Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Zagrasz w końcu meczyk w LoLa, czy mam męczyć Cię dalej? ;) No i jakie MMO polecasz, oprócz LoLa i WoWa?

Męcz mnie, dręcz mnie. Jakiś czas temu przyjemnie mi się grało w Atlantica Online. Ale skoro masz LoL-a i WoW-a, to na więcej czasu ci już nie starczy.

Grasz czasami w Bloodline Champions?

Masz jakąś konsole?

Nie grywam (patrz wyżej)

Obecnie tylko PSP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę coś ogłosić.Niektórzy pewnie pamiętają, że w temacie o Cryostasis powiedziałem, że gry typu Left4Dead są do (_!_).Otóż ogłaszam, że pożyczyłem L4D2 i wciągnąłem się.PRZEPRASZAM!

Z innych wieści-mam 1 miejsce w wojewódzkim konkursie z historii!!!Moja radość nie zna granic, więc pozwolę sobie na trochę wariactwa - IDOUEJIKDIJIWWAAKDDOFVO;LVKDOFH1N11H1N1H1N1H1N1H1N1H1N1H1N1LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL

HYYUU4RURTGDERJFGJHMHJ,HGJHJMHJDQWFVBHFGHHFFDCNJUYREDSAEHJGQGFFHHHDHFHEUIIHSEGRJ

T

HJDHRTFGVMJHUCDVFGDDDFVV

GEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK!!!SMGLOLSMGLOL!!!

I tyle.AROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRR!!! :wub:

:ok: - enki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wieści od Riot w sprawie turnieju LoLa? Jest jeszcze szansa, że się odbędzie?

Czekamy. - edit: Odbędzie się, ale w późniejszym terminie. Cierpliwości.

W jaki rodzaj gier akcji lubisz grać najbardziej? Ja FPS'Y oczywiście tymi zza pleców bohatera też nie pogardzę, bo potrafią być fajne.

W te z widokiem sprzed prawego kolana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,chciał bym się zapytać jaką grałeś klasami i w jakiej frakcji w Allods Online(chodzi mi o tą postać co walczyła z niedźwiedziami i o tą ostatnią)?

Kolejno w filmiku:

niedźwiedzie: Kanian Cleric

ostatnia: Elven Templar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0.Hmm Enki, Enki...zagramy sobie kiedyś LoL? :-)

A teraz takie (może) bardziej poważniejsze pytania.

1.W jakie rodzaje gier grasz?

2.Czy miałeś kiedyś lub masz nadal na ''pieńku'' z jakimś współpracowników, jak tak to z jakim?

3.Skąd pseudonim Enki?

4.Czy uważasz siebie za miłego i pomocnego pracownika cd-action?

5.I ostatnie, czy zdarzyło Ci się kiedyś iść po mieście i ktoś powiedział do kogoś innego ''Ej patrz to Enki redaktor Cd-action'' (Czyli w skrócie czy jesteś w swoim otoczeniu uznawany za Celebrytę :D

Edytowano przez lawojtek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomęczę Cię jeszcze tematem Bloodline Champions. Na jednym z twoich screenów widać Titan account, które kosztuje 350~ zł. Tutaj pojawia się pytanie. Czy testując gry oparte na abonamencie/płatnościach, CDA załatwia Ci dostęp do wypasionych wersji, czy może Funcom podesłał grę do recenzji i zapewnił pełne wsparcie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0.Hmm Enki, Enki...zagramy sobie kiedyś LoL? :-)

A teraz takie (może) bardziej poważniejsze pytania.

1.W jakie rodzaje gier grasz?

2.Czy miałeś kiedyś lub masz nadal na ''pieńku'' z jakimś współpracowników, jak tak to z jakim?

3.Skąd pseudonim Enki?

4.Czy uważasz siebie za miłego i pomocnego pracownika cd-action?

5.I ostatnie, czy zdarzyło Ci się kiedyś iść po mieście i ktoś powiedział do kogoś innego ''Ej patrz to Enki redaktor Cd-action'' (Czyli w skrócie czy jesteś w swoim otoczeniu uznawany za Celebrytę :D

0. Ja gram na okrągło.

1. Sprawdź mój xfire

2. A dlaczego obchodzą cię prywatne sprawy obcych ludzi?

3. enki małą literą. Pytanie, jak można się domyślać, padło bliżej początku tematu. Tam też jest odpowiedź.

4. Zdarzają mi się takie momenty. Rzadko.

5. Nie ;(((((

Jaka jest Twoja ulubiona gra LEGO?

Najwięcej czasu (2-3 godz.) spędziłem grając w LEGO Piratów na pokazie prasowym. Toteż jest moją ulubioną.

Hejka, przejrzałem właśnie czasopismo i powiem Tobie tak - pamiętam ten odcinek ze strefy mroku jak w TV puszczali. Jako, że dziecięciem byłem, to potem omijałem wszelkie wystawy z manekinami bojąc się, że trafi się ten sam los co biednej kobiecinie :D To był fajny serial! :)

Word.

Pomęczę Cię jeszcze tematem Bloodline Champions. Na jednym z twoich screenów widać Titan account, które kosztuje 350~ zł. Tutaj pojawia się pytanie. Czy testując gry oparte na abonamencie/płatnościach, CDA załatwia Ci dostęp do wypasionych wersji, czy może Funcom podesłał grę do recenzji i zapewnił pełne wsparcie?

Funcom ma jednych z najbardziej przyjaznych dziennikarzom PR-owców. Wystarczył jeden mail.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grasz może jeszcze w Allods, czy po "wymuszonej" sesji, przestałeś i wróciłeś do LoL'a(tzn. wiem, że w LoLa grasz, ale czy go dzielisz ze wspomnianą wcześniej grą). A jeżeli nie, to czy ktoś z redakcji gra(bo nie chce spamować na forach każdego z osobna:)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...