Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Przy okazji polecam film rezyserowany przez jednego z montypajtonowcow - Terry Gilliama - Brazil. Najlepszy film jaki widzialem w zyciu.

A ja bym polecił "12 małp' tego rezysera (chyba dzisiaj ma być na TVN 7).

I żeby było jakieś pytanie: Czy redakcja CDA planuje podobna obecność na PGA jak ostatnio?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, czy w dalszym ciągu oglądasz "Lost" i co sądzisz o najnowszych odcinkach?

Ogladam wszystkie sezony i nadal mi sie podoba. Podroze w czasie byly dosc pokrecone ale dawaly rade, choc moja zona juz wymiekla przy tym sezonie.

####

A ja bym polecił "12 małp' tego rezysera (chyba dzisiaj ma być na TVN 7).

>>>Brazil duzo lepsze IMO.

I żeby było jakieś pytanie: Czy redakcja CDA planuje podobna obecność na PGA jak ostatnio?

Mamy takowe plany.

Smuuuuuuuuuugggggggggggggggggleeeeeer:

Czy oglądasz na dobranockę Garfielda?

>>>Czasem, ale nie podoba mi sie dubbing, kiedys na Tele7 bodaj szlo z innym, lepszym.

Czy istnieje jakieś forum antyfanów CDA?

>>>Pewnie tak ale mnie to nie obchodzi

Dlaczego uważacie że SPORE to wielkie rozczarowanie??? Gierka przecież zaj*****a a sami też daliście jej 9+. Skąd taka nagła zmiana gustu?

<<<<Nie daliSCIE a DAL. Tymon. Mnie sie nie podoba, bo tak naprawde to kilka gier maxymalnie uproszczonych (RTS, Cywilizacja, space-sim) w jednej. Podobalo mi sie to prostackie plywanie w ocenie i potem ewolucja ladowa, ale juz faza cywilizacji - do bani. Jak bede chcial pograc w gre "cywilizacyjna" to wezme cos PORZADNEGO a nie uproszczony do maksimum schemat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Założysz blog na FA?

2. Czy jest szansa na zrobienie teamtu na forum, w których byś zamiesczał maile "lepsze, ale nie aż tak dobre na AR"? To zawsze frajda poczytać takie "PÓŁAR".

3. Próbowałeś kiedyś zatrudnić Marka Lenca, żeby narysował ci komiks Garfielda?

4. Jak znosisz nas wszystkich zadających ci setki pytań, które tak naprawdę nie mają znaczenia?

5. Jadasz czipsy? (to jedno z tych pytań bez sensu)

POZDRAWIAM,

JA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Założysz blog na FA?

Moze fotoblog. Bloga nie.

2. Czy jest szansa na zrobienie teamtu na forum, w których byś zamiesczał maile "lepsze, ale nie aż tak dobre na AR"? To zawsze frajda poczytać takie "PÓŁAR".

>>>Nie.

3. Próbowałeś kiedyś zatrudnić Marka Lenca, żeby narysował ci komiks Garfielda?

>>>Co za pomysl... :pinch:

4. Jak znosisz nas wszystkich zadających ci setki pytań, które tak naprawdę nie mają znaczenia?

>>>Jak kura jajko - bez wiekszego bolu.

5. Jadasz czipsy? (to jedno z tych pytań bez sensu)

>>>To akurat ma sens. :) Jadam, choc staram sie ograniczac, bo tluste i niezdrowe. Ale pod piwko czy pepsi czasem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Istnieje Możliwość ze po tym pytaniu skierujesz mnie pod inny adres ale spróbuje. Nie wiesz czemu CD- Projekt nie chce wydać w Polsce gry S.T.A.L.K.E.R Call of Prypeć jedynkę i dwójkę wydali sprzedała się ładnie. Czemu nie trójki kompletnie tego nie kumam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak dla wać, ale dla mnie "Call of Prypeć" brzmi zabójczo :laugh:

Może CDP nie chce tego wydać, bo tytuł zbyt mało chwytliwy? :cool:

Co do chipsów to próbowałem kiedyś takowych z krewetek. Do dziś nie wiem, jak z krewetek można zrobić chipsy, ale mnie zdecydowanie ta wizja odrzuca...

Kontynuując o żarciu:

Jak była NAJBARDZIEJ egzotyczna potrawa "have you ever eaten"? :ninja::)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak dla wać, ale dla mnie "Call of Prypeć" brzmi zabójczo :laugh:

Może CDP nie chce tego wydać, bo tytuł zbyt mało chwytliwy? :cool:

Co do chipsów to próbowałem kiedyś takowych z krewetek. Do dziś nie wiem, jak z krewetek można zrobić chipsy, ale mnie zdecydowanie ta wizja odrzuca...

Kontynuując o żarciu:

Jak była NAJBARDZIEJ egzotyczna potrawa "have you ever eaten"? :ninja::)

Tequilla z robalem :).

No i pierwszy raz jedzone ostrygi.

A tutaj, w Polsce bardziej pasuja Ci Lay'sy czy Cheetosy?? :P Aha i jeszcze jedno - niby pytanie troche bez sensu, ale co najczesciej jesz na kolacje ? :D

Pringlesy. :)

Kolacji nie jadam. W ogole.

Istnieje Możliwość ze po tym pytaniu skierujesz mnie pod inny adres ale spróbuje. Nie wiesz czemu CD- Projekt nie chce wydać w Polsce gry S.T.A.L.K.E.R Call of Prypeć jedynkę i dwójkę wydali sprzedała się ładnie. Czemu nie trójki kompletnie tego nie kumam

Moze nie maja kasy albo dla 1001 powodow... moze dystrybutor postawil zbyt wygorowane warunki? Nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płycie dołączonej do Cd-action jest coś takiego jak foto-smugler.

Czytelnicy w nim oglądają losowe zdjęcia zrobione przez redaktora czyli ciebie.

Od pewnego czasu pojawiają się w nim zdjęcie bardzo młodych kobiet (nie, nie pomyliłem płyt z płytami od świerszcza).

I tak, czy robisz te zdjęcia z ukrycia? Podchodzisz do nich i pytasz o zgodę?

Robisz prosto z mostu?

Bo jak na bezczelnego podchodzisz i robisz zdjęcie, to każda sobie myśli ,,co jej jakiś stary zbok będzie zdjęcia robić''.

Edytowano przez Gruber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, dawno temu, jeszcze przed wyjazdem na urlop, mieliśmy małą dyskusję na temat whisky. Poleciłeś mi wtedy Jim Beam z obietnicą doradzenia konkretniej w sprawie scotch whisky, jeśli będę dalej zainteresowany tematem.

Przede wszystkim interesuje mnie, czy w ogóle czuć różnicę w smaku między szkocką, a resztą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam pytanie zinnej beczki, może ta nie odpowiednie miejsce na to pytanie ale chodzi mi o piraty.

Premiera gier chociazby Stalkera Fify dopiero nadejdzie zarowno swiatowa jak i polska a w sieci sa juz dostepne pirackie pelne wersje tych gier. Jak do cholery te gry sie znalazly w sieci nawet bez swiatowej premiery?? :/

P.s zeby nie bylo ze sciagam sam, ale sam kazdy chyba zna strony z torrentami bo wystarczy google

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...