Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

My humble apologies jeśli to pytanie już padło, ale drogi enki - nigdy nie naszła cię ochota na spróbowanie swoich sił w sesji RPG? Na razie mówię o obu wariantach :) Zarówno forumowa jak i ta rozgrywana na żywo przy kostkach albo też LARPy (czyli coś z rekwizytami jak bieganie parę godzin w zbroi szturmowca z SW ;])?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie padło. Naszła i w szkole średniej odbyłem takich sesji aż dwie-trzy przy Warhammerze. Potem z jedną-dwie przy Legendzie pięciu kręgów. LARP mam codziennie - za dogonienie tramwaju +10 xp, ale również chwilowy status: "zadyszka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że będzie to pyt. retoryczne, ale zakładam, że nigdy nie pociągnęło cię do zagrania w jakąś sesję RPG na Forum Actionum? :P

Nie pociągnęło.

Enki możesz zobaczyć mój temat w pomocnej dłoni, bo mam duże kłopoty z LoL. :(

Może ty możesz mi pomóc?

W domu mam XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enki Grałeś już w Patapony 3? Musimy się kiedyś umówić na partyjkę przez Infrastructure :)

Jeszcze nie grałem.

Grasz jeszcze w FUEL?

Już nie. Raz na kilka miesięcy mnie nachodzi, by zainstalować i powłóczyć się parę godzin po świecie lub zagrać parę wyścigów. W takim tempie za kilka lat ukończę je wszystkie :]

Grasz w LoLa tylko premade czy też randomy?

Jakich champów lubisz najbardziej?

Gram przede wszystkim randomy.

Anivia, Singed, Ashe, Lux, Miss Fortune, Karma, Galio. Lista generalnie się powiększa, Anivia to moje najświeższe zauroczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj drogi (Panie) Enki mam do ciebie kilka pytań, a konkretnie:

1. Czy nie uważasz, że ocena za Video (najnowsze wydanie CDA) w grze Crysis 2 jest za niska?

2. Nigdy nie byłem tak podniecony jak teraz, bo już niedługo premiera The Witcher 2, czy odczuwasz podobne emocje?

3. Dlaczego masz najlepsze gry do recenzji? :)

4. Życze ci żebeś ty napisał rezencje Wiedźmina 2 (może już napisałeś lub jesteś w trakcie).

5. Pozdrów redakcje i powiedź dla Grega żeby odpisał na moje pytanie, bo już długooooo czekam... :)

Pozdrowienia Beliro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie grałem niestety w Krzysia 2, więc nie jestem w stanie kompetentnie oczernić kolegę gema w tym względzie ;P

2. Emocje są, choć szczyt, hm, podniecenia przypadł u mnie na premiery Warcrafta III i pierwszego Wiedźmina.

3. Spytaj się tego, kto mi pod nos podsuwa Airport Simulatory :P

4. :ninja:

5. Mówi się "powiedz Gregowi". Sformułowania "powiedz dla...", "przynieś dla..." itp. natychmiast wykreśl ze swojego słownika :}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj się na drugą serie (Panie) Enki.

1. Ile by mógł dostać ten symulator (niestety oceny nie podałes)?

2. Czy sądzisz, że cena 200 zł za StarCrafta 2 i Diablo 3 to sprawiedliwe (Panowie z Blizzarda postanowili nie wydawac gier na konsole, ale cene na PC wzrosła)?

3. Jak myślisz czy Afterfall: Insanity będzie dobrą grą?

4. Czy sprawia ci przyjemność odpowiadania na pytanie zadane przez użytkowników, czy to twój obowiązek?

5. Jaka według ciebie gra darmowa MMORPG jest najlepsza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jakiego pada używasz?Jesteś zadowolony? Ew. czy możesz polecić konkretny model?

W domu mam Logitech Dual Action i jest ok, ale brakuje mi w nim analogowych triggerów.

1. Ile by mógł dostać ten symulator (niestety oceny nie podałes)?

2. Czy sądzisz, że cena 200 zł za StarCrafta 2 i Diablo 3 to sprawiedliwe (Panowie z Blizzarda postanowili nie wydawac gier na konsole, ale cene na PC wzrosła)?

3. Jak myślisz czy Afterfall: Insanity będzie dobrą grą?

4. Czy sprawia ci przyjemność odpowiadania na pytanie zadane przez użytkowników, czy to twój obowiązek?

5. Jaka według ciebie gra darmowa MMORPG jest najlepsza?

1

2. Z cenami gier jest trochę jak z cenami aut - producenci (tu częściej wydawcy) mogą sobie narzucić własną cenę i nikt ich o brak sprawiedliwości nie posądza. Przecież do życia gra ci wcale nie potrzebna.

3. Nie miałem bliższej styczności z produktem.

4. Na niektóre tak, na niektóre nie. To nie jest mój obowiązek.

5. Nie grałem we wszystkie (na szczęście). Najmilej wspominam Atlantikę Online.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...