Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Jest tu nawet fajniej niż u Phnoma. Swoją drogą chciałbym zapytać, co u niego?

Nie lza mi mówić, bo głowę chciałbym uchować przed toporem. Takęż więc żyje i ma się dobrze on, bez obaw. Ale ni słowa więcej nie pisnę.

Widziales moze film "Scott Pilgrim vs The World"? Film jest bardzoooo o grach :D. Jezeli widziales to jakas opinia?

Widziałem. Większość motywów growych zahacza w nim o tematy nostalgiczne, związane z nieodżałowaną dla Amerykanów erą ośmiobitowców i ew. automatów do gier. Boję się, że młodzież mogłaby go nie zrozumieć ;p

A Michael Cera daje radę zawsze i wszędzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wobec wysypu nowych materiałów i entuzjastycznych zapowiedzi zmieniłeś swoje nastawienie do Deus Exa nowego? Tzn. oczekujesz bardziej hitu czy zachowasz zimną krew? :P

No i pytanie kiedy będziesz miał czas na nadgonienie szału związanego z E3, ofc pomijając pracę nad numerem, który pewnie targom poświęci sporo miejsca ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Ci lezy Cinematic Trailer Ac Revelations?

Doskonale wpisuje się w wydarzenia, które opisałem na początku zapowiedzi - czyli kończy się tam, gdzie ja zacząłem. Ponadto z Cormakiem zastanawialiśmy się srodze, po jakiemu śpiewa na początku ten koleś w tle, bo nijak składnego angielskiego w jego słowach nie dało się usłyszeć. Dopiero później jakby mu się język rozwiązał ;]

A co do jakości trailera, kurde same cgi-niesamowitości na tych targach. I konsolowy Wiedźmin 2 trzyma doskonały poziom.

Czy wobec wysypu nowych materiałów i entuzjastycznych zapowiedzi zmieniłeś swoje nastawienie do Deus Exa nowego? Tzn. oczekujesz bardziej hitu czy zachowasz zimną krew? :P

Obecnie nie oglądam i nie czytam już niczego na temat Deusa. Czekam na grę, niech mnie zaskoczy.

No i pytanie kiedy będziesz miał czas na nadgonienie szału związanego z E3, ofc pomijając pracę nad numerem, który pewnie targom poświęci sporo miejsca ^_^

Jestem na bieżąco, bo czytam większość newsów na cdaction.pl przed ich wystawieniem.

Lara Croft 5 : 1 Catwoman - Łysi panowie czekają na rozstrzygnięcie pojedynku pań

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do jakości trailera, kurde same cgi-niesamowitości na tych targach. I konsolowy Wiedźmin 2 trzyma doskonały poziom.
Trailer CGI dźwignią handlu? W końcu zajawka Dead Island zrobiła mega furorę a już konkretny gameplay niektórych lekko zawiódł choć mnie nadal gra niesamowicie się podoba :P

A jeszcze trochę o targach... IMO która konferencja miała najgorszego prowadzącego? Osobiście mój głos leci na tego gościa od Ubisoftu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer CGI dźwignią handlu? W końcu zajawka Dead Island zrobiła mega furorę a już konkretny gameplay niektórych lekko zawiódł choć mnie nadal gra niesamowicie się podoba :P

Ten trailer sprzedał im całą grę, jakakolwiek by nie była.

A jeszcze trochę o targach... IMO która konferencja miała najgorszego prowadzącego? Osobiście mój głos leci na tego gościa od Ubisoftu ;]

Oglądałem tylko konferencję EA.

Jaka była najdziwniejsza rzecz jaka Cię w życiu spotkała?

Hm, może trzęsienie ziemi, którego epicentrum znajdowało się w Obwodzie kaliningradzkim i które całkiem dobrze czułem w domu w Olsztynie.

Lara Croft 5 : 2 Catwoman

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forti sewen zabije Kratosa, zanim ten noob zdąży się wkurzyć i wyjąć swoje scyzoryki. A jeśli nie, to jeszcze zostanie "kilka" klonów agenta. No way dla Kratosa, więc stawiam na łysego eleganta.

A tak przy okazji: który z przedstawionych przez RIOT trzech bohaterów najbardziej ci się spodobał? Osobiście czekam na tego skorpioniastego. ;]

@enkor

Ależ proszę.

Edytowano przez Lewis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że Kratos!

Wyobraźcie sobie,47 zachodzi od tyłu Kratosa,próbując udusić go struną fortepianową,lecz ten wyczuwa Hitmana i kopniakiem posyła go na ścianę,potem szarża,cios z główki,rozprucie bebechów ostrzem i... po co się rozpisuję,po prostu dla mnie to nielogiczne jak chudziutki agencik z pistolecikiem i garotą ma skopać wiecznie wkurzonego,przerabiającego na kotlety bogów bysiora o posturze 10 Pudzianów!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji: który z przedstawionych przez RIOT trzech bohaterów najbardziej ci się spodobał? Osobiście czekam na tego skorpioniastego. ;]

@enkor

Ależ proszę.

Obejrzałem filmik :P I żaden mnie nie interesuje, bo nie grywam ani typowymi tankami ani tank-melee-dpsami. Jak na razie z twardszych postaci uwielbiam tylko Singeda. Za to całkiem fajnie przedstawia się spectator mode.

Kratos 2 : 2 Agent 47

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Kurna, nie było mnie trochę, a tu się pojedynki odbywają :D Głosuję za Kratosem, ponieważ Agent 47 mu do pięt nie dorasta :laugh: Znaczy.. Ja tam im wzrostów nie mierzyłem, ale tak mi się wydaje, że jakoby 47 jest mniejszy i ma kod kreskowy na łysej pale.. Zeskanować go!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Nie moge nie zagłosować skoro umięjętności niedoścignionego agenta 47 są tak straszliwie pomniejszane.

Oczywistym jest że poradziłby sobie z Kratosem nie przerywając nawet obiadu. Nikt się nie oprze niezawodnej lince. Jeszcze by mu te nożyczki zabrał i nieporównywalnie lepszy użytek z nich zrobił ;)

Głos na Pana z kodem kreskowym.

Edytowano przez Kaktus.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że jesli pojedynek miedzy Kratosem a Agentem 47 wyglądał by tak jak w grach typu tekken to Kratos bez problemów by wygrał , lecz jeśli 47 zakradł by się do kratosa od tyłu to pogromca bogów nie miał by szans. Ale i tak stawiam na Kratosa ponieważ myśle ze prędzej czy puzniej i tak doszło by do otwartej konfrontacji :D

Także stawiam na Kratosa ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...