Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Hmm... mówisz, że masz młodszego brata? W wikipediowym(taki nowy przymiotnik mojego autorstwa :)) artykule o CDA nie ma tylko ksywki Macieja Smolińskiego. Akurat by pasowało, twój młodszy brat Jacek Smoliński (Gem). Dobry trop? :P

PS Gem, jeżeli nie, nie obrażaj się tym drzewkiem genealogicznym(bez postów w stylu "Smuggler to mój brat? ŁEEE!")

Edytowano przez Lewis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłając do was tekst (nie do AR) mam go wysłać sam bez szaty graficznej czy z nią?

Ile masz komisów z Garfieldem?

Czy lubisz te kreskówki z garfieldem co są teraz w telewizji czy to według ciebie profanacja?

BTW. Jaki dział i czym się zajmuie u was Czarny Iwan? O ile się nie mylę nie ma na tym forum tematu z pytaniami do niego.

Edytowano przez Geexe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] W Wikipediowym(taki nowy przymiotnik mojego autorstwa :)) [...]

Jeśli to przymiotnik, to powinien być chyba pisany małą literą, hmm? "Wikipediowym" za bardzo też nie pasuje, może lepszy by był "wikipedycznym"? :P

Ty to jakiegoś bana powinieneś dostać, cały czas komentujesz wypowiedzi innych. :P A to, a tamto, itp. Opanuj się, dobra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smg.

Ostatnio natrafilem na promocje i nabylem wiele gier za okazyjne ceny. Gry sa oczywiscie zafoliowane, nigdy nie byly otwierane. Czy istnieje mozliwosc abym przeslal Wam niektore z nich, a Wy dodalibyscie je powiedzmy jako bonus do jakiegokolwiek konkursu. Wysylka oczywiscie na moj koszt :)

So?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smuggler jaki był twój pierwszy tekst cda?

Czym jest scena komputerowa.

Jaka jest ksywka, którą posługujesz się w redakcji.

Ponieważ szanowny zastępca redaktora naczelnego w swoim poście napisał, że w redakcji posługujesz się innym pseudonimem.

Naprawde myslisz, ze ci ja podam? :) TO moze jeszcze moje PINy do kart kredytowych?

Drogi Smg.

Ostatnio natrafilem na promocje i nabylem wiele gier za okazyjne ceny. Gry sa oczywiscie zafoliowane, nigdy nie byly otwierane. Czy istnieje mozliwosc abym przeslal Wam niektore z nich, a Wy dodalibyscie je powiedzmy jako bonus do jakiegokolwiek konkursu. Wysylka oczywiscie na moj koszt :)

So?

Pewnie tak, skoro nie masz co robic z kasa i grami :)

Mam pytanko w sprawie pisma. Jest takie szansa na takie fajne urodzinowe imprezki jakie były latka temu w Firleju czy CH Korona?:-)

Zadne. Nie te czasy, nie to wydawnictwo, nie te dochody, nie te checi i mozliwosci. ;)

Smuggler-jaki jest twój ideał kobiety?

Zeby mozna z nia bylo takze pogadac. :laugh:

Wysyłając do was tekst (nie do AR) mam go wysłać sam bez szaty graficznej czy z nią?

Zalezy jaki.

Ile masz komisów z Garfieldem?

>>>Duzo.

Czy lubisz te kreskówki z garfieldem co są teraz w telewizji czy to według ciebie profanacja?

>>>Odpoiadalem na to juz z milion razy.,,

BTW. Jaki dział i czym się zajmuie u was Czarny Iwan? O ile się nie mylę nie ma na tym forum tematu z pytaniami.

>>>Od pol roku niczym, bo juz w CDA nie pracuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W First Aidzie pisałeś, że lubisz Mistrza i Małgorzatę - która z postaci ci się najbardziej podobała ?

Lubisz Jethro Tull, którego albumu najlepiej ci się słucha ?

Czy kiedyś bawiłeś się grafiką komputerową, choćby w celu poprawienia kolorów swojego zdjęcia ?

Edytowano przez Asasello
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler "Pewnie tak, skoro nie masz co robic z kasa i grami smile_prosty.gif"

Wiesz Smg, dajac za Broken Sworda :Aniol Smierci ( wydanie premierowe, dodatkowo Sleeping Dragon w tym samym pudelku), Battlestation Midway z dodatkiem, Resident Evil 4, Dreamfalla- po 10 zl to chyba zadne pieniadze prawda. A zrodlo legalne, bo kupione w pewnym markecie z wyprzedazy.

Czgo chciec wiecej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra i tak wiemy ze Smuggler to Mac Abra.

Dobrze wiedziec, musze zapamietac. :tongue:

W First Aidzie pisałeś, że lubisz Mistrza i Małgorzatę - która z postaci ci się najbardziej podobała ?

Nie robie takich klasyfikacji - ale Behemot no i pewnie Woland, mistrz byl dla mnie taka dupa wolowa, a Bezdomnego jakos specjalnie polubic nie moglem. Charyzme ma Judasz, Jeszua za slodki. Dobry jest - choc to postac epizodyczna - Afraniusz.

Lubisz Jethro Tull, którego albumu najlepiej ci się słucha ?

Koncertowy "Live - Bursting Out". Mam tez duzy sentyment do Aqualung, bo to byla pierwsza plyta jaka sobie kupilem (a bedac nastolatkiem w czasach PRL, to zakup plyty z Zachodu to byl szalony wydatek...)

Czy kiedyś bawiłeś się grafiką komputerową, choćby w celu poprawienia kolorów swojego zdjęcia ?

Owszem, gdy uznawalem ze to potrzebne,

Smuggler "Pewnie tak, skoro nie masz co robic z kasa i grami smile_prosty.gif"

Wiesz Smg, dajac za Broken Sworda :Aniol Smierci ( wydanie premierowe, dodatkowo Sleeping Dragon w tym samym pudelku), Battlestation Midway z dodatkiem, Resident Evil 4, Dreamfalla- po 10 zl to chyba zadne pieniadze prawda. A zrodlo legalne, bo kupione w pewnym markecie z wyprzedazy.

Czgo chciec wiecej :D

Skontaktuj sie z Ghostem, on robi konkursy rozmaite i na pewno sie ucieszy z takiej darowizny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja :P

Zapomnialem Tobie powiedziec, ze mialem ( bron Boze!) proroczy sen. Jak zwykle przed snem czytalem sobie AR, wkrotce Morfeusz zabral mnie w swoje objecia i zasnalem. Snilo mi sie wlasnie AR. A co w tym dziwnego?- jego objetosc zmalala do dwoch stron!!!. Autentycznie Smg, jak siebie kocham, przysieam ze nie klamie !!!!. Zrob cos, aby moj sen nie byl snem proroczym!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac, podziwiam cie. Odpisujesz na tyle głupich, powtarzających sie listow i postow.

Naprawdę ci sie to opłaca?:) A może coś kombinujecie w redakcji? Ja się dowiem! hahahahaha...ehe...ehe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja :P

Zapomnialem Tobie powiedziec, ze mialem ( bron Boze!) proroczy sen. Jak zwykle przed snem czytalem sobie AR, wkrotce Morfeusz zabral mnie w swoje objecia i zasnalem. Snilo mi sie wlasnie AR. A co w tym dziwnego?- jego objetosc zmalala do dwoch stron!!!. Autentycznie Smg, jak siebie kocham, przysieam ze nie klamie !!!!. Zrob cos, aby moj sen nie byl snem proroczym!

Wszystko sie moze zdarzyc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie moze zdarzyc :)

Wszystko czyli nic. Mam nadzieje, ze jednak AR pozostanie w nie zmienionej formule. Chociaz przydalo by sie troche wiecej listow od antyfanow.

BTW, Wania jest nieco jak wiedzmin. Likwidujac antyfanow likwiduje zapotrzebowanie na jego prace. Ktoregos dnia zostanie wiec calkiem bez pracy. Chociaz po glebszym namysle to jednak nie do konca - piratow nie da sie wybic do konca, sa jak karaluchy. :P

Edytowano przez Major Domo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg ... Wiem, że to nie jest forum muzyczne, ale czy słuchasz / słuchałeś Nirvany ?

Czy nie przepadasz za tym stylem ... "darcia papy" ;)

Czy powróci kiedyś do CD-A test (stworzony przez ciebie) na uzależnienie od komputera ? Było to bodajże w CD-A z 2000 roku (pamiętam, że w/w numerze była recenzja Diablo 2)

Pozdrawiam

Edytowano przez Duvel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czea Smuggler :) Tak pisze, zeby ci pociekowac. Spytasz za co? Juz mowie.

Otoz w najnowszym (albo i nie, juz nie pamietam, wybacz...) AR napisales w odopowiedzi, o to czy lubisz Hip-Hop, ze "Ty nas na Floydow nie namawiasz". Tak mnie to zaintrygowalo, ze postanowilem sprawdzoc kto to ci "Floydzi" Wpadlem w odwiedziny do pana Youtuba i zaczalem szukac. Znalazlem kilka fajnych kawalkow, miedzy innymi 'Shine on You Crazy Diamond" i "Money", ale wiekszosc nie przypadla mi do gustu. Ale pomyslalem, ze nie samymi Floydami Smuggler zyje, tak wiec zaczalem szukac dalej i dokopalem sie najpierw do Deep Purple (Solowka w Child in Time : OOOO), potem do Led Zeppelin, ktory jak widzisz po Page'u w avku, bardzo przypadl mi do gustu, w drodze jest kilka plyt, odkrylem rowniez Guns n' Roses, Black Sabbath- ogolnie mase genialnej rockowej muzy, a to wszytko przez Ciebie :)

Pewnie dla Ciebie i innych, to moze byc dziwne, ze moglem ich nie znac (wczesniej sluchalem tylko drum'n'bassu i ostrzejszej muzyki), gdyz Wikipedia mowi, ze to nie lada legendy. Tak wiec....dziekowa smugg ; )

Edytowano przez Foonkone
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miałeś jakieś szkolenie, ewentualnie się konsultowałeś z prawnikiem, w zakresie ochrony dóbr osobistych, w sensie co by nie przegiąć w odpowiedziach w AR i się nie narazić na jakieś powództwo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...