Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Cześć enki, mam pytanie jaka jest twoja opinia i jaką ocenę wystawiłbyś grze Iron Front Liberation 44, jeśli w ogóle miałeś z nią styczność. Martin nieźle ją ziechał w najnowszym numerze.

Edytowano przez tom3kb
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Martin grał w nią w zaciszu swojego gniazda, a nie w redakcji (chyba, że przegapiłem - wówczas autorytatywnie i samowolnie przydzielam sobie tytuł Pracusia Roku), więc nawet nie widziałem jej w akcji. Znając własną niechęć do strzelankowych klimatów drugowojennych (strategiami już tak nie wzgardzam), i tak kręciłbym zapewne nosem ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj enki! Wiesz może kto z redakcji najbaaardziej interesuje sie Warhammerem 40k, grami osadzonymi w tym uniwersum, grami relic ent. ?????? Jestem wielkim fanem i chciałbym kogoś z was przygwoździć pytaniami na ten temat.

Pozdro, Eldrad99

''By the way'' może słyszałeś pogłoski (nieoficjalne) o nadejściu Wiedźmina 2 na PS3 ??? Wiem, że spowodowałem uczucie ''deja vu '' u ciebie (juź o to pytałem ;) ) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kolega gę. Tyle że bardzo rzadko zagląda na forum. Gorzej, właśnie zauważyłem, że ma zamknięty temat, więc chyba ci się nie uda :]

I nie słyszałem. A nawet, jakbym jakieś plotki słyszał, to prawdopodobnie nie mógłbym nic powiedzieć. Taka natura pogłosek nieoficjalnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć enki! mam do Ciebie bardzo ważne pytanie i mam nadzieję, że znajdziesz chwilę aby mi na nie odpowiedzieć. Otóż dziś zakupiłem na Allegro kierownicę Driving Force GT. Znana jest historia o tym jak poleciałeś po nią do sklepu po krótkich testach w redakcji, dlatego też uderzam bezpośrednio do Ciebie;) Po przeczytaniu przeróżnych opinii na internecie pojawiło się w mojej głowie parę wątpliwości. Otóż okazuje się, że nie wszystkie gry nadają się do wykorzystania w niej osławionej kierownicy Logitecha. Niektórzy są bardzo rozczarowani grając w GRIDa, inni w Dirta. Powiem szczerze, że nie byłem nigdy fanem Gran Turismo 5 i chciałem pobawić się kierownicą właśnie w wyżej wymienionych grach, plus seria NFS. Chciałbym wiedzieć czy faktycznie uważasz, że na Driving Force GT to grać się da tylko w Gran Turismo 5, czy może można ją spokojnie używać w innych grach. Miałeś jakieś przykre doświadczenia z jakimiś grami, które nagle na kierownicy stawały się niegrywalne? Z góry dziękuję:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie, nadal jej używam - wreszcie również do GT5 choć wyszła dłuuugo przed jego premierą - do gier Codemasters, Shiftów, nawet TDU. Być może ci inni pochodzą z miejsc, w których zazwyczaj gra się na pełnym wypasie na g27, fanatecach i podobnych, ale DF GT to był dla mnie świetny zakup. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Ludzie marudzą głównie na duże różnice w wykorzystaniu sprzężenia zwrotnego w grach (podobno GRID jest prawie niegrywalny, ale opinie są jak zwykle podzielone). Wiadomo, to jak kierownica reaguje w grze zależy od twórców gry a nie od niej samej. Naczytałem się wiele sprzecznych opinii (wystarczy wejść na Amazon i przeczytać pierwszą najlepiej punktowaną recenzję, w której jest napisane, że kierownica jest pod Grand Turismo 5 i ewentualnie poważne symulatory, a w arcadówkach kompletnie się nie sprawdza). Ale mimo wszystko bardziej trafia do mnie zdanie redaktora CDA niż anonimowych haterów;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj enki. Zdaje się, że to właśnie ty testowałeś przedpremierową wersję Borderlands 2. Uważasz, że jeśli nie grało się w pierwszą część warto zainteresować się sequelem? Nieznajomość jedynki wpływa w jakiś sposób negatywnie na odbiór dwójeczki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka to inna historia z innymi bohaterami, aczkolwiek dziejąca się po wydarzeniach z jedynki (nie legitymującej się specjalnie wartą poznania fabułą). Tym, którzy nie widzieli jedynki zapewne umknie sporo smaczków (chociażby fakt, że postacie pierwszoplanowe zmienią się tu w enpeców). Ale to nie jest casus Mass Effecta, którego części stanowią logiczną (wiem, to prowokacyjne stwierdzenie ;]) całość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o TES V?

Czy wg. Ciebie ima się ona choć trochę do Gothica?

Skyrim bardzo mnie wciągnął. Gothica nie lubię, nie grałem i nie zagram.

Co bardziej wolisz : mw3 czy bf3?. PS jak masz mw3 to pograsz ze mną? biggrin_prosty.gif

Moja przygoda skończyła się ma MW2 (plus BlOps do recenzji) i Bad Company 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o TES V?

Czy wg. Ciebie ima się ona choć trochę do Gothica?

Skyrim bardzo mnie wciągnął. Gothica nie lubię, nie grałem i nie zagram.

Co bardziej wolisz : mw3 czy bf3?. PS jak masz mw3 to pograsz ze mną? biggrin_prosty.gif

Moja przygoda skończyła się ma MW2 (plus BlOps do recenzji) i Bad Company 2.

W takim razie jak możesz wiedzieć czy lubisz grę ( gothic ) jeśli nigdy w nią nie grałeś ? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak możesz wiedzieć czy lubisz grę ( gothic ) jeśli nigdy w nią nie grałeś ? :3

Grałem w dwójkę, ale wyparłem to doświadczenie z pamięci, by nie bolało za bardzo.

Panie! Co myślisz o Prototype 2?

Nie myślę o Prototype 2. I chyba to wystarczy za odpowiedź :}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...