Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Jakie strzelanki możesz polecić na Ps3 ?

Jest jeszcze coś takiego jak strzelanka? I czy chodzi Ci o takie pokroju Ikarugi czy może Contry? ;] Chyba musisz sprecyzować.

Co sądzisz o zespole System of a Down?

Znam kilka utworów, nie słucham jakoś specjalnie namiętnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Po przeczytaniu twojej recenzji PlanetSide'a 2, zdecydowalem sie, ze sprobuje swoich sil w tym tytule, i myslalem, ze moze bylbys sklonny udzielic kilka porad dla totalnego nubka (jaka klasa uwazasz za najlepsza do nauki gry, ktora z frakcji pasuje do twoich upodoban etc.). Dodam tylko ze zagrywalem sie w Q3, oraz Quake Live.

PS. Zwazywszy na to ze swoj debiut w CDA zaliczyles tekstem Overlorda, zastanawialem sie czy zaznajomiles sie z kickstarterowym War For The Overworld, i jaka masz opinie na jego temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę nie być najlepszym przewodnikiem po grze, bo stronię od towarzystwa, a jest to produkcja nastawiona na grę drużynową. Jeżeli chodzi o klasy, każdą oczywiście musisz nauczyć się grać z osobna, ale z drugiej strony tak naprawdę nie ma tu zbyt wiele do nauki - dużo więcej zależy od taktyki, koordynacji i znajomości rozkładu przestrzennego atakowanych/bronionych baz. Tak czy siak, kiedy tylko zejdzie cooldown z Maxa i masz możliwość w niego wskoczyć, wskakuj, trzymaj się w pobliżu inżynierów i siej zniszczenie ;]

Jak wspomniałem w tekście, gram Vanu.

PS Zaznajomiłem się dopiero teraz i Overlord niewiele ma wspólnego z tym remakiem/zrzynką z Dungeon Keepera. Jak sobie poradzi na współczesnym rynku, nie wiem. Mam nadzieję, że będzie w nim sporo humoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o dalszych losach The War Z? Bo jeżeli chodzi o mnie gra ma spory potencjał, lecz jak wiemy miała całkiem fatalny falstart. Mnie to nie zniechęciło. Nadal miło mi się w nią gra. Przynajmniej to jest lepsze niż DayZ w którym miałem 50 problemów z uruchomieniem, a jak mi się już udało to na krótko bo miałem dziwny problem z zawieszaniem kompa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The War Z i afera wokół gry to spora kompromitacja twórców, o której gracze nie pozwolą im zapomnieć zbyt szybko. Potencjał, który nie przekłada się na zrealizowane rozwiązania nie znaczy nic. Jestem ostatnią osobą, która będzie wytykać twórcom, że robią gry dla pieniędzy, bo po to się robi gry. Ale jeżeli żądza zarobku jest manifestowana tak ostentacyjnie, niesmak budzi się sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Okami, mam za sobą ledwie kilka tytułów z serii Final Fantasy, a siódemka starczyła mi do tej pory za wszystkie jRPG-i. Jeżeli miałbym wskazać, co w nich cenię najbardziej, to nacisk na rozbudowaną charakterystykę bohaterów - nawet tych najbardziej kliszowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo "oklepany" nie jest przeciwieństwem dobrego.

Wiele zachodnich gier nie przekłada się dobrze na język polski - brzmią sztucznie, zwłaszcza dla kogoś, kto wychował się w kraju, w którym nie było dubbingu filmów i spod głosu lektora można było usłyszeć oryginalne dialogi. Nie mamy zatem dobrej, doświadczonej branży dubbingowej, aktorzy traktują to jako zajęcie poślednie, reżyserzy nie potrafią zmusić ich do pozbycia się teatralnej maniery i często to słychać. Gram zatem po angielsku, a wyjątek stanowią oba Wiedźminy, bo choć bywają w nim dubbingowe katastrofy w postaci np. Alvina, to książki czytałem po polsku i nie wyobrażam sobie, by w jakimkolwiek innym brzmiały lepiej.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że taka okazja, jak "osiemnastka" będzie wymagać bardziej zespołowego wysiłku, zwłaszcza starszych ciałem i duchem kolegów, choć sam już i taki świeży nie jestem całkowicie. Praktykant ma dobrze, bo dla niego wszystko, co się dzieje wokół, jest nowe, ma on czas wyłapać i zapisać ciekawe smaczki itd., zwrócić uwagę na coś, no co zwykle się nie zwraca. Nie wiem, jaką formę przyjmą kolejne urodziny pisma, ale taki "tydzień z życia redakcji" jest jakimś pomysłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...