Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Jak już mówimy o art. spożywczych. Co uważasz o Danio? Lepsze od innych tanich serków homo?

Ja tam jem tylko serki HETERO :laugh:

A szczerze to tego w gebie nie mialem i nie zamierzam. Owszem, polewam sobie platki na sniadanie jogurtem, ale takie cos jak maziaste serki - bleh. Ser to twardy ma byc. Bryndza, czy parmezan, a nie taki budyn.

@

A co do pytań: Co myślisz o piwie bez-alkoholowym np. Karmi (ble) lub Redd's (już lepsze) ??

>>>Zonie czasem podpijam lyk Karmi kawowego. Jako napoj moze byc, z piwem to nic wspolnego nie ma. Redds - tfu, obrzydlistwo.

BTW co wy macie z tymi Garfildami w Avatarach? (bez urazy Smugg)

>>>Ja nic nie mam, wstawilem sobie, bo lubie i czemu nie?

Oglądasz jeszcze Gotowe na Wszystko? :)

Tak, acz musze przyznac, ze ten sezon jakos mnie nie zachwycil. Zaczynaja gonic w pietke, powtarzaja sie schematy fabularne, i jakos swiezosc stracilo...

Czy chce Ci się tu pisać, czy to też jest wliczone w Twoją pracę? :D

Nikt mi za to nie placi.

Jak wspominasz swoją przygodę z wojskiem?

Uwazam, ze poza tym iz moglem spokojnie pare rzeczy w swoim zyciu przemyslec, to byly to zupelnie bezsensowne dwa lata mego zycia. Nic z wojska nie wynioslem, poza tym ze dowiedzialem sie, iz mozna pic praktycznie wszystko, i ze mozna za pomoca 5 slow (z czego 4 niecenzuralne) dogadywac sie z wiekszoscia ludzi. Niewiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś może (jakimś trafem) jakąś część serii Felix Net i Nika oraz... Rafała Kosika??

Nie.

Czy twoim zdaniem realnym pomysłem jest sprzedaż gier przez internet w cenie 25 złotych nowa gra (borderland, dragon age itp.) z tym wyjątkiem że program do dystrybucji online pozwalałby na jednorazową instalacje gry i uniemożliwiał kopiowanie

jej plików?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggi, pytanie odnosnie S.Kinga. Czytałeś moze ksiazke pt."Christine"? Jak ja oceniasz pod wzgledem innych dziel Mistrza?

Niezle ale mnie mordercze samochody jakos nie przerazaja. To chyba trzeba sie urodzic Amerykaninem. Duzo bardziej boje sie kiepskich/pijanych/szarzujacych kierowcow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggi, pytanie odnosnie S.Kinga. Czytałeś moze ksiazke pt."Christine"? Jak ja oceniasz pod wzgledem innych dziel Mistrza?

Niezle ale mnie mordercze samochody jakos nie przerazaja. To chyba trzeba sie urodzic Amerykaninem. Duzo bardziej boje sie kiepskich/pijanych/szarzujacych kierowcow.

Czy to nie jest przypadkiem ksiazka znana tez pod tytulem "Buick 8"? Jesli nie, to jakie zdanie o owym Buicku posiadasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Co sądzisz o oglądaniu seriali z USA zaraz po premierze, chodzi mi o to czy uważasz sciąganie ich z internetu za piractwo czy też nie? Bo widziałem na forum w temacie o serialach opisy np. serialu V i ich autorzy nie są potępiani za piractwo itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boicie się, że różnej maści obrońcy moralności przyczepią się do tego, że dajecie jako pełniaka Watchmen: The End Is Nigh? W końcu jakby nie było wiekszość czytelników CDA ma mniej niż 18 lat.

A coz takiego strasznego w tej grze?

Wyróżnia się biciem kobiet. Nie zdziwilbym się jakby niektóre środowiska zwróciły na to uwagę. Nie ukrywam jednak, że chętnie sobie pogram i bardzo mi pasuje pierwszy pelniak:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, e ten temat jest roztrząsany, ale...

Devil May Cry 4 ma oznaczenie 16+. Watchmen, o wieeeeele bardziej brutalny, również ma takie oznaczenie. Bez sensu.

Czy uważasz, że oni są tak głupi, aby po prostu nie dać znaczka na każdy wiek(np. 15+, 9+), czy po prostu coś innego? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggi, pytanie odnosnie S.Kinga. Czytałeś moze ksiazke pt."Christine"? Jak ja oceniasz pod wzgledem innych dziel Mistrza?

Niezle ale mnie mordercze samochody jakos nie przerazaja. To chyba trzeba sie urodzic Amerykaninem. Duzo bardziej boje sie kiepskich/pijanych/szarzujacych kierowcow.

Czy to nie jest przypadkiem ksiazka znana tez pod tytulem "Buick 8"? Jesli nie, to jakie zdanie o owym Buicku posiadasz?

Nie, to zupelnie rozne ksiazki. Buick 8 zapowiada sie genialnie ale najwyrazniek King mial pomysl na poczatek, a potem nie za bardzo wiedzial co z tym zrobic, wiec summa summarum raczej srednie, acz czytalem z przyjemnoscia.

Wiem, e ten temat jest roztrząsany, ale...

Devil May Cry 4 ma oznaczenie 16+. Watchmen, o wieeeeele bardziej brutalny, również ma takie oznaczenie. Bez sensu.

Czy uważasz, że oni są tak głupi, aby po prostu nie dać znaczka na każdy wiek(np. 15+, 9+), czy po prostu coś innego? :)

A jak sobie wyobrazasz znaczek "dla 15 lat 7 miesiecy i 3 dni"?

Smugglerze, święta niedługo. Jaki masz do nich stosunek? Odcinasz się od nich, bo komercha i w ogóle, czy uczestniczysz czynnie mimo tego?

W ogole nie czuje swiat :/, wiadomo jest kolacja, zyczenia, prezenty ale klimat zniknal. Bo jak sluszle koledy i widze bombki juz w okoliach 20.11 to po prostu sie to rozmywa...

Mam takie pytanie. Co sądzisz o oglądaniu seriali z USA zaraz po premierze, chodzi mi o to czy uważasz sciąganie ich z internetu za piractwo czy też nie? Bo widziałem na forum w temacie o serialach opisy np. serialu V i ich autorzy nie są potępiani za piractwo itp.

To chyba oczywiste, ze to piractwo. Uczule moderatorow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony sposób relaksu w bardzo nerwowej i napiętej sytuacji? Rozumiem, że masz ich conajmniej kilka - może podałbyś przykład tych niecodziennych (okładanie się Gumowym Kurczakiem zachowajmy w tajemnicy... ups, chyba ją zdradziłem!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony sposób relaksu w bardzo nerwowej i napiętej sytuacji? Rozumiem, że masz ich conajmniej kilka - może podałbyś przykład tych niecodziennych (okładanie się Gumowym Kurczakiem zachowajmy w tajemnicy... ups, chyba ją zdradziłem!).

Moze nie ulubiony ale skuteczny - rzucam miesem w ilosci hurtowej. Nauczylem sie od Elda -> para idzie w gwizdek i sie czlowiek uspokaja. Troszke to niemile dla otoczenia... przy czym ja nie bluzgam kogos, bluzgam ogolnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wzięła się twoja niechęć do gry po sieci?

Wychowyalem sie na grach w singlu. Plus serdni poziom inteligencji grajacych w sieciowki - potrafi zalamac. W sieci natormiast trzaskalem np. w Quake i Warcrafta 2 i to ostro - ale to byla siec lokalna, z kumplami z pracy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest w redakcji problem z WoWem, czy ta mania już minęła?

>>>>Najwyzsza fala minela ale fanatycy nadal graja

Często u Was w redakcji są turnieje jak w SF IV?

>>>Nie za czesto ale sie zdarza, wczesniej bylo granie w Guitar Hero... powiedzmy 2-3x w roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada typowy dzien w redakcji? Chodzi mi o to, co robicie najpierw, co pozniej itd...

i drugie pytanie : co sadzisz o Crysisie? Oprocz tego ze powala grafika oczywiscie...

A, i jeszcze jedno - czy macie ustalony czas na oderwanie sie od pracy, zagranie w cos przyjemniejszego, czy nie?

Edytowano przez xanatos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...