Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

(Znów się spotykamy! A pamiętasz, jak w czterdziestym piątym ganiała nas wiedźma po polu kukurydzy? ;p)

Pająków, skorków, moli, much i jednego kaktusa prowadzę chów wolnobiegający. Nie zliczę, ile tego wszystkiego jest.

Oglądałem nowego Dredda i całkiem mi się podobałby, gdyby mi się podobał wybór aktora do głównej roli. Usilne :c Karla Urbana było jak na mój gust zbyt usilne. Reszta przyjemnie oldskulowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi ME3 męczyłem w trakcie rozgrywania kampanii, by mieć jak najwięcej czegośtam pod koniec. I to chyba na tfu tfu konsoli. Borderlandsy mam z głowy, a klikadła hakenslauszowe są zbytnio klikadłami. Słyszałem, że Evolve będzie ciekawe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie z ciekawości - z nadzieją, że nie zostało zadane w przeciągu ostatnich dwóch tygodni - dotyczące multi: jest coś konkretnego w co teraz namiętnie tłuczesz po sieci enki i gdzie można się być może znaleźć czy za bardzo nie masz czasu na rozgrywki multiplayerowe? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym bylo spowodowane podjecie decyzji aby w zapowiedzi Batman: AN (05/14) w pierwszym zdaniu umiescic spoiler (zakonczenie) z Arkham City?

a) polityka pisma i przyzwoleniem Makabry? (piszta co chceta byle po polsku)

b) brakiem poszanowania dla czytelnikow, ktorzy z pewnych wzgledow nie ukonczyli jeszcze niespelna 3 letniej gry?

c) ogolnym wyj.ebaniem na to co kto sobie tam ukonczyl i co mysli bo w sumie co ty sie bedziesz tym przejmowal skoro juz sobie ulozyles plan zapowiedzi a brak informacji o koncowce czesci drugiej skutecznie utrudniloby ci przelanie mysli na papier?

Nie odpowiadaj, pytania sa retoryczne. A jak nie potrafisz pisac inaczej niz ze spoilerami (bo to sie w twoich tekstach zdarza czesto) to zmien stary branze i zacznij pisac do poradnika dzialkowicza. Tam nikt o spoiler z data wegetacji kartofli pretensji miec nie bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie dobra, merytoryczna dyskusja na ten temat z pewnością znalazłaby swoje miejsce na tym forum i niejeden z nas mógłby na niej skorzystać. Czytelnicy mogliby wyrazić swoje zdanie na ten temat. Ja mógłbym się przyjrzeć swoim dokonaniom na tym polu. Redakcja mogłaby przedyskutować rzecz wewnętrznie. W sumie fajnie by było. Ale słowa, które mi się cisną na palce w odpowiedzi na Twój ton, zupełnie nie pasują do publicznej debaty. Zresztą odetchnij głęboko i sam się przeczytaj.

Innymi słowy: krytyka - przyjmę każdą konstruktywną; frustracja - rozumiem; pisanie pod wpływem tej ostatniej - tu mówię pas.

Wróćmy do tego kiedy indziej.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nad morzem w dobrym guście jest opalanie się, a mnie "czynność" ta kojarzy się wyłącznie ze smażeniem filetów rybnych na patelni. W górach przy dobrych wiatrach można znaleźć się w samym środku wspinającej się po stoku chmury. Jeden zero dla gór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki tak z perspektywy czasu w której grze uważasz, ze lepiej się bawiłeś kiedyś w lolu czy w wowie?

Trudno orzec, jak się bawię dobrze, to się bawię dobrze - w obu przypadkach tak było.

aa przynajmiej twoja wypowiedź o watch dogs tłumaczy tą 7 w recenzji.

7 w recenzji tłumaczy tekst recenzji. Tamta wypowiedź była z marca, gdy jeszcze w grę nie zagrałem. Tak bym przynajmniej brał całą sprawę na logikę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj enki! Jestem nowy na stronie i swoją przygodę wspólnie z wami zacząłem(bez obaw będą pytania) od numeru 12/2013. Zainteresował mnie kod do margonem.I dziś jest rocznica kiedy kupiłem ten pierwszy numer. Ach... cudnie.I ty byłeś pierwszym, którego ja poznałem. Nice. Ok teraz pytania:

Jaki jest twój ulubiony gatunek gier ( podaj jeden!)?

Czemu w wielu recenzjach widzę ciebie i 9kier,NP: Smite, sniper elite 3?

Pozdrowienia.

Maciek C.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...