Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czy umiesz grać w szachy? I nie chodzi mi tutaj o podstawy, znajomość ruchów itd. bo to jeszcze nie jest umiejętność gry. Czy masz swój ulubiony debiut, w miarę się orientujesz w tej grze i czy potrafisz analizować pozycje:-)

Mam pytanie : czy kupowanie klawiatur dla graczy jest w ogóle opłacalne? Kolega mówi że między taką klawiaturą a klawiaturą zwykłą nie ma różnicy poza rozmiarem a kosztami. Szukam klawiatury do strzelanek typu CoD, a wpadła mi w oko

klawiatura A4Tech X7-G700 XGame Max !!!. Co o tym sądzisz?

Wątpię, żeby Smuggler był doradcą w sklepie z klawiaturami. Poza tym takie pytania to raczej w innym dziale, forum. I jeszcze jedno: twój kolega zapewne pieprzy farmazony, bo to bezsens byłby nazywać klawiaturę "klawiaturą dla graczy" i tylko z tego powodu wyceniać ją o kilkadziesiąt złotych drożej niż normalną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie lipcowego 'LOL" , Smugg, też miałem kiedyś podobną historię z waszym czasopismem. Do domu przyszedł do mnie kolega, a jak sobie poszedł, okazało się, że nie ma mojego najnowszego CDA. To też czegoś dowodzi. Macie naprawdę wielu fanów, szkoda że niektórzy to złodzieje ;-) Pozdrawiam :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Nikt nie mowil, ze podana tu konfiguracja jest najlepsza z mozliwych, bo i nie taki jest cel tego kacika.

>>>Przynajmniej na papierze.

>>>Kurde, a kto ci kaze sie sugerowac "wypocinami"? Toz przymusu nie ma.

1. To po co w ogóle te konfiguracje? To jaki jest ich cel? Dla mnie ten tytuł brzmi, "nie wiesz jak zmarnować 3000 zł, przeczytaj o wypasionych zestawach Sensilo pr0 uber gamer, j0ł". Naprawdę te konfiguracje są żałosne w większości wypadków. Kto je testuje? Komputronik? Ja rozumiem, zarabiamy pieniądze, komercja itp.

2. Dawno się tak nie uśmiałem. Śmiem twierdzić, że wszystkie te configi ''na papierze'' podane przez kolegę o nicku Strutter są poprostu lepsze w swoich przedziałach cenowych jeżeli chodzi o wydajność i o/c niż te podane w CDA.

3. Nikt mi się nie każe sugerować wypocinami, ja rozumiem, że to poniekąd reklama, ja się w butelkę nie dam zrobić i mówię o tym publicznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Latino88

AD 1.A jak czytasz recenzje gier to pisze tam: kup ta gre? Po co te recenzje?

A jak czytasz powiedzmy opis ferrari w Auto Świecie to też tam masz namowe do jego kupna?

Tak samo jak recenzje gier, Konfigurator ma ci przedstawic jak dziala dany zestaw. Te zestawy testuje redakcja, a nie komputronik

Człowieku czy Ty masz jakąś manią prześladowczą? Zrozum, że CDA nie stworzyło działu konfigurator po to, by Cię nabić w butelkę. A ty ciągle o tym samym.. Nie wiem zgłoś na policje, że CDA próbuje Cię oszukać wciskając ci konfigurację kompa, który do niczego się nie nadaje

AD 2. A ja smiem twierdzic, ze pleciesz farmazony, mam dowody, ale nie podam :)

AD3. Bardzo dobrze, że nie dasz się zrobić w butelkę :) Tylko uważaj gdy oglądasz telewizję - tam to dopiero wiele niebezpieczeństw czeka, np. taki program Gadget (na tvnturbo) próbuje podstepnie namowic do zakupu super rolek (bo je testuje), a pasjonaci (polsat) do zakupu samochodow. Ludzie czy jest doktor na sali???!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa, w bieżącym AR była taka wypowiedź twoja, na temat wyrzucenia z pracy. I mam takie małe pytanko: kto może wyrzucić jakiegoś redaktora (nie mówię o tobie), obojętnie jakiego: Mac Abra, czy prezes wydawnictwa?

Przelozony danego dziennikarza (naturalnie nie dlatego, ze mial zly dzien, tylko ze sa jakies POWAZNE ku temu podstawy, np. powazne naruszenie obowiazkow pracowniczych) i kazdy przelozony przelozonego :)

Smuggler, mam takie pytanie. Kto wymyśla te wierszyki na koniec AR?

Jęcząca Marta i Benedykt XVIII, bo kto?

Mac

No prosze cię. Nie chce tu nikomu wnikać w jakieś poglądy polityczne, ale czasem to nie moge czytać takich rzeczy.

>>>To nie czytaj. Nie ja zaczalem z polityka, a mam poglady jakie mam i sie nich nie wstydze glosic.

ten rząd to jedna wielka żenada. PiS przynajmniej miało charakter.

>>>strzez mnie boze przed takimi "charakterami"... :/ Co mi z tego, ze ktos ma charakter? A jak ma to niech nie polega on na np. mowieniu o kims, ze jest zabojca (przed procesem) czy zapraszaniu do koalicji goscia z paroma wyrokami albo kogos ocierajacego sie o faszyzm. Polityka to nie kwestia charakteru, tylko kompetencji i zdolnosci do WSPOLPRACY, lagodzenia roznic, a nie tworzenia podzialow (my tu, oni tam gdzie ZOMO).

Kaczyński zrobił wiele głupich rzeczy, ale trzeba mu oddać, że robił swoje, mając totalnie gdzieś, czy się to komuś podoba czy nie. Był silny. Tusk jest słaby jak trzcina.

>>>Hitler tez tak robil, by uzyc paskudnego (przyznaje) przykladu, Stalin i paru inncy kolesi, ktorzy uwazali, ze WIEDZA LEPIEJ, co jest dobre dla narodu (ktory traktowali jak pasterz stado krow). Ja tam nie lubie jak ktos wie lepiej ode mnie co jest dla mnie dobre i mi to narzuca.

Moze niektorzy lubia czuc "silna reke" i sa zadowoleni, ze ktos mysli za nich i mowi im co biale, co czarne, prowadzi na smyczy itd. Ja nie. Ja wrecz tego nie cierpie i zaden polityk, ktory bedzie usilowal mna sterowac nie ma szansy na moj glos. NIGDY.

PS: Moje pytanie jeśli można. Czy gdybyś miał TERAZ możliwość zamienienia pracy z Cdaction, na prace w jakimś DOBRYM czasopiśmie o fotografii,

>>> To sa teoretyzowania. Co ci da, ze odpowiem "tak" albo "nie" skoro w realu i tak moglbym postapic odwrotnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, ale tu nie ma się co użerać z tymi PiSuarami, skoro i tak będą za tym skalaniem bożym.

Nie obrazaj posiadajacych inne poglady polityczne. Mozesz sie z nimi nie zgadzac ale szanuj czlowieka, ktory je wyznaje, chyba ze on sam zacznie grac ponizej pasa. Na razie pogrozenie palcem... Smg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Zawszę chciałem Cię (a może pana?) o to zapytać. Czy dział "akszyn redakszyn" od samego początku miał wyglądać jak w obecnej chwili? Może kiedyś miały tam znajdować się jedynie "normalne" listy? A może od razu nasz "akszyn redakszyn" miał być jeszcze większym "na luzie" z udziałem czytelników :rolleyes:? Czekam na odpowiedź, o ile w ogóle znajdziesz na to czas :lol:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś do któregoś numeru (nie pamiętam jakiego) był dołączony Tipsomaniak, a w nim było AR Story. Tam Smuggler opisał początki AR. Na początku przychodziły listy głównie pytające o sprawy sprzętowe i problemy związane z Coverami. Az pewnego dnia jakiś tuman napisał, jak zrobić cracka i odpowiedziano mu chamsko (na dzisiejsze standardy to baardzo miło). Czytelnikom to się spodobało i teraz mamy to co mamy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Zawszę chciałem Cię (a może pana?) o to zapytać. Czy dział "akszyn redakszyn" od samego początku miał wyglądać jak w obecnej chwili? Może kiedyś miały tam znajdować się jedynie "normalne" listy? A może od razu nasz "akszyn redakszyn" miał być jeszcze większym "na luzie" z udziałem czytelników :rolleyes:? Czekam na odpowiedź, o ile w ogóle znajdziesz na to czas :lol:.

Chcialem, zeby nie bylo to klasyczne "tylko grzeczne/madre listy + wazelina = dretwe odpowiedzi". A potem to juz gorki samo poszlo.

Kiedyś do któregoś numeru (nie pamiętam jakiego) był dołączony Tipsomaniak, a w nim było AR Story. Tam Smuggler opisał początki AR. Na początku przychodziły listy głównie pytające o sprawy sprzętowe i problemy związane z Coverami. Az pewnego dnia jakiś tuman napisał, jak zrobić cracka i odpowiedziano mu chamsko (na dzisiejsze standardy to baardzo miło). Czytelnikom to się spodobało i teraz mamy to co mamy. :)

To milo, ze odpowiadasz za mnie i to nawet z sensem, ale jak bede potrzebowal sekretarz/rzecznika prasowego to dam ogloszenie na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka to nie kwestia charakteru, tylko kompetencji i zdolnosci do WSPOLPRACY, lagodzenia roznic, a nie tworzenia podzialow (my tu, oni tam gdzie ZOMO).

Polityka to kwestia DZIAŁANIA. Obecnie już nawet tak ponoć zakochana w PO zagranica śmieje się z Tuska, że uśmiecha to się ładnie, ale nic nie robi.. w tworzeniu podziałów to akurat obie strony mają spore osiągnięcia. Poza tym - w wielu sprawach różnice należy wręcz podkreślać !

>>>Hitler tez tak robil, by uzyc paskudnego (przyznaje) przykladu, Stalin i paru inncy kolesi, ktorzy uwazali, ze WIEDZA LEPIEJ, co jest dobre dla narodu (ktory traktowali jak pasterz stado krow). Ja tam nie lubie jak ktos wie lepiej ode mnie co jest dla mnie dobre i mi to narzuca.

Moze niektorzy lubia czuc "silna reke" i sa zadowoleni, ze ktos mysli za nich i mowi im co biale, co czarne, prowadzi na smyczy itd. Ja nie. Ja wrecz tego nie cierpie i zaden polityk, ktory bedzie usilowal mna sterowac nie ma szansy na moj glos. NIGDY.

Wszystko to racja. Polityk ma robić tylko to, co do niego należy. Ale ma to ROBIĆ.

Nie wiem dlaczego wyskoczyłeś z takim drastycznym porównaniem. Odpowiedzialny polityk nie może poddawać sie presji społeczeństwa, bo przecież to nie prymitywny lud powinien decydować o losach państwa. To tak jakbyś wybrał sobie eksperta który zarządzałby twoim majątkiem, a potem wcinał sie sie w to co robi. A przecież to on jest specjalista i to on wie co jest dla Ciebie najlepsze. Tak to działa.

Zauważ, że decyzje Kaczyńskiego nie przysparzały mu zwolenników, wiec na pewno nie były to zwykłe populistyczne zagrywki. I tak powinien zachowywać sie każdy polityk.

>>> To sa teoretyzowania. Co ci da, ze odpowiem "tak" albo "nie" skoro w realu i tak moglbym postapic odwrotnie?

No problem, ciekaw byłem.

Smugg, ale tu nie ma się co użerać z tymi PiSuarami, skoro i tak będą za tym skalaniem bożym.

Nie jestem PISuarem, i polityką się nie zajmuje, aczkolwiek wypada wiedzieć co się w kraju dzieje.

Jestem wdzięczny że dałeś Smuggowi tak cenną rade, bo wyraźnie zbłądził.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedostatnim numerze CD-Action zamieszczona była Twoja recenzja nienowej już książki Cejrowskiego "Rio Anaconda". Rzeczywiście, zaraża swoją podróżniczą pasją w sposób niesamowity. Zupełne przeciwieństwo jego osoby jako publicysty i komentatora obecnych wydarzeń. Osoby, która nie zarażała a sama była zarazą i wylęgarnią dziwaczno-radykalnych poglądów( często śmieszną, nie powiem). Sam o sobie mówi - "Katol-homofob". Ale przejdźmy już do pytań do Ciebie, bohatera tytułowego tematu:

1. Które z miejsc, gdzie przebywał WC, odwiedziłbyś najchętniej i dlaczego?

Nasuwa się tu też oklepany wątek trzech przedmiotów i bezludnej wyspy - czy zabrałbyś coś, poza niezbędnym ekwipunkiem ,na wyprawę do amazońskiej dżungli? Ja nie - znając moje szczęście zgubiłbym zaraz po wkroczeniu do dżungli.

2. Jak oceniasz zdjęcia WC i jego umiejętności jako fotografa? Jego dzieła znajdują się nie tylko w książkach, ale też na stronie ( http://www.cejrowski.com/galeria/ ). Sam o swoim fotografowaniu pisze m.in. tak:

Fotografuję od 20 lat. Fachowcy z branży albo chwalą mój warsztat (kto wie czy szczerze), albo twierdzą, że te zdjęcia wcale nie są szczególnie dobre lecz unikalne. W wiele miejsc, w których byłem prawie nikt nie jeździ.

Podzielasz te opinie jako pasjonat fotografii? Patrząc na większość z nich, nie sądzę żeby były dodatkowo upiększane przez komputer. Czasem chyba wystarczy oklejony czarną taśmą aparat i widoki, których nie ma nigdzie na świecie.

PS: Przeczytałem ponownie to, co napisałem i wygląda to wszystko na jakąś reklamę WC. Nie o to mi chodziło - po prostu facet fascynuje mnie jako podróżnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek muszę pochwalić Cię (tutaj, bo nie miałem gdzie ;) ) za 'Błysku błysku' - najlepszy minifelieton ever :) osobiście używam flesza najrzadziej jak się da (i proszę o tym innych) ale bardziej dlatego, że mnie błysk po prostu wkurza (i mruży się przy tym oczy <_< ). teraz dostałem opinię człowieka bardziej obytego z aparatem i każdemu, kto robi zdjęcia z fleszem prędzej czy później pokażę ten tekst i niech wie, że to bezsens najwyższej wagi :D

a pytanie: czy kiedyś kupiłeś inne polskie pismo o grach niż CD-Action? (oczywiście już PO rozpoczęciu pracy w CD-A ;) )

a jeśli już to pytanie było (tutaj, w AR, gdziekolwiek) to sorki, najwidoczniej przeoczyłem :) )

Edytowano przez poor_leno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem PISuarem, i polityką się nie zajmuje, aczkolwiek wypada wiedzieć co się w kraju dzieje.

Jestem wdzięczny że dałeś Smuggowi tak cenną rade, bo wyraźnie zbłądził.

Pozdrawiam.

PiS, a szczególnie Kaczyński i Ziobro ( ble ) to są wredni i podli ludzie. Przykład : parę dni przed wyborami w 2007 nagłośnili (PiS) sprawę z Sawicką, czyli z człowiekiem PO, a sprawa Lipca ujawniona została parę dni po wyborach, a Lipiec to człowiek PiS. Więc sami widzicie jaka jest ta sprawiedliwość w rękach Prawa i Sprawiedliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu zawsze w wierszyku piszesz, że na listy odpowiadasz ty i Ghost of Mr. Jedi. I w związku z tym takie mam pytanie, bo mi się wydaje, że to tylko ty na listy odpowiadasz, a jeśli się mylę, to jak się dzielicie? 50% ty i 50% on?

Edytowano przez Shilas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu zawsze w wierszyku piszesz, że na listy odpowiadasz ty i Ghost of Mr. Jedi. I w związku z tym takie mam pytanie, bo mi się wydaje, że to tylko ty na listy odpowiadasz, a jeśli się mylę, to jak się dzielicie? 50% ty i 50% on?

Przeczytaj sobie FAQ z numeru czerwcowego. Tam jest odpowiedź na twoje pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka to kwestia DZIAŁANIA. Obecnie już nawet tak ponoć zakochana w PO zagranica śmieje się z Tuska,

>>>Za to Kaczynskich powazali :). Dzialanie = w polityce zdolnosc do kompromisu i grania druzynowego, uznawania cudzych racji i brak przekonania, ze tylko MY ja mamy itd. I z calym szacunkiem tego szefom PiS brakuej strasznie, w zwiazku z czym albo sa skazani na sojusze z miernotami albo dzialaja indywidualnie, a tu jak w pilce noznej - jeden zawodnik vs 11 nigdy nie wygra.,

A w ogole to KONCZMY WATEK O POLITYCE. Ani slowa wiecej na ten temat, bo nie od tego jest forum CDA.

No problem, ciekaw byłem.

Nie jestem PISuarem, i polityką się nie zajmuje, aczkolwiek wypada wiedzieć co się w kraju dzieje.

Jestem wdzięczny że dałeś Smuggowi tak cenną rade, bo wyraźnie zbłądził.

>>>Nie Smuggowi, tylko Smugg dal :)

Cyas

Smugg dlaczego popełniasz takie błędy , w swoich postach?

>>>Bledy, czyli co? Pisanie bez polskich fontow - tak przywyklem, ciezko sie przestawic :)

Literowki? Bo pisze szybko i bezwzrokowo.

A poza tym humanum errare est :)

James'

Smug mam pytanie (i na 100% nie ma tego w FAQ a jak jestem to jestem ślepy). Czy jak list przychodzi na cdaction@cdaction.com.pl to czy musi miec temat: "Action Redaction" czy może mieć obojętnie jaki?

>>>Nie musi. A co do twego sigga -> zrob z jajecznicy jajko, a z wałacha - ogiera? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. pierwszy post... wypadało by... o !

Smugg

mam pytanka odnośnie gier....

Więc tak:

1.Podobno jesteś fanem Diablo 2 jeżeli to prawda to :

-Z dodatkiem ?

-Klasa postaci

-Lvl

-battle net?

2.Był poruszony temat że Smugg to Mac Abra... a no nie jestem pewien gdyż w najnowszym AR było że cyt. :

"ot, Mac Abra stworzył scenariusz do Clash i współpracował jako scenarzysta i animator (!) przy Lwie Leonie, jeśli pamiętacie takie tytuły"

Smugg pisałeś kiedyś scenariusze do gier Oo? :P

tutaj rozwiewam wątpliwości tak owemu "Ramzelowi"

Za odpowiedź dziękuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...