Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Pytanie z innej beczki - jaką masz dokładnie funkcję w redakcji CDA? Chodzi mi o zakres obowiązków.

Jestem smarem na trybach redakcji :P

Czy możecie (za wyrażeniem zgody autorów gry) zrecenzować gry internetowe w stylu oGame, The Crims itp?

Kazda mozemy, bo kto moze zabronic cos oceniac? :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w urodzinowym wydaniu CD-Action będziecie odpowiadać na listy w AR zgrają(Ty & Ghost & Mr Jedi & Qn'ik & CormaC & Marek Lenc)? To znaczy tak jak w 150 numerze z kwietnia 2008 roku. Piszę bo zapadło mi to w pamięć i rozbawiło mnie bardzo. Teraz gdy nie ma już Game Walkera to przynajmniej w urodzinowym AR możecie pożartować grupą. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BanQ poruszył temat AR to i ja czuję się zobowiązana coś powiedzieć.

W marcowym numerze, pod jednym z listów, napisałeś takie zdanie: "Niektórzy rodzą się "donkiszotami" i mimo że wiedzą, iż to w sumie bez sensu, to i tak szarżują na te cholerne wiatraki. W imię zasad." Zauroczyło mnie strasznie, zostało zapisane w notesie z ulubionymi cytatami (obok 2 wersów z "Matki" Closterkellera... ;) ), ale co ważniejsze chciałabym je wykorzystać jako myśl przewodnią pracy którą teraz muszę przygotować. Mam nadzieję, że nie będziesz miał nic przeciwko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie targi growe podobały Ci się najbardziej ?

Chyba pierwsze na ktorych bylem - ECTS w Londynie w 1996. No i pierwsze moje E3 w Hameryce - "american size" robi wrazenie. Do dzis np. pamietam jak zamowilem sobie kanapke "medium size" i dostalem cos dlugiego na 20 cm i wysokiego na 10 :). Powiedzialem, ze chcialem SREDNI rozmiar, a pani ze zdzwieniem lekkim "zgadza sie, i taki pan dostal". 0_o

1 Masz rodzeństwo

2. Masz zwierzaka

2xtak

BanQ poruszył temat AR to i ja czuję się zobowiązana coś powiedzieć.

W marcowym numerze, pod jednym z listów, napisałeś takie zdanie: "Niektórzy rodzą się "donkiszotami" i mimo że wiedzą, iż to w sumie bez sensu, to i tak szarżują na te cholerne wiatraki. W imię zasad." Zauroczyło mnie strasznie, zostało zapisane w notesie z ulubionymi cytatami (obok 2 wersów z "Matki" Closterkellera... ;) ), ale co ważniejsze chciałabym je wykorzystać jako myśl przewodnią pracy którą teraz muszę przygotować. Mam nadzieję, że nie będziesz miał nic przeciwko :)

jasne, uzywaj wedle woli. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza ci sie ogladac programy typu Kuba Wojewodzki. Co o nich myslisz. Wedlug mnie, ciekawy gosc z niego. Jedyny program, ktory tak naprawde da sie ogladac. Mowiac ogolnikowo : Facet, ktory dzieki swojej inteligencji osmieszy cie, a ty nawet o tym nie bedziesz wiedzial. Cos a'la Dr House. Malo takich ludzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza ci sie ogladac programy typu Kuba Wojewodzki. Co o nich myslisz. Wedlug mnie, ciekawy gosc z niego. Jedyny program, ktory tak naprawde da sie ogladac. Mowiac ogolnikowo : Facet, ktory dzieki swojej inteligencji osmieszy cie, a ty nawet o tym nie bedziesz wiedzial. Cos a'la Dr House. Malo takich ludzi

Jak dla mnie to pozer, w starciu z ludzmi typu Materna, nie ma szans. Ogolnie lansiarz. Ogladac sie da, ale nie czerpie z tego jakiejs specjalnej satysfkacji, gdyz np. prawidziwie fajne riposty/teksty zdarzaja mu sie nie za czesto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie książki Kinga polecasz na początek przygody z tym autorem? Przeczytałem "Wielki Marsz" i chcę więcej :D Chciałbym tylko, żeby nie były to jakieś bardzo mocne horrory (preferuję bez duchów, bo jak się wciągnę w czytanie to w nocy mi się będzie śniło ;)), bo niezbyt lubię się bać, czy to grając czy czytając. Przy okazji - jaka książka/film/gra (o ile w ogóle takie były) najbardziej cię wystraszyły?

Skoro nie ma już Magazynu w CDA, to dałoby się chociaż od czasu do czasu coś napisać na stronce? To były wg mnie (i na pewno nie tylko) jedne z najlepiej zagospodarowanych stron w piśmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań:

Czemu już nie zamieszczacie listów które są podpuchami (tzw. Listy od antyfanów). Kiedyś było ich bardzo dużo i bardzo śmiesznie a od kiedy przestaliście to się zrobiło nudniej.

Czemu banujecie za piractwo? Czy ludzie nie mogą mieć własnego zdania?

Po co ten konkurs CDA w dobrych rękach czyli dziewczyny graczy z pismem w łapach? Jak dla mnie bez sensu

Za udzielone odpowiedzi z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smugg. Post bedzie dotyczyc tematu okolo pirackiego , ale SPOKOJNIE znam Twoje podejscie do problemu piractwa i zebysmy sie na poczatek zrozumieli TO JEST PRZESTEPSTWO i ja tego nie popieram! Wiec o co chodzi? Tworcy i dystrybutorzy gier narzekaja ze piractwo albo rosnie ,albo ma sie dobrze i ze ogolnie gdyby nie ono to ich wyniki finansowe sporo by wzrosly (co jest prawda). Jednakze czasami mam wrazenie ze oni robia wszystko zeby problem piractwa nie zniknal, przyklady? Prosze bardzo:

1. Slynny konsolowy przeboj HALO 2 gra ktora miala przekonac nas-graczy do Visty i co? I guzik! Niedosc tego ze gra srednia, a do tego cena (byla) ze az boli to jeszcze trzeba wykopsac kase na nowy system! Masakra.

2. Bioshock. Gra super ,ale... no wlasnie tylko 3 instalacje i tyle! Zmieniles sprzet? To reinstall! Jak all instalki wykozystales do dygaj po nowa kopie do sklepu. Troche to chore, przyznasz?

3. Mass Effect 2 (przyklad troche z innej beczki). Gra jest WIELKA ,ale kupujac orginalke 1 czesci za ok 130zl oprocz gry dostawales poradnik kolorowy + instrukcja, troche filmikow itd. A przy ME2? Zwykly DVD box. Drugie dvd w kartonowej kopercie + ulotka, instrukcja czarno-biala. Tutaj postepowanie wydawcy sugeruje ze:

a) mamy was-graczy gdzies

B) i tak gre kupicie

c) cieszcie sie ze macie pudelko

Przyklady te w pewnym stopniu pokazuja ze czasami dystrybutorzy z nami-graczami i naszymi pieniedzmi sie nie licza! Albo wydasz majatek na srednia gre+nowy system, albo gre zainstalujesz 3 razy, albo ciesz sie ze wogole masz gre. W ten sposob my gracze czujemy sie lekko oszukani ,bo to my swoimi pieniedzmi ich utrzymujemy ,a czasami ich postepowanie sprawia ze nie jeden siega z szyderczym usmieszkiem po pirata. Chcialbym wiedziec jakie Ty masz do tego tematu podejscie.

Edytowano przez zoombie18
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zgadzam się przeginają czasami z ceną ale nikt też nie stoi nad tobą z bronią i nie każę ci kupować. Mam wrażenie że najgorzej to ludzi przyzwyczaić do czegoś jeszcze trochę i jak z grą nie będzie zestawu ubrań z bielizną włącznie 30 płytami o tym jak grę tworzyli ogromnymi skrzyniami z każdym itemem z gry to powiedzą "Ta gra to SHIT". Gdzie się podziały czasy gdzie ludzie kupowali żółtą kasetę z grą i srali w portki że mają nową grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Smuggler !!!!!!

mam pytanie a dotyczy ono gry z numeru który niedawno wyszedł , a gra ta sie zwie : ,, Snowy Obiadowa Gorączka ,, która mnie nawet wciągneła ale po kilku .... minutach .... wyskoczył mi komunikat że gre trzeba aktywować kodem SMS który wynosi wiecej kasy niż cały numer cd-action , nie wiem czy to jest zgodne z prawami ... ale mniejsza z tym , moje pytanie brzmi : JAK OMINĄĆ TO BY NIE TRACIC KASY i grać dalej , dalsze lv itp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zgadzam się przeginają czasami z ceną ale nikt też nie stoi nad tobą z bronią i nie każę ci kupować. Mam wrażenie że najgorzej to ludzi przyzwyczaić do czegoś jeszcze trochę i jak z grą nie będzie zestawu ubrań z bielizną włącznie 30 płytami o tym jak grę tworzyli ogromnymi skrzyniami z każdym itemem z gry to powiedzą "Ta gra to SHIT". Gdzie się podziały czasy gdzie ludzie kupowali żółtą kasetę z grą i srali w portki że mają nową grę.

Zgadza sie steiner ja tylko chcialem zwrocic uwage na postepowanie dystrybutorow i nic wiecej. Wiadomo ze dasz komus palca to chce cala reke, a ja mimo narzekania i tak mam te gry orginalki. Wszystko zalezy od podejscia gracza, co nie zmienia faktu ze im czetsze beda takie zabiegi to niedlugo orginalna gre kupimy w papierowej kopercie a to na pewno piractwa nie zmniejszy.

Edytowano przez zoombie18
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań:

Czemu już nie zamieszczacie listów które są podpuchami (tzw. Listy od antyfanów). Kiedyś było ich bardzo dużo i bardzo śmiesznie a od kiedy przestaliście to się zrobiło nudniej.

BO nie przychodza

Czemu banujecie za piractwo? Czy ludzie nie mogą mieć własnego zdania?

Mozna, ale niekoniecznie trzeba je wyglaszac tutaj. Tutaj wchodzac na forum zobowiazujesz sie do przestrzegania regulaminu, a w nim jasno jest mowa jakie tematy sa tu niemile widziane.

Po co ten konkurs CDA w dobrych rękach czyli dziewczyny graczy z pismem w łapach? Jak dla mnie bez sensu

Moze nie jest dla ciebie?

Panie Smuggler !!!!!!

mam pytanie a dotyczy ono gry z numeru który niedawno wyszedł , a gra ta sie zwie : ,, Snowy Obiadowa Gorączka ,, która mnie nawet wciągneła ale po kilku .... minutach .... wyskoczył mi komunikat że gre trzeba aktywować kodem SMS który wynosi wiecej kasy niż cały numer cd-action , nie wiem czy to jest zgodne z prawami ... ale mniejsza z tym , moje pytanie brzmi : JAK OMINĄĆ TO BY NIE TRACIC KASY i grać dalej , dalsze lv itp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyslac sms albo olac... no stary, ty liczysz ze ja ci powiem jak okantowac producenta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w CDA Pracują jeszcze jacyś byli Amigowcy?

Mam wątpliwą przyjemność kierować w pracy kilkoma totalnymi debilami i stąd moje pytanie:

Skąd Ty bierzesz siłę i nerwy żeby odpowiadać na te niekiedy totalnie durne pytania, które Ci ludzie zadają?

Mnie momentami nerwy ponoszą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...