Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czy przeczytałeś "Trylogię husycką" A. Sapkowskiego? Lubisz audiobboki? Jeśli tak to czy miałeś kiedyś styczność ze świetnie nagranym audiobookiem książki Narrenturm? Wzięło udział ponad 100 aktorów, są efekty specjalne, słucha się z prawdziwą przyjemnością. Polecam jeśli nie słuchałeś.

Edytowano przez kaczmwoj1994
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Smuggie, byłeś kiedykolwiek na Woodstocku? Jeżeli tak, to w którym roku?

2. Znasz niemiecką kapelę Donots? Ew. co sądzisz o ich muzie?

3. W FAQ jak byk stoi, że twoją ulubioną książką jest "Mistrz i Małgorzata". A tymczasem gdzieś czytałem, że podziałów na lepsze/gorsze/ulubione nie stosujesz. Nie ma tu sprzeczności jakowejś?

4. Co sądzisz o Trylogii husyckiej Sapka? Jak ci przypadłą do gustu?

5. Grasz/grałeś/zamierzasz grać na jakimś instrumencie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Miałeś kiedyś styczność z wrestlingiem? Jeśli tak to co sądzisz na jego temat. :)

Dla mnie to cyrk - tzn. rezyserowane walki. Wole MMA

2. Jakie książki Stephena Kinga, są wg. Ciebie na wysokim poziomie, lub Twoje ulubione? (o ile takie istnieją:))

W tym watku odpowiadalem na to pytane skromnie liczac ze 100x... i naprawde mi sie jeszcze raz nie chce, Uzyj wyszukiwarki.

Mam takie pytanie czy dla tych których screenshock dostał się do magazynu a nie na płytę są przewidziane jakieś nagrody?

Pytam dlatego ponieważ mój screen wygrał w numerze specjalnym 01/2011 (192) (ten z armą 2 i batmanem na okładce) i do tej pory nie było ze mną żadnego kontaktu.

Na cdaction@cdaction.pl wyslij jeszcze raz tego samego screena + swoje dane (adres itd.) zeby cos mozna wyslac. :) Bierz poprawke na to, ze wlasnie zaczynam urlop, wiec 2 tygodnie i tak nic sie nie bedzie dziac... wiec odrobinke cierpliwosci :)

Czy przeczytałeś "Trylogię husycką" A. Sapkowskiego? Lubisz audiobboki? Jeśli tak to czy miałeś kiedyś styczność ze świetnie nagranym audiobookiem książki Narrenturm? Wzięło udział ponad 100 aktorów, są efekty specjalne, słucha się z prawdziwą przyjemnością. Polecam jeśli nie słuchałeś.

Po raz 35 - czytalem...

1. Smuggie, byłeś kiedykolwiek na Woodstocku? Jeżeli tak, to w którym roku?

Ani razu. "Za moich czasow" sie jezdzilo do Jarocina.

2. Znasz niemiecką kapelę Donots? Ew. co sądzisz o ich muzie?

Pierwsze slysze,,,

3. W FAQ jak byk stoi, że twoją ulubioną książką jest "Mistrz i Małgorzata". A tymczasem gdzieś czytałem, że podziałów na lepsze/gorsze/ulubione nie stosujesz. Nie ma tu sprzeczności jakowejś?

Nie ma. Mistrz jest tylko jeden. :) Natomiast jak mnie zapytasz "a twoja ksiazka nr 2-3-4" to odpowiem: nie wiem. Bo nie wiem. Ale wiem, ze MiM jest the best.

4. Co sądzisz o Trylogii husyckiej Sapka? Jak ci przypadłą do gustu?

Aaaaargh... ilez mozna...

5. Grasz/grałeś/zamierzasz grać na jakimś instrumencie?

Grales na gitarze akustycznej i basowej, ale to byla amatorszczyzna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Miałeś kiedyś styczność z wrestlingiem? Jeśli tak to co sądzisz na jego temat. :)

Dla mnie to cyrk - tzn. rezyserowane walki. Wole MMA

Bo to są reżyserowane walki. Oglądać to można na zasadzie takiej, jak na przykład ogląda się M jak Miłość, czy inne badziewne polskie telenowele :P

Jeśli już mowa o MMA, to komu kibicujesz? I od kiedy oglądasz? O Pudziana nawet nie pytam :pokerface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam forum, czytam tu i tam i zastanawia mnie jedno. Podchodzisz do prowadzonych tutaj rozmów jakoś emocjonalnie? Co chwilę w postach widać Twoje "haha", "aaargh", uśmieszki-sreszki, załamki czy przepiękny czerwony. Pojawia się to na zasadzie rozpoznawania sytuacji (ocena > dostosowanie zachowania > stosowny przekaz) czy reakcji emocjonalnych (czysto naturalnych, jak w życiu)? Ja już od dawna "imituję" samego siebie, co pozwala łatwo nabierać dużego dystansu, bo inaczej bym zwariował, jak jest w Twoim przypadku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ładnych parę lat temu czasopismo konkurencji z dołącząną płytką z pełniakiem. Ostatnio zachciało mi się zagrać w grę z tej płyty raz jeszcze, tyle że płyta mi się gdzieś zawieruszyła, ew. mogłem ją kiedyś pożyczyć koledze który ją zgubił (b. prawdopodobne rozwiązanie). Ściągnąłem ją zatem z torrentów. Pytanie serio: Czy postąpiłem moralnie/akceptowalnie z Twojego punktu widzenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to są reżyserowane walki. Oglądać to można na zasadzie takiej, jak na przykład ogląda się M jak Miłość, czy inne badziewne polskie telenowele :P

No ale po co to ogladac?

Jeśli już mowa o MMA, to komu kibicujesz? I od kiedy oglądasz? O Pudziana nawet nie pytam :pokerface:

Zasadniczo nie kibicuje nikomu, po prostu oczekuje FAJNYCH walk. Wczoraj na OrangeSport w Wired walczylo dwoch kolesi. Fantastyczna walka po prostu, a do tego bylo widac, ze obaj sie szanuja - po paru wymianach, gdzie naprawde sobie nie zalowali - odskakiwali, przybijali piatke jako wyraz szacunku dla drugiego i prali sie dalej. A jakie fantastyczne zakonczenie - gosc dostal strzal w watrobe, padl. drugi doskoczyl by go wykonczyc, wtedy ten lezacy podniosl sie, zadal precyzyjny sierp na szczeke - nokaut. Po czym sam tez padl, bo cios w watrobe daje efekt tak naprawde dopiero po paru sekundach...

A wraajac do tematu - jakbym mial juz wskazac fawaorytow to Jemielianienko (choc mu ostatnio nie idzie) i Overeem, ale go wlasnie ze StrikeForce wykopali...

Kupiłem ładnych parę lat temu czasopismo konkurencji z dołącząną płytką z pełniakiem. Ostatnio zachciało mi się zagrać w grę z tej płyty raz jeszcze, tyle że płyta mi się gdzieś zawieruszyła, ew. mogłem ją kiedyś pożyczyć koledze który ją zgubił (b. prawdopodobne rozwiązanie). Ściągnąłem ją zatem z torrentów. Pytanie serio: Czy postąpiłem moralnie/akceptowalnie z Twojego punktu widzenia?

Moim zdaniem nie. Jesli zgubisz telefon, to coz - kupujesz nowy. Tak to jest. Gdybys mial te plyte i sobie sciagnal z torrentow - uznalbym to za stworzenie sobie kopii roboczej. Ale jesli nie masz juz oryginalu - przepadlo.

Tak sobie przeglądam forum, czytam tu i tam i zastanawia mnie jedno. Podchodzisz do prowadzonych tutaj rozmów jakoś emocjonalnie? Co chwilę w postach widać Twoje "haha", "aaargh", uśmieszki-sreszki, załamki czy przepiękny czerwony. Pojawia się to na zasadzie rozpoznawania sytuacji (ocena > dostosowanie zachowania > stosowny przekaz) czy reakcji emocjonalnych (czysto naturalnych, jak w życiu)? Ja już od dawna "imituję" samego siebie, co pozwala łatwo nabierać dużego dystansu, bo inaczej bym zwariował, jak jest w Twoim przypadku?

Coz, stale mi w redakcji mowia, ze za emocjonalnie do tego podchodze. Staram sie trzymac jakis dystans, ale nie zawsze sie da. Z drugiej strony robie to bez SMIERTELNEJ powagi.

Co sądzisz o twórczości Leonarda Cohena? Podobają ci się jego piosenki?

Hallelujah

Nie jestem jego wielkim fanem ale pare jego utworow ("piosenki" to Lady Gaga nagrywa...) sa dla mnie klasykami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz jednego z najpopularniejszych obecnie dziennikarza i showmana Kubę Wojewódzkiego ?

Czy doświadczasz czasami lekceważenia twojej profesji przez innych gdy mówisz że jesteś dziennikarzem pisma o grach ( a więc w opinii wielu niegrających czegoś infantylnego) ?

Czy gdyby CD-Action i większość polskiego rynku czasopism o grach upadło a ty miałbyś do wyboru oferty z portali internetowych o grach lub z czasopisma / gazety zajmującej się innymi dziedzinami życia którą z opcji byś wybrał ?

Czy jest jakiś okres historyczny który cię pasjonuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś może kiedyś, żebyś to TY zadawał pytania forumowiczom(od czasu do czasu)? Oczywiście nie chodzi mi tu o pytania typu: Czy lubicie pisarza xyz( od razu forum było by przytłoczone ilością lizusów), ale takie jak: co sądzicie o Kimś Tam(dla przykładu). Moim zdaniem było by to ciekawe urozmaicenie forum.

Edytowano przez krzych1996
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak bym chciała trafić we właściwe pytanie...

Smuggler, a kojarzysz może grę Minecraft? Jeśli tak, co o niej sądzisz?

I, czy słuchałeś kiedykolwiek piosenek zespołu Lady Pank? Jeśli tak, to jakie masz nastawienie do takiej muzyki?

Edytowano przez Wheat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz jednego z najpopularniejszych obecnie dziennikarza i showmana Kubę Wojewódzkiego ?

Nijak. Robi to, za co ludzie chca placic.

Czy doświadczasz czasami lekceważenia twojej profesji przez innych gdy mówisz że jesteś dziennikarzem pisma o grach ( a więc w opinii wielu niegrających czegoś infantylnego) ?

Nie. A jesli ktos czasem prychnie ze to niepowazne, to mowie ile zarabiam. Zwykle nastepnych prychniec juz nie ma. :)

Czy gdyby CD-Action i większość polskiego rynku czasopism o grach upadło a ty miałbyś do wyboru oferty z portali internetowych o grach lub z czasopisma / gazety zajmującej się innymi dziedzinami życia którą z opcji byś wybrał ?

A jakby ciocia miala wasy to jadlaby kaszke manne? Nie cierpie takich gdybolen i spekulacji.

Czy jest jakiś okres historyczny który cię pasjonuje?

Wspolczesnosc...

Kiedy chodziłeś do szkoły podstawowej, liceum to też chciałeś zostać w przyszłości redaktorem w piśmie dla graczy? Czy miałeś jakieś "inne marzenie" związane z pracą? (Jeśli można wiedzieć, bo nie chcę ingerować w prywatność.) :)

Kiedy JA chodzilem do postawowki, to samo pojecie "pismo dla graczy" nie istnialo, gdyz komputery to staly w laboratoriach i uczelniach. Ale dosc szybko zrozumialem, ze chcialbym zarabiac za pomoca pisania. Ale to juz raczej w liceum.

co miałeś wczoraj na kolację?

Juz drugi raz zwracam ci uwage, ze zadajesz bezsensowne pytania. Wez to sobie do serca.

Ech, jak bym chciała trafić we właściwe pytanie...

Smuggler, a kojarzysz może grę Minecraft?

A nie uwazasz, ze znanie roznych gier to poniekad moj zawod?

Jeśli tak, co o niej sądzisz?

Prywatnie nie jestem wielkim fanem

I, czy słuchałeś kiedykolwiek piosenek zespołu Lady Pank? Jeśli tak, to jakie masz nastawienie do takiej muzyki?

Owszem, ich najwczesniejsze przeboje nawet mi sie wowczas podobaly. Przyzwoity pop.

Myślałeś może kiedyś, żebyś to TY zadawał pytania forumowiczom(od czasu do czasu)? Oczywiście nie chodzi mi tu o pytania typu: Czy lubicie pisarza xyz( od razu forum było by przytłoczone ilością lizusów), ale takie jak: co sądzicie o Kimś Tam(dla przykładu). Moim zdaniem było by to ciekawe urozmaicenie forum.

Czy lubicie placki?

:rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, tyle osób Cię już pytało, ale i tak zapytam: co sądzisz o "Trylogii husyckiej"? Krótko i konkretnie. Starałem się znaleźć za pomocą wyszukiwarki podobne pytania, ale mi się nie udało. Proszę, odpowiedz. :)

PS Lubię placki.

PPS Grałeś w Alana Wake'a? Jeśli tak to co o tej grze sądzisz?

Edytowano przez kaczmwoj1994
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, tyle osób Cię już pytało, ale i tak zapytam: co sądzisz o "Trylogii husyckiej"? Krótko i konkretnie. Starałem się znaleźć za pomocą wyszukiwarki podobne pytania, ale mi się nie udało. Proszę, odpowiedz. :)

Pierwszy tom dobry, drugi taki sobie, trzeci kiepski, a jego zakonczenie juz wrecz fatalne. Widac dolujaca forme. Ale i tak duzo lepsze od "Zlotej zmii", ktora byla bezdenna.

PPS Grałeś w Alana Wake'a? Jeśli tak to co o tej grze sądzisz?

Niezly klimat. Z innej beczulki - gram wlasnie w Deus Ex Human Revolution. Napakowany wszczepami bohater idzie na policyjny posterunek (akcja dzieje sie w Detroit) i jednym z gliniarzy, ktorego spotyka jest niejaki Alex Murphy. :) Niestety autorzy najwyrazniej doszli do wniosku, ze wiekszosc graczy "aluzji nie pojmie" wiec musieli wylozyc "kawe na lawe" w dialogach. No coz. szkoda - bo bardzo fajny smaczek zostal podany "na tacy pod nos".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak duzo lepsze od "Zlotej zmii", ktora byla bezdenna.

"Żmii" raczej.

Tak czy siak - beznadziejna tak, ze nawet mi sie nie chce pamietac tytulu... :tongue:

I jak Ci się, Smugglerze podoba nowy Deus Ex? Bo dla mnie jak na razie gra roku.

Podoba sie, ale Wiesiek bardziej. Tak czy siak - swietnie mi sie gra. Wlasnie musze spierd... przed jakimis 15 zolnierzami (po rozmowie z bossem w TYM) i jak na razie tak 7:0 dla zolnierzy,,,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Dla ciebie nadal PAN Smuggler, nie zycze sobie zeby taki klamczuszek mnie tykal. I nawet nie dlatego, ze klamiesz, ale ze robisz to paskudnie nieudolnie. A ja niecierpie partactwa.

Skoro nielubi Pan partactwa, to dlaczego nieuważnie Pan czyta? W końcu to też partactwo...

Celem tego pytania niebyła chęć wkurzenia Pana (choć też... tak trochę...) a chęć uzyskania odpowiedzi na to pytanie. Było by miło gdyby odpowiedział Pan w miarę sensownie (czyli jak na człowieka do którego mam się zwracać per ,,pan").

A tak na marginesie: Gdybym sam dowiedział się jak pan Smuggler ma na imię i nazwisko to wcale moje życie nie straciło by sensu. Są ludzie którzy o istnieniu pana Smugglera niewiedzą a mimo wszystko odszukują sens w życiu. Po drugie: Czy Jerzy Poprawa ma depresje? Wątpię - a przecież zna imię i nazwisko pana Smugglera. Chodziarz są też wyjątki - po tym jak zachowuje się Kaloryferowy (na niego też mam mówić pan???) dochodzę do wniosku że zna imię i nazwisko Smugglera (widział ktoś kiedyś większą depresję powiązaną z nerwicą natręctw i paroma innymi chorobami psychologicznymi?).

Na kolejnym marginesie:

Czytał Pan ,,Żmiję" Sapkowskiego? (pytanie oczywiście do pana Kalasantego) Poleca pan? (bo zastanawiam się nad kupnem... przeczytałem wszystkie książki Sapkowskiego [łącznie z ,,rysopisem" i ,,coś się kończy"] a nad kupnem tej się zastanawiam)

Czy gdy budzi się Pan w nocy i widzi pełnię księżyca, to chce się panu wyć???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, wertując od lat wielu CDA doczytałem się, żeś fanem Kinga szczególnie, a także sympatykiem Mastertona.

A czy czytujesz też Clive'a Barkera? I czy chętnie sięgasz po polskich pisarzy grozy? Przyznam, że nasi w niczym nie ustępują, ba, dorównują często tym znanym i hołubionym zamorskim pisarzom ( np. Mastertonowi czy nawet Kingowi ).

PS. Lubię placki, sam chętnie je smażę:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...