Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Mam pytanie: wielokrotnie podkreślasz, że nie lubisz multi, tylko wolisz singla. W zasadzie się zgodzę, tylko nie wiem czy z tych samych powodów co ja: nie lubię się uczyć "na szybko" bo za chwilę mnie ktoś zabije, wolę się bawić grą w moim własnym tempie, zastanawiając się jak chce i odkładając grę kiedy chcę, mogę też nie grać jakiś czas bez strat, no i fabuła multi albo nie występuje albo jest niskiej jakości tekstem (czyli właściwie jej nie ma). Niemniej, uważam że kooperacja jest co najmniej tak dobra, jak nie lepsza niż singiel, ponieważ jeśli gram ze znajomym, to mogę na spokojnie pogadać, zawiesić grę, fabuła wciąż może występować i ogólnie gra na tym nie traci. Co o tym sądzisz (w sensie czy znasz jakieś inne powody)?

Drugie pytanie: Czy odpowiadanie na pytania tutaj bawi cię, traktujesz to jako obowiązek, czy okazję do "wyżycia się"? Z jednej strony próbujesz zachować prywatność, z drugiej: po liczbie odpowiedzi można przecież się dowiedzieć strasznie dużo.

Trzecie pytanie: Jak sądzisz jak rozwinie się wątek gier używanych, czyli walki np. steama z trybunałem europejskim (czy czymś podobnym) itp. ?

I ostatnie: jesteś w stanie przyjąć free-to-play, np. do singla? Bo ja nie cierpię, kiedy gram w grę bez tego, to z każdego przedmiotu odczuwam satysfakcję, a tak to tylko albo czuję, że niejako "oszukałem" poza tym jestem zobowiązany to tego przedmiotu, nawet jak mi się znudzi (bo był za kasę), albo mam głupią świadomość, że nie osiągnę wszystkiego wykonywaniem questów i jakoś ambicje spadają. Tymczasem Crytek ogłosił, że przechodzą na ten model...

Edytowano przez spidymaster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Zwyczajnie mi sie nie chce. Jestem jak kot, chodze wlasnymi drogami. Gdy gram nie chce byc uzalezniony od niczego i nikogo - gram jak chce, kiedy chce itd.

Ad 2. Wszystko po trochu. Nikt mnie nie zmusza (ani nie placi) za to, ze tu siedze. Wiec skoro jestem to musi mnie to jakos bawic...

Ad 3. Owszem, jesli nie beda to rzeczy niezbedne do ukonczenia gry. Nigdy nie mialem ambicji "maksowania", zaliczania wszystkich misji itd. wiec przezyje, ze nie bede mogl miec np. Magicznego Mlotka XII Poziomu albo nie zalicze bonusowej misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Chodzisz czeęsto do kina ? Jak tak to co ostatnio ogladałes ?

Nie za czesto, ostatnio bylem na Hobbicie, wczesniej na Atlasie chmur.

Czemu akurat CDA?

Bo bylo pod reka.

Ile odzin dziennie grasz?

Dziennie? Jezu, czasem przez tydzien wcale, a czasem po 8-10 godzin albo i dluzej, gdy np. trzeba cos do CDA zrecenzowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego ,,wydawnictwa'' gier nie cierpisz/nie lubisz? Dlaczego?

LOL. Dlaczego mam jakiegos nie cierpiec? No sorry ale wyroslem dawno temu z klimatow "nienawidze ich, bo sie skomercjalizowali, nie cierpie ich, bo schrzanili serie..." itd. Ja moge lubic/nie lubic jakiejs konkretnej gry, ale nie wydawnictwa. Jestem dorosly. :)

Bierzesz udział w sesjach RPG? Jeżeli tak, to na podstawie jakich systemów RPG?

Od dawna nie mam na to czasu. Kiedys D&D i Paranoja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy znasz może jakieś dobre książki z historią sztuki w tle? Tzn. nie chodzi mi o książki czysto historyczne, tylko takie w których np. przewija się wątek malarstwa, ważną rolę ogrywają jakieś znane dzieła albo któryś z bohaterów jest rysownikiem, rzeźbiarzem, konserwatorem zabytków itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Samochodzik :trollface:

Zapytaj się kolegi Huta kiedy zamierza mi wysłać nagrodę za ostatni konkurs z Origin, bo chyba "niechcący" zostałem pominięty.

A ja jestem twoim poslancem czy co? Pisz do Huta, skoro on odpowiada za konkursy.

Wróciłeś po tych paru miesiącach do Red Dead Redemption, przebrnąłeś przez Meksyk :dd? Jeśli nie, czy masz zamiar kiedyś do niej wrócić?

Jakos mnie nie ciagnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler ostatnio bylem u ojca, i zobaczyłem dokładnie jaki model aparatu ma. Nikon 3100D, troszkę się pobawiłem i zacząłem sprawdzać co i jak. Powiem ci szczerze, że jest ciężko :) Chciałem też się dowiedzieć, ile ci zajęło tak mniej więcej ogarnięcie tego wszystkiego? Czytam różne artykuły, książki ale droga długa jeszcze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z toba polega ze zaczynasz od d... strony. Ja po lustrzanke siegnalem gdy uznalem, ze z posiadanego kompaktu juz nic wiecej nie wycisne. A ty jestes jak koles, ktory mowi "nie mam jeszcze prawa jazdy ale kombinuje juz z tym sportowym samochodem i mam problemy." I nic dziwnego.

Czytaj, kombinuj, obsluga aparatu jest prosta jak gwozdz, tyle ze najpierw trzeba wiedziec co sie chce osiaganc i jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś / zamierzasz pograć w Crysisa 3 (jeśli tak, jak Ci się podoba?)? Nie da się ukryć, że graficznie to miazga i póki co żadna gra pod tym względem go nie przebija, a kampania jest całkiem niezła. Na pewno uważam to za bardzo miłą odskocznie od sztampowych shooterów "współczesno-wojennych".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...