłem się w jakiejś piwnicy na początku i ani rusz, uparłem się i przez dwie godziny próbowałem iść dalej - po prostu się nie dało. Ktoś po prostu spieprzył koncepcję rozwoju postaci i tyle.

DA2 - da się grać, choć zastrzegam - widziałem stosunkowo mało. Grzeje miejsce na półce, w kategorii: rolpleje, do których chcę wrócić. Czy się uda - zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i kłaniam się nisko, bo nie pamiętam abym kiedykolwiek zawitał w te progi ;) Zarzucę może paroma pytaniami, a jeśli duble to przepraszam najmocniej ^_^

- masz już jakieś zacne tytuły na PS3 czy dopiero przymierzasz się do kupna?

- ostatnia afera hakerska dot. PSNu jakoś zmieniła twój stosunek do Sony... może zacząłeś żałować, że konsolę kupiłeś?

- jesteś czytelnikiem albo fanem Stephena Kinga? Druga wersja dot. George'a Martina, który na FA ma swoją własną sektę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. krigore- skąd ta ksywka? W Battlefield Bad Company 2 masz chyba taką samą.

2. Minęło już pół roku 2011. Z dotychczasowych gier które ograłeś, która podobała ci się najbardziej?

3. Lubisz serie Mass Effect? Pytam, bo po avatarze wnioskuje, że jesteś fanem Star Treka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i kłaniam się nisko, bo nie pamiętam abym kiedykolwiek zawitał w te progi ;) Zarzucę może paroma pytaniami, a jeśli duble to przepraszam najmocniej ^_^

- masz już jakieś zacne tytuły na PS3 czy dopiero przymierzasz się do kupna?

- ostatnia afera hakerska dot. PSNu jakoś zmieniła twój stosunek do Sony... może zacząłeś żałować, że konsolę kupiłeś?

- jesteś czytelnikiem albo fanem Stephena Kinga? Druga wersja dot. George'a Martina, który na FA ma swoją własną sektę :P

Kilka osób w redakcji ma PS3, więc pożyczam sobie póki co od nich co głośniejsze tytuły i próbuję nadrobić zaległości. Póki co cisnę serię God of War, ostatnio jednak z przerwą na Red Dead Redemption. Cały czas też cisnę Mortala. Wczoraj kumpel w odwiedziny przyjechał - pół nocy przy czymś mocniejszym i Mortalu właśnie to coś niesamowitego. ;)

Co do afery z Sony - na dobrą sprawę to zarejestrowałem się w PSN dokładnie wtedy, gdy był włam. Karty nie zdążyłem wklepać - zresztą, gdybym nawet wklepał, to mam do zakupów przez internet specjalną kartę wirtualną i zasilam ją sobie w miarę potrzeb jak telefon w systemie prepaid. Bezpieczne rozwiązanie. A stosunek do Sony? Jak dla mnie to bardzo dobrze, że dostali po krzyżu - przynajmniej zaczną się teraz przykładać do kwestii bezpieczeństwa.

Kinga czytałem dużo jak byłem w szkole średniej. Ostatnio jakoś mi przeszło.

Po lewej Qnia, po prawej - stanowisko konsolowe
Kopiesz więc czasem Q'nika lewą nogą? :) To taki nekstdżenerejszynowy podryw. :)

Za daleko - pomiędzy naszymi biurkami jest przejście. Czasem rzucam w niego pendrajwem za to. ;)

1. krigore- skąd ta ksywka? W Battlefield Bad Company 2 masz chyba taką samą.

2. Minęło już pół roku 2011. Z dotychczasowych gier które ograłeś, która podobała ci się najbardziej?

3. Lubisz serie Mass Effect? Pytam, bo po avatarze wnioskuje, że jesteś fanem Star Treka.

1. Hmmm... potrzebowałem czegoś, co będzie w miarę rzadko spotykane - poprzekształcałem trochę imię i wyszło. Później się dowiedziałem, że ta ksywa to ponoć "wojownik" zapisany z błędem ortograficznym w jakimś germańskim języku - chyba w szwedzkim. ;)

2. Bulletstorm mi się podobał, Mortal Kombat...

3. Jedynkę prawie skończyłem, dwójkę prawie zacząłem ;). Ale nadrobię zaległości przed trójką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, na samym początku chciał bym zaznaczyć, że miło cię znowu zobaczyć na forum.

Możesz zdradzić ile twoich tekstów, albo o czym bedziesz pisal w nowym numerze?

Hmmm... O Hirołsach, PEGI, kilka innych pierdółek jeszcze. Zobaczysz ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...