Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

wiesz co smuggler... chyba wiem co miałeś na myśli mówiąc, że kochasz jak ludzie cię obrażają ( gdy czytałem co ty o mnie napisałeś to płakałem ze śmiechu...). Ty chyba nie masz ani krzty ( normalnego ) poczucia humoru :smile:

dobra Janke... sorry. Miałem słaby przypływ weny... szkoda gadać :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem posta na ktorego nieodpowiedziales. Wiec powturze :P Czy jak napisze wyjatkowo glupi list (wciele sie w role antyfana i pirata) to sa szanse zeby sie dostalo do AR czy raczej niebo nie szczere...

Nie lubie podpuch, szczegolnie takich, po ktorych widze ze to pisane "dla jaj" czy "dla publikacji".

A jednak w AR jest mnóstwo właśnie takich listów. Chociażby ten o CD-Projekcie z tego miesiąca. Nie, nie ja go pisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie znasz ludzi i piszesz ze nie maja poczucia humoru. Skad wiesz? Nie znasz ani Smugga ani mnie. Wiec mysle ze wg. Ciebie nikt niema tylko ty. I nie odpowiadam chamsko ale nie wszystko co bawi ciebie niemusi bawic innych wiec nie pisz ze nie mamy poczucia humoru. Po prostu nie bawi nas to co Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie wiem czy wiecie, że poczucie humoru jest rzeczą względną. Na przykład mój ojciec, mówi rzeczy tak oczywiste i niedorzeczne, a uważa, że to jest śmieszne( to chyba rodzinne, ja przynajmniej się wyrwałem i mam inne poczucie humoru).

Jedni śmieją się z ,,sucharów", a inni nie. Jedni potrafią opowiadać, żarty z których śmieje się cała dzielnica, a inni wprawiają nas w osłupienie tym co mówią. (W przypadku mojego ojca zdarza się to dość często ,,oczy na wierzch- co on wygaduje?").

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, grałeś kiedyś w grę Impossible Creatures? Jeśli tak, co o niej sądzisz? Wg mnie bardzo fajna, choć stara, nie wydana po polsku.

Zalozenia swietne ale wykonanie przecietne. Bo np. wieloryb na nogach chodzacy po bagnie porusza sie rownie szybko jak krzyzowka strusia z gepardem... to gdzie tu logika?

Nie lubie podpuch, szczegolnie takich, po ktorych widze ze to pisane "dla jaj" czy "dla publikacji".

A jednak w AR jest mnóstwo właśnie takich listów. Chociażby ten o CD-Projekcie z tego miesiąca. Nie, nie ja go pisałem.

Ale jestes jasnowidzem i WIESZ, ze to podpucha? Bo ja moge podejrzewac, ale pewnosci nie mialem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szperam sobie po forum i widzę wątek "Pytania do Smugglera"... Pomyślałem, a co mi szkodzi, wszedłem i zadaje pytanie które depcze po głowie nie jednego "akszynowskiego weterana"... Więc powiedz Smugg w końcu DLACZEGO?!?!?

Edytowano przez Plackow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szperam sobie po forum i widzę wątek "Pytania do Smugglera"... Pomyślałem, a co mi szkodzi, wszedłem i zadaje pytanie które depcze po głowie nie jednego "akszynowskiego weterana"... Więc powiedz Smugg w końcu DLACZEGO?!?!?

Ja ci odpowiem w sposob prathettowski.

Odpowiedz to: dlatego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie wiem czy wiecie, że poczucie humoru jest rzeczą względną. Na przykład mój ojciec, mówi rzeczy tak oczywiste i niedorzeczne, a uważa, że to jest śmieszne( to chyba rodzinne, ja przynajmniej się wyrwałem i mam inne poczucie humoru).

Jedni śmieją się z ,,sucharów", a inni nie. Jedni potrafią opowiadać, żarty z których śmieje się cała dzielnica, a inni wprawiają nas w osłupienie tym co mówią. (W przypadku mojego ojca zdarza się to dość często ,,oczy na wierzch- co on wygaduje?").

O to , to. Tylko nawet w moim ostatnim poscie jest napisane ze nie wszystko smieszy kazdego i jak opowiem komus kawal , a osobe nie rozsmieszy to nie znaczy , ze niema poczucia humoru. Po prostu ma inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co smuggler... chyba wiem co miałeś na myśli mówiąc, że kochasz jak ludzie cię obrażają

Nie, nie kocham. Ale tez specjalnie sie tym nie przejmuje.

Oglądam sobie reklamy, a tam promocja Mlekołaków. Ale nie z byle kim! TAK! Z Garfieldem! Jako że Mlekołaki są ohydne, mnie osobiście zdenerwowała ta promocja. Ciebie też? :D

Na szczescie nie widzialem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler :happy:

Nie znalazłem już tego artykułu(jeżeli jeszcze coś pamiętasz) :happy: a tak poza tym nie mogę doczekać się już na nowy numer. A tak chciałbym zareklamować jedną naprawdę extra grę. Jest nią Red Faction Guerrilla. Świetna gra ze wspaniałym silnikiem. Przy takiej grze zapomina się o rzeczywistości(szczególnie imponujące wrażenie robi młot głównego bohatera). Można tam zniszczyć dosłownie wszystko. Od swojego domu,mur przed nim stojący,aż po most po którym przechodzisz. Pierwszy raz gra urzekła mnie taką grafiką, a zarazem świetną fabułą. Gorąco polecam!!! :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdajesz sobie sprawe ze na krociach forum pojawiaja sie userzy tworzacy nicki "Smuggler" "Smugller" a nawet "Smógler" ktorzy sie pod ciebie podszywaja. Jak czujesz sie bedac tak popularny?

Nie zapominaj o Smooglerze i jego forum! xD

Edytowano przez Major Domo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz zwiezatko domowe? Jak sie nazywa ?

Wrednego wielkiego kocura :/. Wabi sie teoretycznie Mopik (od mopa) ale zwykle nazywam go raczej "wredny sukinkocie" (i gorzej) jak z zaskoczenia podleci, uzre i ucieknie.

Cześć jetem w szkole i mam pytanie czy masz rodzeństwo?

Czesc, jestem w pracy i mam brata. mlodszego zreszta.

Czy zdajesz sobie sprawe ze na krociach forum pojawiaja sie userzy tworzacy nicki "Smuggler" "Smugller" a nawet "Smógler" ktorzy sie pod ciebie podszywaja. Jak czujesz sie bedac tak popularny?

Zwyczajnie - wisi mi to.

Smugg czytałem dzisiaj jakieś starsze cda i jesli mala podpowiedź Qnika była prawdziwa, to wiem kim jestes. Tyle, że Twój styl pisania nijak przystaje do owego redaktora (chyba, że masz rozdwojenie jaźni).

O matko, jak mozna bylo uwierzyc w TAKA podpuche? GarfiELD? Bleeeh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...