Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

@up

Dlaczego niby dziwny. Też nie lubię Gothica i uważam go za mocno przereklamowanego. Gra nie była wcale rewelacyjna i znalazłbym wiele dużo lepszych tytułów z tego okresu lub starszych.

Enki - na jaką premierę obecnie się najbardziej przygotowujesz? Po za tym jaki film kinowy z nadchodzących najbardziej cię interesuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal grasz w theHunter? Grasz w inne symulatory polowań?

Ostatnio sobie zagrałem po dobrych kilku latach, pochodziłem po nowych terenach, ale teraz nie gram.

Enki - na jaką premierę obecnie się najbardziej przygotowujesz? Po za tym jaki film kinowy z nadchodzących najbardziej cię interesuje?

Dishonored, Far Cry 3, Borderlands 2.

Z filmów nie mam aktualnie tytułu, na który czekam.

Wii U już zamówione? Masz, enkorze, niebywałe szczęście, bo jednak kiedyś w końcu w nową Bayonettę zagrasz trollface.gif.

rage.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Dlaczego niby dziwny. Też nie lubię Gothica i uważam go za mocno przereklamowanego. Gra nie była wcale rewelacyjna i znalazłbym wiele dużo lepszych tytułów z tego okresu lub starszych.

Jednak ruch fanowski Gothica był " całkiem " spory. Do tego pamiętaj, iż Gothic ( podobnie jak Risen potem ) znalazł sobie fanów klimatem, rozgrywką i grywalnością ... Ale nie ma co dyskutować, bo to nie temat ani do tego ani do innych rozmów pokroju czemu cod jest lepszy od bf i na odwrót :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enki,

lubisz panienki?

;_;

Etap w Bayonetcie, w którym walczy się na autostradzie - lubisz takie poziomy w grach, totalnie z czapy biggrin_prosty.gif? Wprowadzają różnorodność, czy są niepotrzebne i lepiej ten czas byłoby zagospodarować na dopieszczenie innych elementów (np. coś bardziej ambitnego niż nowe kolory tych samych bossów w poźniejszych Chapterach).

Edytowano przez ARONEK128J
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etap w Bayonetcie, w którym walczy się na autostradzie - lubisz takie poziomy w grach, totalnie z czapy biggrin_prosty.gif?

Nie przeszkadzają mi. Choć dobrze pamiętam moje boje na jezdni na najwyższym poziomie trudności, jeszcze zanim dane mi było siąść na motorynce. Good times.

Lubisz piłkę nożną, a jak tak jakiemu klubowi kibicujesz?

Moje zainteresowanie tematem znacznie opadło przez ostatnie lata, maksimum przypadło na podstawówkę, kiedy to kolejno byłem fanem Milanu, Chelsea (których obecnie jestem delikatnym antyfanem) i Juventusu.

(juhu, jeszcze 17 postów i będę mógł nazwać własną rangę!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz piłkarze odchodzą i przychodzą tak już jest, ja też na przykład żałuje że nie ma już w Chelsea Drogby, brakuje trochę dobrego napastnika, ok jest Torres ale to jednak nie ten Torres z Liverpoolu (tak między nami to Torres i Drogba to moi dwaj ulubieni piłkarze), a Sturridge jeszcze musi się trochę nauczyć. Brakuje też trochę Anelki i Kalou, ale jednak liczę na to że Torres się w końcu odblokuje, w końcu sezon zaczął dobrze. O i jest jeszcze Lukaku który został wypożyczony do West Broomu, jest młody i sam poprosił swojego agenta żeby mu coś znalazł, bo tak naprawdę w Chelsea grzał ławę, lub nawet nie, a tak nabierze doświadczenia i formy (swoją drogą już strzelił chyba 2 lub 3 gole dla West Bromu) wróci i będzie napastnik jak znalazł, jest jeszcze Kakuta... Ale dobrze dobrze może już wystarczy bo to temat "Pytania do enkiego" a nie "Piłka nożna" biggrin_prosty.gif

Edytowano przez lisu125
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdradzono. Co więcej, pozakrywano na ścianach co bardziej interesujące notatki :] Ciekawe za to były prezentacje różnych wewnętrznych teamów w Riocie, odpowiedzialnych za malowane grafiki bohaterów, animacje, muzykę czy "player behavior initiative". Ci ostatni - a jest ich ponad 30 - stoją za wprowadzeniem trybunału, eksperymentem z domyślnym wyłączeniem all chatu czy możliwością nagradzania za pomoc w czasie gry. Choć poproszono nas o to, by nie nagrywać, sam Riot ustawił własne kamery i być może któregoś dnia zapis zostanie udostępniony społeczności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglia: 5. miejsce w rankingu FIFA

Polska: 54. miejsce w rankingu FIFA

Brzmi jak wyrównane spotkanie! Albo kopanie leżącego. Ale tak czy siak piłka nie jest w centrum moich zainteresowań i się nie znam, więc i porażka może się okazać zwycięską w oczach komentatorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego by tu zacząć?

Wszystko zależy od kryterium, jakie przyjmiemy. Jeżeli uznamy 10 za grę, która trafia się raz w życiu i poniekąd definiuje stosunek gracza do całej dziedziny rozrywki, to dla mnie jest to Final Fantasy VII, ale wtedy żadna inna już takiej oceny nie ma szansy dostać.

Jeżeli 10 to gra najlepsza w gatunku, zasłużyłby na nią np. World of Warcraft. Problem w tym, że refleksja odnośnie perfekcyjności tytułu pojawia się często po wielu miesiącach gry. A recenzję trzeba napisać na wczoraj.

Wreszcie, 10 to może być też wybitne dzieło, załóżmy, że reprezentant kolejnych generacji sprzętu. W erze X360/PS3 uznaję za takie Red Dead Redemption, do którego jakości, głębi, klimatu od dawna nic się nawet nie zbliżyło.

Jako bonus - jeżeli naciągniemy definicję 10 do gry roku, w moim odczuciu obecnie najbliżej tej oceny znajduje się Podróż.

Uprawiam ćwiczenia fizyczne kierownicą w F1 2012 i padem w NBA 2K13.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakieś na np. nakręcenie filmiku albo jakieś inne. Tyle jest konkursów na stronie CD-action ale tam są informacje tylko na wynikach konkursów a ja bym chciał dostac informacje jagby to było możliwe o konkursach jakie będą sie odbywać w aktualnie albo kiedyś. Z góry dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...