Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Czego najbardziej nie lubisz w RPG? Co Cię najbardziej wkurza w tym gatunku?

Miałkie historie potęgowane przez system sejwów pozwalających cofnąć czas zamiast kazać się zmierzyć graczowi z konsekwencjami jego działań, niepowodzeń.

Co sądzisz o Harlem Shake ?

Con los terroristas! (to już przeszłość, w pamięci zostanie mi wersja oryginalna i z norweską armią)

Masz ulubiony film?

Uznaję zań American Beauty, ale mam kilku faworytów. Gatunku ulubionego nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej przywiązuję. Do dziś słucham ponadczasowego wg mnie soundtracku z MechWarriora 2 z 1995 roku. Lubię Sword & Sworcery, lubię utwór Nighttime Journey Knuta Haugena do Conana MMO, o całej muzyce do Journey, czyli Podrózy, nie wspominając. Główne tematy z Silent Hilla 2, Heavenly Sworda i wielu innych - dużo utworów ma dla mnie znaczenie sentymentalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywiązujesz wagę do muzyki w grach? Jest jakaś ścieżka dźwiękowa, która utkwiła Ci na dłużej w pamięci? Jak dla mnie, dobre udźwiękowienie dużo grze dodaje smile_prosty2.gif

Apropo, czy jakiś soundtrack wrył Ci się do głowy, że słuchasz go w domu ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując artystę:

Do dziś słucham ponadczasowego wg mnie soundtracku z MechWarriora 2 z 1995 roku. Lubię Sword & Sworcery, lubię utwór Nighttime Journey Knuta Haugena do Conana MMO, o całej muzyce do Journey, czyli Podrózy, nie wspominając.

To było jeden post nad Twoim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadawajcie już pytań Enkiemu, nie dajcie się zwieść. Toć to nie nasz Enki, tylko jakiś Mimik ;O

A tak na serio - Jak Ci się podobał soundtrack z Dark Souls? Mi bardzo, bardzo (kupiłem dla niego kolekcjonerkę), moja dziewczyna twierdzi, że taką muzykę mogę sobie co najwyżej na pogrzebie puścić, ale jestem ciekaw Twojego zdania ;) No i który utwór najbardziej Ci się spodobał i dlaczego był to "Ornstein & Smough" (chyba nie muszę mówić, w którym momencie to przygrywa :D)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodówkach tyle gatunków, ile samochodówek. Są arcadowe, symulacje, pseudo-arcadowe, pseudo-symulacje, arcadówki udające symulatory, ale nie bardzo, arcadówki udające symulatory nieco bardziej. Są gry z kampanią dla pojedynczego gracza i są platformy do ścigania się typu rFactor, w których cały fun płynie z jazdy z innymi. Wszystko zależy od gustu.

Mogę powiedzieć, w które najdłużej się zagrywałem, bo są to Grid, oba Shifty, oba rFactory, ostatnie F1 (ale zacząłem od Grand Prix 3 dawno temu) i Gran Turismo 5. Nie tykałem Xboksowych dzieł Turn 10, ale wcale mi nie jest z tego powodu przykro.

Obecnie ogrywam Grida 2 i bawię się całkiem nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enki, z tego co pamiętam grałeś w League of Legends. Pytanie czy nadal grasz można uznać za oczywiste, więc przejdę do sedna. Co myślisz o przejmowaniu "interesu" ligi przez azjatów? Pomijając fakt, że wpychają się gdzie tylko mogą z tymi swoimi nadludzkimi zmysłami i szybkością palców (SC2). Ostatnio czytałem jakiś tekst o tym jak drużyny azjatyckie zaczęły próbować nowych rzeczy w lolu i tak myślę, że to chyba jest nowa hierarchia. Moim zdaniem to działa tak, że ktoś kto ma wysoki ranking eksperymentuje i ci gorsi uczą się od niego. Ludzie z niższym rankingiem (ELO) nie kupują nie sprawdzonych przedmiotów - wędrują tylko utartymi szlakami. Nie uważam tego za złe, ale nie o tym - odbiegłem od tematu. Teraz to wygląda dosyć śmiesznie. Niższość uczy się grać od ludzi lepszych, a ci lepsi ze znanych drużyn niedługo zaczną uczyć się od azjatów - czyt. nadludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksperymentują wszyscy i eksperymenty udają się lub nie po równo każdej grupie graczy od brązu po challengerów. Ale nie ma siły, by połowa ligi wyciągnęła z dna szafy Xeratha, Quinn czy Zileana albo dżunglującego Heimera, bo koleś, z którym grałem tak zrobił i miał 13/0. Ludzie zaczynali grać Shyvaną lub Xinem, bo Diamond z Moscow 5 czyścił nimi dżunglę przeciwnika. Trendy wyznaczają najpopularniejsi, czyli najlepsi. Dlaczego Azjaci są najlepsi? Zapewne w dużej mierze przez kulturę pracy, co już lata temu pozwoliło im zbudować fantastyczną e-sportową infrastrukturę. A ona napędza kolejny wzrost. Myślę, że kto jest dobry i znany, ten uczy się od Azjatów od dawna - CLG, Dignitas, Fnatic nie pojechali w zeszłym roku do Korei na wycieczkę krajoznawczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jakiś brąz swoje granie opiera na tym co się gra właśnie wyżej, co grają zawodnicy z CLG, TSM itd. Nierzadko tacy ludzie są po prostu zamknięci na nowe możliwości grania "bo przecież to jest ryzykowne". Sam staram się grac po swojemu, ale wiem że to co jest sprawdzone jest pewne i tyle. Oczywiście do Azjatów nic nie mam, lubię patrzeć jak grają - tylko czasem to strasznie irytujące jak po prostu miażdżą te drużyny, które ludzie mieli za najwspanialsze ot tak sobie (hopsając ot tak sobie Kha'Zixem). No i mam słaba pamięć do azjatyckich drużyn i nicków/nazwisk zawodników. Odbiegając od tematu. Mogę zapytać o twoją ulubioną pozycję, drużynę i może indywidualnego zawodnika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu dość sprawnie piąłem się po silverze Tarikiem, ale od kilku miesięcy nie gram ranków, tylko sam ARAM :] Mam nadzieję, że to wystarczy za odpowiedź o pozycję.

Jeżeli chodzi o zawodników, najbardziej lubię Scarrę - przepozytywny gość. Staram się kibicować jego Dignitasowi, ale ciężko ostatnio, ciężko. W Europie kibicuję Polakom - MYM i Creatonowi w Alternate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście gram rankedy tylko ze znajomym, ponieważ mam tendencję do denerwowania się na obcych mi ludzi to kiedy gram z owym znajomym jakoś jest zabawniej - nawet jeśli ostatnio przegraliśmy promocję do złota, cóż zdarza się. Osobiście także kibicuję MyM'woi, ale tylko jako polak. Po prostu nie znam kojarzę żadnego człowieka z tej drużyny, a jak już ktoś mi powie że tam gra jakiś człowiek to kompletnie nie wiem na jakiej pozycji gra. W sumie nigdy nie śledziłem poczynań żadnej z drużyn, ale jak już to TSM. Kiedy zaczynałem przygodę z ligą to właśnie streamy Dyrusa poprowadziły mnie do tego stanu gry w którym się znajduję (poza znanymi ludźmi, Bischu pokazał mi że Nidalee to bardzo fajna postać). Swoją drogą, grywasz w inne gry moba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, grywasz w inne gry moba?

Nie ma tyle czasu na dobę, by ograć coś więcej i mieć z tego przyjemność.

Miałeś okazję zagrać na E3 w Bayonettę 2? Jak wrażenia ;d?

Tylko popatrzyłem, jak grają inni - kolejki były za długie, a gra nie była na liście naszych priorytetów. Chlip. A wrażenia takie, że po powrocie zacząłem pytać po ludziach, czy ktoś ma Wii U :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...