Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

@ piramids - cool story, bro. A kto napisał dnia 25 czerwca AD 2011 o 18:35 pod newsem "Portal 2: Twórcy udostępniają szkołom narzędzia dydaktyczne" cytuję:

eh... jestem w 1. klasie gimnazjum i na informatyce uczę się jak edytować tekst w wordzie.

Zielone ludziki? Przestań trollować, kolego.

Hehe. A jednak. 25-latek z zona i dzieckiem w I klasie gimnazjum. Kolo 40-tki zaliczy liceum. ;] [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Mam 25 lat. Ups. Przepraszam, mam 24 lata, bo 25 skończę 19 września (nie musisz wysyłać życzeń prywatnymi wiadomościami). Przed chwilą wytężyłem trochę swój bardzo młody mózg i jakimś cudem doszedłem do wniosku, że obaj jesteśmy pełnoletni. Dodatkowo: starszy pan, jak już pozwoliłem sobie kilka razy zauważyć, powinien uważniej czytać posty młodego piramidsa, gdyż ten zaznaczył w jednym że swoich postów że pracuje i ma żonę. A więc, Obstawiam że dzieli nasz bariera wiekowa około 25 lat. Ale, jeśli nadal uważasz że mam do ciebie mówić per pan... Ups, przepraszam: ,,uważa Pan".

A ja mam 4 zony i 600 dzieci. Jak widac zadna sztuka tak napisac. Ale co mi tam, uwierze ci na slowo. I tym gorzej, bo majac 25 lat zachowujesz sie jakbys mial lat 15. Co do formy "pan" to sam zaczales, zatem badz konsekwentny.

Dlaczego każdy moderator uważa że skoro jest moderatorem wszystko mu wolno i jest zwolniony z form grzecznościowych?

Milion razy ci mowilem, zebys nie przesadzal oraz nie uogolnial wedle zasady "czemu kazda blondi jest glupia, a rudy falszywy".

Gdyby szanowny Pan napisał że nie życzy sobie moich postów, bo go wkurzają/nużą/denerwują przestał bym?

Szanowny pan gdyby tak uwazal, toby tak napisal. Szanowny pan jest otwarty na wszelkie listy, o ile trzymaja jakis poziom, wiec twoje mu w niczym nie przeszkadzaja. Tyle, ze obraz autora, jaki z nich sobie ow szanowny pan wyrobil, nie wyglada najlepiej. Szanowny pan widzi bowiem 25-latka ktory zachowuje sie infantylnie, na zwrocone mu uwagi reaguje fochami i (slowna) agresja i zloscia. Zebys ten ktos byl nastolatkiem, mozna byloby to chociaz zlozyc na umyslowa niedojrzalosc...

I, jeśli chcesz abym przestał udzielać się w twoim temacie masz dwa wyjścia: 1)Daj mi bana na rok (jednak nie masz zagwarantowane że za rok nie zacznę) 2) Poproś wyrostka nickiem piramids, aby przestał udzielać się na forum.

Moj drogi, nie ucz moderatora jak ma pilnowac porzadku na forum. Jesli kiedys uznam, ze twa obecnosc tutaj niczemu nie sluzy, sam podejme takie kroki, jakie uznam za sluszne.

Przy drugim wariancie daję ci całkowitą gwarancję że się odczepię i pomijając komentarze pod newsami na stronie głównej w ogóle o mnie nie usłyszysz. Jednak za nim mnie zbanujesz/poprosisz dam ci radę: Czytaj do cholery uważniej te posty!!!

Ja tez dam ci jeszcze jedna rade - choc i tak ich nie sluchasz - nie dawaj dobrych rad tym, ktorzy o to nie prosza. Szczegolnie starszym. I nie wciskaj ciemnot, ze masz 25 lat. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś jakiś film Kubricka? Co o nim/nich sądzisz?

:wub:

Tak Red Hot jak i Kubrick sa mi znani, sluchani i ogladani ale bez przesadnego nabozenstwa. Kubrickowi pamietam (in plus) Mechaniczna Pomarancze, bo juz Odyseja Kosmiczna zawsze wydawala mi sie jakas taka... zbyt bombastyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz może Lesliego Nielsena(Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego , Pan Magoo, Straszny film 4)? Jeśli tak to jaki film z nim podobał ci się najbardziej?

Kuzwa, ludzie, czemu mnie pytacie o takie duperelki? Jest 6 miliardow rzeczy, o ktore mozna zapytac "a czy lubisz..." - czy to jest naprawde wazne jaki zespol lubie, jakiego aktora i czy ogladalem film X? Mam wrazenie, ze te pytania sluza glownie temu "zeby Smuggler odpowiedzial" a nie zeby z tego cokolwiek dla pytajacego wyniklo. A ja moge wprawdzie odpowiadac, ze lubie pomidorowa, ciemna zielen, pepsi, ze czesciej myje lewa noge niz prawa :P, ze nosze slipy a nie bokserki... tylko czasem naprawde szkoda mi mego czasu na takie odpowiedzi. Szczegolnie w deadline. Sorry, bo oberwales "za nic" ale po prostu dzis jakos tego typu pytania mnie irytuja...

A Nielsena lubie, najbardziej lubilem serie "Police Squad" oraz obie czesci "Czy leci z nami pilot" i pierwsza Naga bron, pozniej juz scenarzysci wyraznie stracili forme.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Igrasz z ogniem kolego.

@Smuggler Ostatnio czytajac recenzje F3AR'a zauwazylem pewna niekonsystencje. Gem pisze: "I wreszcie wyrazne bledy AI, ktora mocno niepradnie radzi sobie ze zmiana pozycji i do tego potrafi zablokowac sie w miejscu.", zas Siekiera: "Najmocniejsze elementy serii, czyli mechanika strzelania polaczona ze swietna AI, zostaly wzbogacone...".

Jak widzisz te dwie powyzsze opinie dosyc mocno nie pokrywaja sie ze soba. No bo czy swietne AI, posiada takie bledy o ktorych pisze gem? Skad takie roznice w pogladach?

Edytowano przez Tubelectric
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turambar: Eh... Z mojego konta korzysta mój syn. Owy komentarz jest jego autorstwa... Ale wszystkie posty na forum są moje, sprawdzałem.

@Smuggler: Kiedy mianowicie stosowałem agresję słowną na forum? Sam nie zauważyłem, ale jak widzę Pan wie lepiej ode mnie kiedy się wkurzam, a kiedy nie.

yyyyyyyyyy... no właśnie! Dlaczego nie odpowiada Pan Arkadiuszowi007 (-:

A co cie to obchodzi, u licha? Gdzie jest powiedziane, ze mam przymus odpowiadania na kazde pytanie, szczegolnie zas te na ktore odpowiadalem 234565 razy i na ktore odpowiedz jest od 10 lat w FAQ?

Facet, u diabla, pilnuj SWEGO nosa... [smg]

Nie chciało mi się dodawać nowej odpowiedzi wiec edytowałem...:

@47: Bardzo się ciesze. Jednak sam nie kontroluje tego co pisze mój syn... ani komu podaje hasło mojego konta... .

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie, ze te pytania sluza glownie temu "zeby Smuggler odpowiedzial" a nie zeby z tego cokolwiek dla pytajacego wyniklo.

A i nie prawda ;). Osobiscie jak przeczytam cos (tudziez: obejrze, pogram) i mi sie bardzo podoba (tudziez: bardzo nie podoba) to ide do Smugglera na forum (tudzież: CormaCa, enkiego, Qn'ika) i pytam sie o wrazenia. Otoz chce skonfrontowac moje pozytywne wrazenia z kims inteligentnym kto juz wiele w zyciu przeczytal. Moglbym konfrontowac sie z innymi forumowiczami (i czesto to robie), ale tam trafiaja sie rozne opinie wszelakich krzykaczy i im podobnych madrali. Dlatego zadaje wam te pytania jak mozesz sadzic "o nic" zeby poprostu wiedziec czy drugi czlowiek (reprezentujacy jakis okreslony poziom intelektualny) ma podobne odczucia do mnie, chce wyksztalcac w sobie cechy potrzebne do prywatnej oceny ksiazki, filmu, gry. Ksiazki czytam od niedawna (to, ze zacząłem je czytac ma poniekad zwiazek z cda, ale o tym to juz moze spłodzę list do AR) teraz obralem sciezke wyksztalcenia (studia) z ktorej jestem bardzo zadowolony i w przyszlym zyciu chce miec cechy czlowieka ktory bedzie tworzyl samemu opinie trzymajace poziom. I wlasnie dlatego konfrontuje swoje opinie z Wami.

Edytowano przez ^M@TRIX^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Igrasz z ogniem kolego.

@Smuggler Ostatnio czytajac recenzje F3AR'a zauwazylem pewna niekonsystencje. Gem pisze: "I wreszcie wyrazne bledy AI, ktora mocno niepradnie radzi sobie ze zmiana pozycji i do tego potrafi zablokowac sie w miejscu.", zas Siekiera: "Najmocniejsze elementy serii, czyli mechanika strzelania polaczona ze swietna AI, zostaly wzbogacone...".

Jak widzisz te dwie powyzsze opinie dosyc mocno nie pokrywaja sie ze soba. No bo czy swietne AI, posiada takie bledy o ktorych pisze gem? Skad takie roznice w pogladach?

Dokmniemywam, ze gem znacznie wiecej oczekuje po AI...

Mam wrazenie, ze te pytania sluza glownie temu "zeby Smuggler odpowiedzial" a nie zeby z tego cokolwiek dla pytajacego wyniklo.

A i nie prawda ;). Osobiscie jak przeczytam cos (tudziez: obejrze, pogram) i mi sie bardzo podoba (tudziez: bardzo nie podoba) to ide do Smugglera na forum (tudzież: CormaCa, enkiego, Qn'ika) i pytam sie o wrazenia. Otoz chce skonfrontowac moje pozytywne wrazenia z kims inteligentnym kto juz wiele w zyciu przeczytal. Moglbym konfrontowac sie z innymi forumowiczami (i czesto to robie), ale tam trafiaja sie rozne opinie wszelakich krzykaczy i im podobnych madrali. Dlatego zadaje wam te pytania jak mozesz sadzic "o nic" zeby poprostu wiedziec czy drugi czlowiek (reprezentujacy jakis okreslony poziom intelektualny) ma podobne odczucia do mnie, chce wyksztalcac w sobie cechy potrzebne do prywatnej oceny ksiazki, filmu, gry. Ksiazki czytam od niedawna (to, ze zacząłem je czytac ma poniekad zwiazek z cda, ale o tym to juz moze spłodzę list do AR) teraz obralem sciezke wyksztalcenia (studia) z ktorej jestem bardzo zadowolony i w przyszlym zyciu chce miec cechy czlowieka ktory bedzie tworzyl samemu opinie trzymajace poziom. I wlasnie dlatego konfrontuje swoje opinie z Wami.

No dobra, przekonales mnie,

@Turambar: Eh... Z mojego konta korzysta mój syn. Owy komentarz jest jego autorstwa...

ÓW komentarz. A typowe tlumaczenie kogos, kto np. nabluzgal na forum to "brat mi sie zalogowal na moje konto".

Ale ale - majac 25 lat masz syna w I gimnazjalnej... Fiu fiu. To znaczy, ze ojcem zostales majac lat 12, a poczales go majac lat 11. Mama ile miala lat? 7? Pogratulowac rodzicom! Pewnie jestes w Ksiedze Guinnesa jako "najmlodszy ojciec i matka na swiecie"...

Pograzasz sie, mister, pograzasz... Klamstwo ma krotkie nogi.

@Smuggler: Kiedy mianowicie stosowałem agresję słowną na forum? Sam nie zauważyłem, ale jak widzę Pan wie lepiej ode mnie kiedy się wkurzam, a kiedy nie.

A kiedy to niby bylem niegrzeczny? JA niczego takiego nie zauwazylem w MOICH tekstach. Ale dziwna sprawa, ty mi to zarzucasz. Jak to mozliwe?

A mój skończył studia i kce pracować jako Smuggler w CDA

Tato, nie rob mi obciachu... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up wyczuwam pewną ironię ? Czy coś ?:]

Pytanko takie o Garfielda, czy lubisz tego rudego kocura dlatego, że jesteś podobny do niego i chcesz całe życie myśleć o jedzeniu i spaniu ? Czy może właściwie odwrotnie bo przeciwieństwa się przyciągają ?

Kolejne pytanie o wrogo nastawionym do pracy kocie, grałeś w taką grę o Garfieldzie (kurczę, nie pamiętam tytułu) gdzie sprzątałeś dom (pamiętam, że bardzo mi się podobała, jakieś ładne pare lat temu) jak dobrze pamiętam to "biedronka-edyszyn"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler: Mówię po raz piaty: naucz się uważnie czytać: kto ci powiedział że masz odpisywać na pytanie tego kolesia??? Ja tylko napisałem dlaczego nie odpowiadasz...

Mówię po raz szósty: naucz się uważnie czytać: przeczytałeś mojego edita??????

Do wszystkich innych: Myślicie że gdybym chciał dostać większą rangę dyskutowałbym ze Smugglerem? Prędzej pisał bym jaki to on wspaniały i przystojny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler: Mówię po raz piaty: naucz się uważnie czytać: kto ci powiedział że masz odpisywać na pytanie tego kolesia??? Ja tylko napisałem dlaczego nie odpowiadasz...

Mówię po raz szósty: naucz się uważnie czytać: przeczytałeś mojego edita??????

Do wszystkich innych: Myślicie że gdybym chciał dostać większą rangę dyskutowałbym ze Smugglerem? Prędzej pisał bym jaki to on wspaniały i przystojny...

Ja ci mowie po raz drugi,nieudolny klamczuszku - daj se na luz i przestan mnie pouczac co mam robic. Gosc, ktory wstawia ciemnoty i przylapany na nich nie ma na tyle jaj by przyznac sie do bledu nie powinien sie tu wypowiadac tonem mentora. I tyle. Pozdrow swe 13-letnie dziecko, 15-latku.

PS. Dla ciebie nadal PAN Smuggler, nie zycze sobie zeby taki klamczuszek mnie tykal. I nawet nie dlatego, ze klamiesz, ale ze robisz to paskudnie nieudolnie. A ja niecierpie partactwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się zaśmiałem, dawno nie widziałem zdenerwowanego na poważnie Smugglera :D

Żeby nie robić offtopu... Jako, że prowadzisz AR, a sporo ludzi jednak forum nie przegląda, albo niedokładnie, nie mógłbyś zrobić jakiegoś działu z debilnymi postami typu tego "pana" 2x up? Tak jak to niegdyś bywało w niebieskiej rameczce :). Miło czytało się wypowiedzi antyfanów (jest w tym numerze co prawda małe "schwytane w sieci" ale to nie to samo). A że listy są suche i często powtarzają tematy...

Drugim pytaniem jest czy mógłbyś pisać częściej jakieś felietony, wiem że zbyt stary nie jesteś, ale tak czy siak w swoim wieku sporo przeżyłeś i na pewno większość z ciekawością czytała by opowiadania kogoś takiego (zwłaszcza, że w CDA masz rolę guru). Brakuje mi GW i pomogło by to troszkę przeboleć tę stratę :D.

Z poważaniem itp. itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...