Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czy oglądałeś serial Mistrz i Małorzata, ten z 2005 roku? Jeśli tak, to jak wrażenia? Pytam, bo tak, jak Ty, uwielbiam książkę i mam ochotę obejrzeć sobie jej ekranizację, lecz jest dość droga, więc chciałbym poznać jakąś opinię dotyczącą tego serialu.

Dawal rade, choc Behemoth zrobiony jak w bajce dla dzieci, a Woland wygladal jak Houlubek i w ogole mi nie pasowal do MOJEJ wizji. Ale warto obejrzec.

Byłeś ostatnio w kinie na filmie animowanym Garfield? ;d

Nie i nie zamierzam.

1. Bo dajże w numerze 09/09 był list pt.: "NIE JESTEM DZIECKIEM"> Czy to prawda, że was pozwali??? Bo w numerze 11/09 nijaki Michał Turczyn, chciał was pozwać oto że zjechałeś tego debla. ([To chyba jego stary??>]).

2. Nie mam więcej pytań. :diabelek:

Nikt nas nie pozwal.

1. Bo dajże w numerze 09/09 był list pt.: "NIE JESTEM DZIECKIEM"> Czy to prawda, że was pozwali??? Bo w numerze 11/09 nijaki Michał Turczyn, chciał was pozwać oto że zjechałeś tego debla. ([To chyba jego stary??>]).

2. Nie mam więcej pytań. :diabelek:

Nikt nas nie pozwal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie Smugglera witam i o daba pytam. Mam tu jeszcze coś odnośnie tego idioty. Mój kolega był ostatnio na ustawce ( nazwy drużyn nie wyjawię ) . Wspomnę, że zwlekałem dość sporo czasu napisaniem tego postu by opowiedzieć całość historii i dopiero wczoraj założyłem konto na forum:). Był szum jak zwykle w tego typu miejscach kiedy w pewnym momencie jeden średnio napakowany koleś rzuca tekst do sporo wyższego i dużo silniejszego gostka ,, Ty dabie jeden ". Gdy kolega zapytał mnie co znaczy słowo ,,dab" brechałem jak głupi do sera, ale gdy historyjka dobiegła końca nie było mi do śmiechu. Gościowi tak oklepali michę, że nie szło go poznać. Nie wiem czy śmiać się czy płakać ? W każdym razie gość z trudem doszedł do siebie i po tym wieczorze została mu tylko około trzy centymetrowa szrama na policzku i brak kilku przednich zębów. Pisze bo ciekawi mnie co mi o tym zdarzeniu powiesz. Zbieg okoliczności a może to byli zagorzali czytelnicy AR?

PS: Nie mam nic przeciwko opublikowaniu tego postu w AR.

PPS: Uwielbiam cię Smugg pozdrowienia :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak mozna publikować w ar? Chyba nie, ar dotyczy listów tylko :laugh:

Smuggler ile czau twojej pracy to pisanie na forum i odpowiadanie na listy?

Czemu ostatnio nie jesteś chamski, tylko spokojnie odpowiadasz na listy? To nudne.

Dlaczego poprawiasz słabe ortograficznie listy? Nie można ich zostawić normalnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, krążą słuchy, że lubisz KotORa. Mam pytanie co myślisz o 2 części the Sith Lords? Jestem fanem jedynki i normalnie bym ją kupił, ale mam ograniczony budżet i muszę być absolutnie pewien że jest warta moich pieniędzy :smile:

Edytowano przez stachumastablasta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak mozna publikować w ar? Chyba nie, ar dotyczy listów tylko :laugh:

Smuggler ile czau twojej pracy to pisanie na forum i odpowiadanie na listy?

>>>Jak pracuje nie patrze na zegarek

Czemu ostatnio nie jesteś chamski, tylko spokojnie odpowiadasz na listy? To nudne.

>>>A ch... ci w d... buraku.

Czy teraz jestem wystarczajaco duzo chamski i czy to jest ciekawe? Co, to nie bylo mile i fajne? Ahaaa, fajne i smieszne jest wtedy jak bluzgam kogo innego? Tak lekko nie ma.

Nie czyn drugiemu co tobie niemile.

Dlaczego poprawiasz słabe ortograficznie listy? Nie można ich zostawić normalnie?

>>>Bo mi sie rzygac chce jak patrze na to, co nieraz robicie z jezykiem polskim. Poza tym ludzie sa wzrokowcami i jak milion razy zobacz KTURY to beda tez tak pisac.

Smugglerze, krążą słuchy, że lubisz KotORa. Mam pytanie co myślisz o 2 części the Sith Lords? Jestem fanem jedynki i normalnie bym ją kupił, ale mam ograniczony budżet i muszę być absolutnie pewien że jest warta moich pieniędzy :smile:

Mroczne i dobre.

Na ktorym sezonie Housa skonczyles? 5

jak poszedl do szpitala psychiatrycznego

czy 6 ogladasz teraz??

Skonczylem 5 i czekam na 6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednego nie jestem wstanie pojąć...czemu banujecie ludzi za popieranie piractwa?

Ps.Nie że popieram ale przecież każdy powinien mieć prawo do własnego zdania

Ps2.Albo weźmy smugg taką sytuację:kupuję grę(WoW) za ok. 100zł i nagle się dowiaduję że Blizzard każe płacić za granie w nią 50 miesięcznie??? Nie sądzisz że to Blizzard jest złodziejem a nie ci co twożą serwery prywatne(darmowe)? No po gdy ktoś każe płacić za granie w coś co się zakupiło jest zwykłym złodziejem

Edytowano przez sariuss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmijmy hipotetycznie taką sytuację :

Mój kolega kupił nową grę, którą od razu od niego pożyczyłem. Wymaga ona jednak płyty a on pragnie by ją od razu oddać. Ściągam cracka i gram. Czy jestem piratem? Czy policja będzie mnie ścigać bo zobaczą scrackowaną grę, mimo że była oryginalną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pewne pytanie które mnie nurtuje od kilku lat o co z tym chodziło?

http://img694.imageshack.us/i/zdjcie0396.jpg/

nie jest to żadna podpucha i żart więc zajrzyj bo może się dowiem. I nie jestem typem osoby która siedzi i szuka błędów w CDA a numer jest dosyć stary ostatnio przeglądając natrafiłem znowu na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nowe sezony housa ogladasz odrazu jak wchodza do polski (to chyba na AXN), czy z wiekszoscia narodu na TVP2?

Na AXN zasadniczo, ale 6 sezon chyba tam jeszcze nie szedl?

Ja jednego nie jestem wstanie pojąć...czemu banujecie ludzi za popieranie piractwa?

A co mamy robic, laudacje?

Ps.Nie że popieram ale przecież każdy powinien mieć prawo do własnego zdania

>>>A prosze bardzo, ale czemu na naszym forum? A jak sie trafi faszysta, to jego poglady tez mam tolerowac tutaj "w imie wlasnego zdania"? No nie zartuj. Jest regulamin mowiacy o czym NIE WOLNO tutaj mowic i jednym z punktow jest lans piractwa.

Ps2.Albo weźmy smugg taką sytuację:kupuję grę(WoW) za ok. 100zł i nagle się dowiaduję że Blizzard każe płacić za granie w nią 50 miesięcznie??? Nie sądzisz że to Blizzard jest złodziejem a nie ci co twożą serwery prywatne(darmowe)? No po gdy ktoś każe płacić za granie w coś co się zakupiło jest zwykłym złodziejem

>>>Wtedy mam prawo zwrocic gre z uwagi na zmiane warunkow umowy, na ktore sie nie zgadzam. Umowa kupno/sprzedazy jest dwustronna i jedna strona nie ma prawa jej zmienic bez zgody drugiej strony. A jesli zmieni transakcja uznawana jest za niebyla.

Przyjmijmy hipotetycznie taką sytuację :

Mój kolega kupił nową grę, którą od razu od niego pożyczyłem. Wymaga ona jednak płyty a on pragnie by ją od razu oddać. Ściągam cracka i gram. Czy jestem piratem? Czy policja będzie mnie ścigać bo zobaczą scrackowaną grę, mimo że była oryginalną?

Oczywiscie ze tak, gdyz nie masz oryginalu. To, ze ktos kupi oryginal nie oznacza, ze moze to powielic w 1000000 egz. i kazdy moze w to pogrywac "bo przeciez skopiowalem z oryginala". Mozesz miec jednoczesnie oryginala i nawet piracka wersje - jako kopie robocza, do ktorej wykonania masz prawo. I guzik ci zrobia. Ale jak oddasz oryginala to ta kopia znow sie robi piratem i nie ma przebacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...