Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Wydaje mi się , że powinniście zachowywać więcej szacunku w rozmowie z osobą, która jest redaktorem największego pisma o grach komputerowych w Polsce. Na potwierdzenie mam krótki cytat:

Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś pogwarzymy przy kielichu (...) i pogadamy o starych dobrych czasach, kiedy nie byłeś Naczelnym, a ja byłem zwykłym sobie Generałem i dyskutowaliśmy w Indeksie o "Diunie" Herberta.

Źródło znane.

I bardzo serdecznie pozdrawiam Pana , Panie Smuggler, uważam że należy wam się ogromne brawo za stworzenie pisma, które wywołuje w tysiącach osób tak wielki sentyment i które nie ma sobie równych na rynku. Gratuluję

Edytowano przez USM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy mam rację twierdząc, że napisałeś książkę?

Po dogłębnych przeszukiwaniach starych numerów pisma i Twoich wypowiedzi na Forum, a następnie przeszukaniu Internetu, wyszło mi, że chyba tak ;)

2.Kiedyś pisałeś o scenie komputerowej. Czy nadal ona istnieje? Jeśli tak, to czy nadal się nią zajmujesz?

3. Wiem jaka była Twoja druga ksywka:

UglyJoe

:P

Edytowano przez Xysiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ustosunkujesz do artykułu:

Kim jest Smuggler

Tak samo 132356 razy wczesniej. :) To jedna z hipotez. A co do rozsiewania falszywych sladow, to wiecie... troszke wprawy mam. Kto chce niech wierzy, kto chce - nie. Mnie to tak naprawde wisi.

Jak podoba ci się muzyka Hut'a? Słyszałeś jakieś jego kawałki?

Ogolnie hip-hop to nie jest moja muzyka, ale utwory Huta moge sluchac.

1.Twoim zdaniem pożyczanie płyt to przestępstwo ?

Nie przestepstwo ale tez nie pochwalam.

2.Czy jak macie nowy krążek WoW-a to każdy ma swój ? czy jednak zainstalujesz dasz drugiemu i taki łańcuszek ? :wink:

Nie bardzo rozumiem o co chodzi. CO do mnie to nie mam Wow i miec nie zamierzam. A jak ktos ma, to wlasny...

1.Twoim zdaniem pożyczanie płyt to przestępstwo ?

Nie przestepstwo ale tez nie pochwalam.

2.Czy jak macie nowy krążek WoW-a to każdy ma swój ? czy jednak zainstalujesz dasz drugiemu i taki łańcuszek ? :wink:

Nie bardzo rozumiem o co chodzi. CO do mnie to nie mam Wow i miec nie zamierzam. A jak ktos ma, to wlasny...

Oglądałeś może walkę Pudziana z Najmanem? Jeśli tak to komu kibicowałeś i czy przewidywałeś że pojedynek zakończy się tak szybko?

Pudzianowi i tak myslalem, ze sie skonczy. Ale tak czy siak - duzo sie obaj musza nauczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzy Poprawa jest nie tylko naczelnym CDA. Jest także redaktorem magazynu fotograficznego Fotografia i Aparaty Cyfrowe. Kilkukrotnie zauważyłem, że niektóre zdjęcia Smugglera w CD-Action są takie same, jak publikowane w magazynie fotograficznym pod nazwiskiem Jerzy Poprawa. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze pytanie- kto pierwszy podesłał Ci link do słynnej notki, w której na wiele sposobów udowadnia, że jesteś MacAbrą? :P

Ramzel

Drugie- co sądzisz o Kraftwerku? Jego utworze Tour de France? Osobiście znam ten utwór na pamięć, kiedy byłam mała ciągle tego słuchałam. :happy: A The Robots? Teledysk do tego utworu przypomina mi starą, dobrą fantastykę (było w niej kiedyś opowiadanie o robocie, który był badziej niezależny od innych... Takie skojarzenie. :P ).

Lubie Kraftwerk. choc TdF wydaje mi sie dosc monotonny akurat. No ale taki urok Kraftwerku. Od niego (tez) zaczynalem moja muzyczna edukacje...

Jerzy Poprawa jest nie tylko naczelnym CDA. Jest także redaktorem magazynu fotograficznego Fotografia i Aparaty Cyfrowe. Kilkukrotnie zauważyłem, że niektóre zdjęcia Smugglera w CD-Action są takie same, jak publikowane w magazynie fotograficznym pod nazwiskiem Jerzy Poprawa. :wink:

Los Bzduros. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...