Jump to content

Asasello

Forumowicze
 • Content Count

  759
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Asasello

 • Rank
  Elf

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Mansell odwalił naprawdę świetną robotę przy Requiem, ale sam główny motyw muzyczny z "Requiem" niespecjalnie mi podszedł. Ludzie za bardzo go nadużywają ^^.
 2. Nie powiedziałbym tak. Po prostu wiele ludzi uważa, że człowiek to człowiek, a nie zwierzę i najbardziej nawet nieludzkiego z ludzi powinniśmy traktować jako człowieka, a nie królika do odstrzelenia. Ale Stany mogą robić co chcą. Rządzący mogliby skazać na śmierć dowolną, pokazaną palcem osobę i nikt by realnie nie zaprotestował (pomijając niszowe partie i organizacje), o ile oczywiście ktokolwiek by się o tym dowiedział. Nie robimy z Osamy bohatera, pozostaje zbrodniarzem. Ale nie oznacza to, że trzeba go tak zabijać. Mnie natomiast smuci reakcja Amerykanów. Mniej się chyba cieszyli pasterze
 3. @El D. A ja będę optymistą i akronim rozszerzam do Ciąg Dalszy Niedługo Nastąpi ;].
 4. Asasello

  Wojna

  Retro jest modne.
 5. Asasello

  Wojna

  Wiadomo, że przy okazji wprowadzania demokracji rozwalą nam gdyński port ;].
 6. Asasello

  Wojna

  Mamy gaz łupkowy. Wystarczy go odkopać i już Stany wprowadzą u nas demokrację.
 7. Dlatego to zaproponowałem. Wtedy będą mniejsze ;]. U mnie na 22" to wygląda średnio, boje się co przed oczami mają ludzie pracujący w niższych rozdzielczościach ;]. No ;D. Swoją drogą, widzę, że popełniłeś tu już sporo recenzji - może przejdziesz do redakcji jakiegoś portalu? Piszesz z sensem, a przynajmniej darmowe gry byś dostawał ^^.
 8. Życzę tobie promowanego (chociaż teraz i tak nikt na to nie patrzy ;x) Możesz wrzucić na imageshack - wtedy jak ktoś kliknie, zobaczy pełny obrazek. Po prostu dość ciężko czyta się, co akapit musząc przewijać stronę. Może zredukuj ich liczbę o połowę ^^? Trochę groteskowo wygląda, kiedy screenów jest więcej niż tekstu. Zwłaszcza, że tekstu jest sporo. PS: Śledzę twojego RSS'a ;D.
 9. Kurde, niecały dzień się pocieszyłem swoim wpisem w polecanych, a tu takie coś odwalasz :]. Gratulacje udanej recenzji! PS: Tylko chyba trochę za duże screeny (chociaż to może być kwestia gustu)
 10. W każdym miejscu w którym przebywa więcej osób znajdzie się kilka powyżej przeciętnej. A na FA to w sumie jest wysoki poziom całkiem - porównując z innymi serwisami to naprawdę nieźle jest ^^.
 11. @Louis Cóż, łącznie ze mną. Ale jakiego poziomu merytorycznego można się spodziewać na forum o grach komputerowych ^^?
×
×
 • Create New...